Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 25.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Бихте ли ми казали кой е най добриянови  
Автор tigar4e (непознат )
Публикувано16.07.01 16:16



Кой е най-добря доставчик в София за цифров домашен телефон?



Тема Re: Бихте ли ми казали кой е най добриянови [re: tigar4e]  
Автор XTR (ама на сън...)
Публикувано16.07.01 16:25



за цифров тел. и хубав модем, който и доставчик от по-големите ще е супер.Нищо лично към малките доставчици просто не съм ги пробвал всички

Ride Safe!


Тема Re: Бихте ли ми казали кой е най добриянови [re: tigar4e]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано16.07.01 18:34



Ами те всичките са хубави, да си чул някой да е каал че е зле? И то щом са хубави и на най-калпавата линия, т на цифрова....ехеййй.... е точно там се вижда кой колко го може....

_________________________
ОСТАВАТ САМО ОЩЕ 4 ДНИ



Тема Купи си E-card картанови [re: tigar4e]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано16.07.01 19:11



Жертвай 3 лева, купи си E-card карта и изпробвай всички телефони на доставчици в картата. Така ще имаш собствено мнение, а няма по-точно мнение от собственото.

Митко



Тема Re: Купи си E-card картанови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано16.07.01 19:16



За съжаление в e-card не присъствт добрите доствчици(част от тях де - )

_________________________
ОСТАВАТ САМО ОЩЕ 4 ДНИ




Тема Re: Купи си E-card картанови [re: тeлekoм]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано16.07.01 19:18



Ами да се включат, щом са толкова добри.

Митко



Тема Re: Купи си E-card картанови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано16.07.01 20:03



Ами защо да се включват - те са со добри и без ония кожодери от е-кард да ги популяризират - на мен и досега не ми е ясно защо сте се включили, при положение че ония правят свръхпечалба И на ваш гръб

___________________________
ОСТАВАТ САМО ОЩЕ 4 ДНИ



Тема Re: Купи си E-card картанови [re: тeлekoм]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано16.07.01 20:31



И-кард е начин да тестваш всички доставчици за кратко време и с минимални разходи. За да направиш същото без тази карта, ще се изръсиш поне десет пъти повече и ще ти отнеме минимум половин година (освен ако не изхвърлиш купените акаунти без да ги ползваш). А и по този начин се постига публичност и се спира разпространението на легенди за лошото качество на този или превъзходното качество на онзи, тъй-като пробата може да бъде направена анонимно и без ангажименти.

А на въпроса ти защо сме включили BOL.BG - ами това си е една ниша и е логично да заемем съответната част от нея. Аз не виждам нищо лошо в това някой да прави печалба с моя помощ, стига и аз да имам някаква полза. За мен ползата е в това, че потребителят може сам да се увери в качеството на съответната услуга, което замества и обезсмисля всякаква реклама и антиреклама.

Впрочем, БТК също прави огромна печалба на мой гръб, при това без да ме пита искам или не искам ...

Митко



Тема Re: Купи си E-card картанови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор тeлekoм (ентусиаст)
Публикувано16.07.01 20:56



никой не те кара да си купуваш акаунти - аз и досега завкъщи си я карам на карти а те са по 2-3 лева. при това ползваш много повече време, а и ако някога ти се е налагало да звъниш на т.нар 'поддръжка' на е-кард по друг начин ще почнеш да мислиш, бъди сигурен....

А на мен точно в това ми беше идеята - от БТК не можеш да се оттървеш та турско да стане, но предполагам е-кард могат да посвият малко перото на печалбата(погледни скакво става с твоята чат тарифа - увеличението е в пъти все пак - незнам и дали е законно!!!)

___________________________
ОСТАВАТ САМО ОЩЕ 4 ДНИ



Тема Re: Купи си E-card картанови [re: тeлekoм]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано16.07.01 21:00



Никой не те кара и да ползваш конкретна услуга чрез И-кард. Но И-кард ти дава възможност да я пробваш преди да вземеш решение и за мен това е важното.

Иначе дори да купуваш карти по 3 лева, за да тестваш 10 доставчика трябва да купиш 10 карти за 30 лева, вместо една И-карта за 3 лева и точно това имах предвид като казах, че трябва да похарчиш поне 10 пъти повече за постигането на същата цел с други средства.

Митко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.