Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:20 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: кръгла маса на тема Open Source Software и др.нови [re: Delwin-]  
АвторCeлckия Идиoт (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 12:33



виж сега - ако парите се дадат за курсове даже и да са повече те ще останат в България а няма да бъдат изнесени и да влошат допълнително търговския баланс.освен това ако за три дни депутата не може да се научи да пуска Линукс , Х , Браузер , Стар Офис - ми къде е тръгнал да става депутат - да си ходи на село !!! На нас са ни нужни интелигентни депутати а не тъпаци.



Тема много точно!нови [re: Ceлckия Идиoт]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано10.08.01 12:37



Чудесно мнение!
Особено за "селски идиот":-))

Повечето хора не разбират, че ползването на Линукс е именно инвестиция в българската икономика!

Вени Марковски



Тема Re: кръгла маса на тема Open Source Software и др.нови [re: Ceлckия Идиoт]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано10.08.01 15:05



Absolutno sum suglasen. Samo che vuprosa mi beshe "koi" "koga" "kude" i "ima li gotovnost" da obuchava deputati. Dokato tezi sushtite deputati mogat da gi pratiat na kursove za Word, chakam da mi kajesh kude da gi pratia na kurs za Star Office. Ei tova mi e cialata idea. Da, te mogat da budat obucheni na kakvo li ne. Samo che dokato v ednata nasoka ima edva li ne stotici firmi koito praviat kursove za "komputerna gramotnost", v drugata (razbirai open source v ofis sreda) ne sum chul i edin edinstven. I tepurva ako shte se suzdava .. mai e kusno? Zashtoto "rabotim po vuprosa, v nai skoro vreme shte bude napraveno" mai na nikoi ne vurshi rabota ...



Тема Re: кръгла маса на тема Open Source Software и др.нови [re: Delwin-]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано10.08.01 15:07



Търгът е със срок края на септември.
Има повече от достатъчно време за всеки, който желае, да се включи.
Ти вярващ ли си?

Вени Марковски



Тема Re: много точно!нови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано10.08.01 15:09



Suglasen sum sus absolutno vsichko, koeto kazvate. Ama shto ne mojete da razberete az kakvo iskam da kaja - neiasno li se izraziavam, kakvo li. Da, investicia e. Da, po dobre e. Da, po secure e. Da mogat da budat naucheni. Da, s 3 ruce sum "za". Samo che opirame do prakticheskata realizacia. Kude shte gi pratite tezi deputati na kursove? Kajete mi firmata koiato ima gotovnost da gi obuchi. Realna gotovnost. S ucheben plan. Sus neobhodimata zala s PC-ta. Sus neobhodimiat software, instaliran po podhodiashtiat nachin. I ne "utre shte e gotovo" a sega, v tozi moment. Niama takava. I vse pak problema sus suvmestimostta oshte vaji ?
Eto, primerno az iskam da pratia 10 choveka koito iskam da gi obuchite. Kude??? A tova ne sa 10 choveka.



Тема Re: кръгла маса на тема Open Source Software и др.нови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано10.08.01 15:16



Za da hodia da palia sveshtichka li? :)
mnem .. az sum licemeren viarvasht - kato mi iznasia ;-)

kakto i da e ... za N-ti put spomenavam che sum "za" tazi iniciativa i prosto posochvam neshta koito me pritesniavat lichno. zashtoto ako ne se pomisli *sega* za tiah i ako eventualno stane i se provali s grum i triasuk po podobni prichini (a te sa dosta seriozni), tova shte e pulen i okonchatelen proval za open source koda v BG izobshto.



Тема Re: много точно!нови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано10.08.01 15:19



Впрочем, обучаването на селски идиот за работа с Windows е точно толкова трудно, колкото и обучаването му за работа с Linux.

Митко



Тема Re: много точно!нови [re: Delwin-]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано10.08.01 15:21



Ти мислиш ли... Не, ти ВЯРВАШ ли, че ще намериш и 1 депутат, който да си признае, че не знае да работи на Линукс, а??

Първо, не можеш да ги пратиш всички на курсове. Едновременно.
Второ, едва ли ще има и 1, който да иска курс.
Трето, те си ползват ПСтата само за пишещи машини и Интернет (понякога). За това трябва ли курс?

Не приемайте Линукс като нещо ново и опасно, а като добре забравено старо.

Тези от тях, които не разбират - да се научат.

Не ме интересува как, стига да не харчат народните пари за софтуер. Аз не съм длъжен да мисля как ще се научат, а да мисля как да харчат по-малко.

Вени Марковски



Тема щом си вярващ...нови [re: Delwin-]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано10.08.01 15:22



Вервай ми, тогава.

Вени Марковски



Тема Re: много точно!нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано10.08.01 15:22



Pak suglasen shtoto na usera mu e vse tam dali e na consola ili na grafichna sreda, sled kato siada za pruv put. Samo che dokato na taia grafichna sreda go prashtam v edna ot stoticite firmi da mu dadat tapia i obiasniat che ei tuka se cuka za da napravi tova, za consolata (grubo kazano) niama kude da go pratia.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.