Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 24.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема вие, ти, Виенови [re: Goose]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано01.09.01 15:51



За съжаление, не съм учител по български език, а щом искаш уроци, ще се наложи да те таксувам.
Но понеже не ти знам billing адреса, няма как да стане.

За да не се налага да ме питаш всичките тези неща, просто чети какво съм писал, помисли малко и сетне отговаряй.

Вени Марковски



Тема Re: български език и др.нови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор тeлekoм (пристрастен)
Публикувано01.09.01 15:53





Модемче, модемче включено в стената,
коя е най-красива на Земята?
Ех, хубава си ти Царице,
но БТК пред теб е грейнала звездица



Тема Re: гузен негонен бяганови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор Goose (Patka?)
Публикувано01.09.01 15:55



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=8&Board=isp&Number=1936723101&page=0&view=collapsed&sb=5



Тема Re: вие, ти, Виенови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор Goose (Patka?)
Публикувано01.09.01 15:58



Ami s moite znania po builgarski pomislih, i reshih che govorish i na men i na telekom ..... btw ... ochakvahj otgovora ti da e malko po-lakonichen, naprimer koe ot tova det biah posochil imash predvidi ili sma prekaleno typ za da se dosetia kak upotrebiavash bulgarskia i niamam poznat rezultat ....
p.s. kato stana duma za vaprosi se setih che ot kam mesec i nesto oste chakam otgovor liceto Veni markovski li stoi zad iniciativata za spasiavane na Vitosha, ili Internet Obstestvoto ..... zasto li sum reshil che i na tozi ste otgovorish ... ne znam

Редактирано от Goose на 01.09.01 16:02.



Тема Re: Да, Ние не сме по-глупави.... ние сме по-беднинови [re: тeлekoм]  
Авторceлckия идиoт (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 15:59



извинявайте - бихте ли ми казали с коя дистрибуция на Линукс имате опит - защото по всичко личи че тука повечето хора не са виждали Линукс но спорят , и това почва много да ме дразни.
това че беше открита възможност за неоторизиран достъп чрез IIS - УМИШЛЕНО ДОБАВЕНА - е нищо нали ?
Освен това добре - да си купуват виндовс , да изнасят парите от страната - ок - явно единствения изход остава емиграцията при този начин на мислене от мнозинството хора у нас.



Тема допълнителни въпросинови [re: Goose]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано01.09.01 16:00



Откъде знаеш, че са 680? Какви са? На всички ли има Winodws? Има ли между тях Линукс? Кой работи с тях? Къде са разположени?

Колко пари са дадени за софтуер за тях (само ОС и офис пакетите) до този момент (т.е. първоначална покупка, ъпгрейди и т.н.)?

Сега сметни и още горе-долу колко ще струва всичко занапред, за да се купуват нови ъпгрейди или годишни такси за ХР.

Тези 4 човека... това цялата ИТ дирекция ли е?

След това прочети онзи материал, дето го пуснах (с английския текст).

Вени Марковски



Тема Re: bedni/bogatiнови [re: Goose]  
Авторceлckия идиoт (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 16:03



а това че се добавя х86 да не би да не е нарушение а ? да припомням ли че има мас и представителите на аппле могат да решат също че са дискриминирани - а ако предложат атрактивна цена ?
цялото изказване си е долнопробно заяждане - това е



Тема Re: допълнителни въпросинови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор Goose (Patka?)
Публикувано01.09.01 16:05



Otgovorite na tezi vaprosi mojesh da gi namerish v godishnite otcheti na parlamenta .... Ako se porazrovish ste se uchudish kolko malko finansi sa izrazhodvani za upgrade :>



Тема Re: Да, Ние не сме по-глупави.... ние сме по-беднинови [re: ceлckия идиoт]  
Автор Goose (Patka?)
Публикувано01.09.01 16:12



Distribucii na linux: Slackware 4,8, redhat 6,7, caldera. Sega minavam na commerce sistemi: Win kato pochnehs ot 2.0 nagore vsichkite, AIX ot 3.1 nagore, HP-UX, os/400 V4M4R0 i V4M5 ... smiatam che imam dostatachno opit zad gurba si za da zaema pozicia po temata.



Тема Re:нови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор тeлekoм (пристрастен)
Публикувано01.09.01 16:15



Ж името на разбирателствот съм готов да стана без вина виновен - айде приемаме че няма такова изказване, аз съм лошия, сега имай добрината да изложиш тезата си

Модемче, модемче включено в стената,
коя е най-красива на Земята?
Ех, хубава си ти Царице,
но БТК пред теб е грейнала звездица




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.