Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:10 09.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема интересувам се от мнението на ISP-татанови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор вeни мapkoвckи (д-р)
Публикувано01.08.01 13:09



Вдигането на цените с 2 (сътоветно 2.5) пъти добро ли е за вас и вашия бизнес? Ще се отрази ли на цените на пиъринга? Смятате ли, че е редно да се допуска толкова голямо увеличение? Или такова малко???

Обадете ми се по телефона или ми пратете поща (това, последното, едва ли ще го сторите, де:-))

Вени Марковски



Тема цените за крайните потребители?нови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор няkoй (някой)
Публикувано02.08.01 07:40



Това увеличение ще се отрази ли върху цените за крайните потребители?
По какъв начин и с колко ще се вдигнат цените за нас?



Тема Re: споразумяхме се с БТК и ДКД за наетите линии, майнови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор Дизeлджия (DieselOS)
Публикувано02.08.01 14:14



I kak uvedomihte dostavchicite za tova???
Chrez tozi club?
Vie naistina li ste tolkova naivni ili ne samo?
"Между нас да си остане" :))
KOI NAS? KOI?



Тема При цифровите наети линиинови [re: вeни мapkoвckи]  
Авторkлиeнт (Нерегистриран)
Публикувано02.08.01 14:22



...нали има модем(и) и в централата на БТК, така че сигналът се регенерира?

Аналоговите наети линии би трябвало да са по-шумни.



Тема Re: интересувам се от мнението на ISP-татанови [re: вeни мapkoвckи]  
АвторQWERTY (Нерегистриран)
Публикувано02.08.01 17:02



Тия цени с ДДС ли са или без?
Г-н Марковски ще ме светнете ли кви бяха мотивите за искане за увеличение на тарифите от страна на БТК?
А не мислите ли че тва понятие "неограничена наета линия" е малко мъгляво? Кво значи неограничена? Ще ми гарантират ли няква скорост по нея или ще ми гарантират дежурното 9600? Да не се окаже после че и тя е ограничена? Не е минала и половин година от последната промяна на тарифите - зимата сигурно ще има пак. А жиците са си ония същите от преди 10 години...

П.П. Тоя път няма да намаляваме заплатите на нашия персонал за да се вдигнат на такива като телекома - ще ги плаща клиента.



Тема отговоринови [re: QWERTY]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано02.08.01 17:09



Без ДДС са.

Не ме питайте за мотивите, защото може да си кажа всичко, което ми е на душата, моля. Жалко е, че в XXI век сред българите още има хора, които мислят така, сякаш сме XIX. (Нашето дело за отмяна на лицензите беше през XX).

Мъгляво е, да. Може да имате само 9600 и ще ходите при БТК за цифрова линия.

П.П. И ние ще вдигнем цените за достъпа до българския Интернет (поне).

Вени Марковски



Тема Re: интересувам се от мнението на ISP-татанови [re: QWERTY]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано02.08.01 17:34



Вместо да сте благодарни, че БТК не вдигна цените още преди година, пак се сипят закани по адрес на крайни потребител - напълно норнмално май стана вече....
Ограничена наета линия е такава, за която като си платиш за 33.6 няма после да можеш да пуснеш повече от 33.6 - малко резистори, малко капацитети и всичко се филтира

п.п за твое сведение заплатата миу е по-ниска отколкото си мислиш - и няма да има увеличени - по скоро парите отиват за инвестиции

- Българският Телекомуникационен Портал

Тема Re: съобщениетонови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор Hиkи Гopчилoв (фен)
Публикувано02.08.01 17:43



Доколкото разбирам, цената за неограничена аналогова линия от 300 лв. се е променила на 250 лв. (а не както се твърдеше на 100 лв.).

100 лв. е ограничената аналогова линия (33.6) в нерайонирана мрежа. Разбирай Забий Колец, Врачанско. В повечето градове е 170 лв.

Или с други думи в резултат на тристранните преговори БТК са отстъпили с 50 лв. от месечния абонамент за неограничена аналогова линия.

Поздрави,
Ники


Тема Re: интересувам се от мнението на ISP-татанови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор Hиkи Гopчилoв (фен)
Публикувано02.08.01 17:51



Вени,

Задаваш отговори. Естествено, че никой клиент не е хепи от новите цени. Нито доставчиците, нито потребителите.

Особено неприятно е, че за практически една и съща услуга ти искат различни пари. Просто едната услуга е скапана умишлено (чрез съответния хардуер).

Факт е, че по белия свят наетите линии са много по-скъпи. Често плащаш на разстояние по нечовешки тарифи, но това е една съвсем друга тема... Там и инвестициите, и разходите за ТРД, и за маркетинг, и за поддръжка са далеч, от тези на родния телеком.

П.П. Ако беше избрал малко по-подходящ комуникационен канал с бранша, току-виж беше получил повечко подкрепа. Ето аз например не чета клубовете тема по тема. Идвам веднъж дневно, търся по ключови думи и отговарям като се налага. Чета другите теми веднъж, два пъти месечно...

Поздрави,
Ники


Тема Re: интересувам се от мнението на ISP-татанови [re: Hиkи Гopчилoв]  
Автор вeни мapkoвckи (др.)
Публикувано02.08.01 18:01



За комуникациите:
Всъщност аз звънях на Косьо.
Ако искаш, ще се сетя и за точни ден и час; беше ПРЕДИ ДКД да приеме цените на БТК.

За цените:
други ИСПта очевидно са били хепи. Ако искаш, ще ти напиша и какви цени предложих аз на БТК, какви те, какви - други ИСПта.

Вени Марковски




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.