Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 18.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Виж ти виж ти...  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 11:03



Сядам преди 5 мин на компютъра от петък насам и какво виждам? Аз съм мултиплицирал

Много мило, че така ме харесвате. Ама пичове, уважавайте запетайките и препинателните знаци Освен това бих желал хората използващи това име да не изпростяват, да не псуват другите и да бъдат коректни.

Ако спазвате това използвайте си го на воля. Инак ще дойде страшния МОДЕРАТОР и ще заразмахва голямата гума

Хайде лек ден на всички, че моят вече се стъжни и имам 1001 бакии за оправяне



Тема Re: Виж ти виж ти...нови [re: няkoй]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано23.07.01 11:05



Щом не си го регистрирал, нямаш право да се оплакваш.

Митко



Тема Re: Виж ти виж ти...нови [re: няkoй]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано23.07.01 12:13



Грубият език и ползването на чужд ник са различни неща. Може да се ползва чужд ник без псувни, може да се псува без да се ползва чужд ник. Така или иначе е без значение, след като не знаеш кой стои отсреща.

Митко



Тема Re: Виж ти виж ти...нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 13:12



Ами в това е смисъла. Защо изобщо да псуваш или обиждаш някого, без значение дали е анонимен или си е дал името? Ако кажа, че съм еди-кой-си, нима това ще промени отношението към мен?

Въпросът опира до култура и умение да чуеш отсрещния. Хайде да спрем до тук - все пак тук не е клуб за морал и етика



Тема Re: Виж ти виж ти...нови [re: няkoй]  
Автор вeни мapkoвckи (д-р)
Публикувано23.07.01 13:46



? Ако кажа, че съм еди-кой-си, нима това ще промени отношението към мен?


Очевидно.

Вени Марковски



Тема Re: Виж ти виж ти...нови [re: няkoй]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано23.07.01 13:59



Ако не вярваш, че ще го промени, защо не казваш кой си?

Митко



Тема Re: Виж ти виж ти...нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 14:32



Ами не казам кой съм по елементарна причина - за да не ме занимават с глупости. Не се спомням точно но Вени ме е плашил около десетина пъти с призовки и процеси. За мен това е детинщина - ако не можеш да обориш някой с думи и факти, да го плашиш със съд.Разбира се това си е мое лично мнение и не ангажирам никой с него.

А вече два пъти съм имал проблеми от подобно естество. Един път, когато се разправях с пощите за изчезващи писма от чужбина. Написах оплакване, в което посочих кой краде и отваря писмата. Въпросната пощальонка беше оставена на работа, тъй като била с психични проблеми и не можело да я уволнят. За награда една година останах изобщо без писма, в пощата ме гледаха накриво и ми съскаха колко съм лош и се наложи всичко да мине на e-mail и куриерски агенции. Писах жалби до кого ли не - казаха ми да си гледам работата.

Втория път бе при една катастрофа, на която бях свидетел. Що ли извиках полицията ама то глупав човек. Хиляда пъти ме викаха после да давам показания (виновния пияндурник бе брат на голяма клечка от управляващите). Звъняха ми по телефона, "опресняваха" ми паметта разни адвокати. Кошмар...Е накрая естествено другия стана крив.

Та така. За съжаление просто ви нямам доверие за да ви кажа кой съм. Не съм убеден, че това няма да ми докара излишни разправии, за които нямам нито време нито нерви. Надявам се, че съм достатъчно ясен



Тема Re: Виж ти виж ти...нови [re: няkoй]  
Автор вeни мapkoвckи (д-р)
Публикувано23.07.01 16:31



Много наивни обяснения.
Аз не плаша никого с призовки и процеси. За да се уплаши човек от това, трябва да е гузен:-)

А дали мога или не мога да оборвам.... в тези форуми НИКОГА не се стига до разбирателство.

Тук всеки може да пише с име "някой" и очевидно всеки го прави, така че аз никога няма да взема насериозно писания, подписани с този псевдоним.

Вени Марковски



Тема Re: Виж ти виж ти...нови [re: вeни мapkoвckи]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 16:38



Скъпи Вени, като не ме взимаш насериозно защо така грозно ме плашиш с призовки?

Гузен е тоя дето има нещо да крие - обикновенно какво печели като баламосва другите. Аз нито баламосвам някого нито крия нещо, освен кой съм. Не рекламирам услуги, не рекламирам себе си и казвам мнението си - пък ако то притеснява някоя личност тук - винаги може да ми отговори по съответния личен начин, без да набърква други институции



Тема Re: Виж ти виж ти...нови [re: няkoй]  
Автор вeни мapkoвckи (д-р)
Публикувано23.07.01 16:45



Ето - на. Казвам ти, че не плаша никого "нито с призовки, нито с процеси" (както си писал ти), но ако мислиш, че като го повториш, ще ти повярвам.... добре, повтаряй го...

Гузен е този, дето има от какво. Аз не се притеснявам да си ползвам името и го правя.

Но да седна да ти обяснявам сега за какво говорим... Нито ти ще ме разбереш, нито пък аз имам време да го правя...

Вени Марковски



Тема Re: Виж ти виж ти...нови [re: вeни мapkoвckи]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 22:04



Съвсем прав си. Нито можеш да обясниш нещо, нито аз да разбера какво обясняваш поради липса на нещо за разбиране в обясненията ти.



Тема Re: Виж ти виж ти...нови [re: няkoй]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 23:17



Хей, закачко!
Не всички "някои" са тъпи като тебе. А и на Марковски не винаги са му тъпи разсъжденията!



Тема Re: Виж ти виж ти...нови [re: няkoй]  
Автор няkoй (някой)
Публикувано24.07.01 07:19



АРГХМНКСДЛ ! Хм... Не ми ползвайте името!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.