Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:48 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема 0800 - има ли такова животно?!?  
Автор Hиkи Гopчилoв (фен)
Публикувано23.07.01 18:18



Колеги,

Преди известно време г-н Телеком хвърли бомбата, че БТК предлага 0800 услуга.

Факт, че и аз бях видял такъв номер в реклама на небезизвестна безалкохолна напитка ;-)

Естествено, позаинтересувахме се и се обадихме в БТК.

Първата реакция беше: Няма такава услуга
След като дадохме примера с въпросната компания ни бе отговорено: това е тест, специално за Кока Кола, реализиран е с програмиране на всяка централа и е такъв зор, че едва ли ще пуснем такава услуга.

Ще се надявам да чуя обяснението на г-н Телеком

Поздрави,
Ники


Тема Re: 0800 - има ли такова животно?!?нови [re: Hиkи Гopчилoв]  
Автор Mилko Гeoprиeв (Credo!)
Публикувано24.07.01 11:50



Ники, отношенията на Телеком с БТК са чисто символични. Почти като полу- легалността на Тодор Живков преди 9 септември 1944 - той се е крил, но никой не го е търсил. Не допускай моята грешка да се опитваш да комуникираш с радиоточка (или базова станция на ГлоБул, успеха е същия)

Btw, дочувам противоречиви изказвания за paintball-а в събота :)

Errare Humanum Est, Sed Perseverare Diabolicum


Тема Re: 0800 - има, но...нови [re: Hиkи Гopчилoв]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано24.07.01 23:03



Действително има такъв телефон, който е в услуга на компания на Пепси или Кока-кола, ама незапомних точно как се казваше фирмата. Идеята е, че това е като национален код и откъдето и да се избира от страната на А абоната ще се таксува само 1 импулс. Би трябвало да има една хилядарка такава - 08001ххх или 080012ххх, пак не помня деба, днеска я четох заповедта ама само за 1 минута и неможах да запомня. Утре ще кажа по точно, че ми е на бюрото и ще я разгледам по подробно... Засега незнам дали се предвижда други фирми да ползват този код. Но заповедта е от април тази година.

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте

Редактирано от KlD на 24.07.01 23:06.



Тема Re: 0800 - има, но...нови [re: KlD]  
Автор Hиkи Гopчилoв (фен)
Публикувано25.07.01 10:20



Наистина ще съм ти много благодарен ако ме осветлиш по темата.

Ако може да получа въпросната заповед по email (ngorchilov@orbitel.bg) или по факс (9370744) ще съм ти много благодарен.

Мерси предварително.

Поздрави,
Ники


Тема Re: 0800 - има, но...нови [re: Hиkи Гopчилoв]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано25.07.01 15:01



Темата се премества, защото май някой изрази недоволство!!!



"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте

Редактирано от KlD на 25.07.01 16:54.



Тема Re: 0800 - има ли такова животно?!?нови [re: Hиkи Гopчилoв]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано25.07.01 21:37



Всъщност колегата е отговорил частично, но на мен ми е интересно кого точно сте питали за 0800 - моля бъди по конкретен преди да ти отговоря

Кока кола всъчност е вторият клиент, макар и да е единствен

Подпис:
/не се чете/


Тема п.п.нови [re: Hиkи Гopчилoв]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано25.07.01 21:38



интересно защо започваш с Kолеги, след като въпроса е зададен към мен

Подпис:
/не се чете/


Тема Специлано ТИ не се обаждай многонови [re: Mилko Гeoprиeв]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано25.07.01 21:49



Aууу сериозно ли? Аз па незнаех тоя факт....глей ти каква работа... преди време един ме убеждаваше че всички телефони с 9 отпред са цифрови....

А ТИ СПЕЦИАЛНО НЕДЕЙ ПРИКАЗВА ЗА БАЗОВИТЕ СТАНЦИИ НА ГЛОБУЛ< АМИ СИ ПОГЛЕДНИ МИЗЕРНАТА ФИРМА!!! Щото ГлоБул ще ви го начукат в скоро време, ако не те, то БТК ще го направи най-накрая!!!

ПО-ДОБРЕ ПОЛУНЕЛЕГАЛЕН, ОТКОЛКОТО СЛУЖИТЕЛ НА МАФИЯТА!!!

ОНЯ ДЕН В 14 Ч СЪМ ИЗПРАТИХ SMS ДО ЕДИН ПРИЯТЕЛ АКО Е СВОБОДЕН ДА МИ СЕ ОБАДИ ВЕЧЕРТА ДА ИДЕМ НЯКЪДЕ И ТОЙ МИ СЕ ОБАЖДА ВЧЕРА И МИ ВИКА ЧЕ БИЛ СВОБОДЕН!!! 24 ЧАСА Е ПЪТУВАЛ ГАДНИЯ SMS!!! ИНАЧЕ за по-малко от час не пристига никога....

И престани да издаваш ФАЛШИВИ КАРТИ с покритието на мобилтел, защото някъде ТАКОВА ПРОСТО ЛИПСВА - говоря за СВИЛЕНГРАД И СИМЕОНОВГРАД!!!

И не се оплаквай от БТК, защото не БТК какра да си вадиш фирмено състояние и да помъкнеш половината фирма със себе си за една проста промяна на името!!!

btw aма и ти ли си там?

Подпис:
/не се чете/


Тема Re: п.п.нови [re: тeлekoм]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано25.07.01 22:47



колега, според тази заповед която аз видях и беше пред мен, пишеше и аз разбрах това което казах, ако е имало или има още нещо друго незнам, пък и не съм се интересувал кой знае колко много... Ако искаш да ме светнеш и мене малко... било то и на бележки...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Абонатът е извън покритиенови [re: тeлekoм]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано28.07.01 18:58



......Синя тишина ..... явно покритието пак се изгуби.....
..... а в далечината дочувам нещо познатото 'МобилТел - българският джиесем оператор'......

Подпис:
/не се чете/



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.