Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема seriozno za bolнови  
Автор JJikea (професионалист)
Публикувано11.07.01 07:32



Здравейте

Чета доста мнения за БОЛ и винаги са или "за" или "против". Това ми харесва, защото според мнението ми, това винаги означава, че става дума за личности, а не за обикновени лица.

Бих искал да чуя аргументирани мнения за БОЛ, но не емоционални, а фактически основани.

Ще дам примери за факти:
- аз ползвам e-card и влизам от време на време и през БОЛ, защото ми харесва ценовата им политика. Не съм видял друг доставчик, който да предоставя толкова "екстри" на клиентите си.
- Харесва ми това, че мога да видя в статистиката им натовареността на входните им точки и на международните канали и че има множество начини за решаване на проблеми. Говорил съм по телефона с хора от офиса им, вкл. и с шефовете и съм приятно изненадан от изключително доброто отношение към клиентите им. Впрочем, без да споменавам имена, имал съм и друг, горчив, опит с други провайдъри, които направо ми затваряха телефона!
- Гледал съм направените от тях уеб страници и те ми харесват. Не са много другите провайдъри, които разработват собствени страници.


НО влизам и през други доставчици, защото от всичко най-много ми харесва правото на избор, а и защото всички ние, потребителите, сме им длъжни. Без Интернет-провайдърите нямаше да има Интернет в България. Ако не бяха те, щяхме да разчитаме само на Инфотел! (впрочем, докато писах това мнение ми се разпадна връзката 2 пъти, но съм с дуплекс и няма да обвиня провайдъра си че ме прекъсва поради неактивност.

Искам да знам защо в този клуб не се подхожда с необходимата доза уважение към времето на професионалистите в Интернет. Съмнявам се, че г-дата Горчилов, Захов, Марковски и Ганчев имат кой знае колко свободно време, за да пишат тук, че да им се губи времето с разни заяждания "на дребно". Защо не ги питате за сериозни неща, за това какво става например с политиката в областта на Интернет, ще има ли лицензи, какво става с регистъра на имена в .бг и т.н. Това са важните въпроси, а другото е само чешане на езиците....

Направих си труда да поразгледам и по-стари теми..... Ужас! Какви са тези думи, какъв е този речник... какво е това чудо!?

Нека говорим сериозно, а заяжданията не можете ли да оставите за email?



Поздрави,

JJ


Тема Re: seriozno za bolнови [re: JJikea]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано11.07.01 09:48



Приятелю

Прочети внимателно мненията ама за повече време назад. Никой не обвинява БОЛ, че са технически некъдърни. Обвиняват ги за начина им на държание към другите. На всички, които пишат в този клуб повече от година нещата са им до омръзване познати (аз пиша тук от близо 4 години).

Що се отнася до домейните миналата година имаше голяма дискусия тук. Ако се поровиш назад ще видиш и мои въпроси.

Ако желаеш да похвалиш някого добре. Но ако желаеш да се оплачеш - казвай конкретната фирма или хора. Иначе ще бъдеш обвинен в пристрастия и рекламно агентство.

Хората тук най-много се дразнят от мъглявите отговори и усукванията. Или казваш или не казваш.Иначе става като приказката с глупака и мълчанието

Въпрос на който може и да не отговаряш - в какво си професионалист? Аз съм в работата с хора и оправянето на компютърните и интернет проблемите им. Което не означава, че не греша но поне се опитвам да си уча от грешките си



Тема Re: seriozno za bolнови [re: няkoй]  
Авторlip (Нерегистриран)
Публикувано11.07.01 16:16



Абе "някой" как може да си толкова наивен :)) та това си е най-типичната самореклама на тия тъпаци. Харесвали му като web дизайнери мухахахаха та те са най мизерните в това отношение.
Имало за и против а от години приказваме че тук "за" БОЛ НЯМА, всеки пост "за" тях се е доказвало че е бил от самите тях. Айде модератора да изтрие тази тема, то от самия регистриран потребител си личи за кой ставa въпрос (общо 3 теми и 3-те за Бол) айде стига с тия гръцки номера!



Тема Re: seriozno za bolнови [re: lip]  
Автор Lupi (Девелопер)
Публикувано11.07.01 16:58



Между другото днеска като се ровех по мрежата, открих, че аз правя сайта на този, който е правил дизайна на bol.bg. Не че искам да се изтъкна , просто ми е интересно, защо bol не му направят неговия сайт.



Тема Re: seriozno za bolнови [re: lip]  
Автор вeни мapkoвckи (д-р)
Публикувано11.07.01 17:01



Лип,
хората все пак могат и да разсъждават сами, защо се опитвате да го правите вместо тях?
Очевидно не ви се отдава.

Бихте ли извадили малко доказателства за това, че всеки пост "за" тях се е доказвало че е бил от самите тях?

И понеже сте вероятно homo sapiens, предполагам, че ще можете да помислите малко, преди първосигнално да отговорите.


Вени Марковски



Тема Re: seriozno za bolнови [re: Lupi]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано11.07.01 18:19



Кой е правил дизайна на bol.bg?

Митко



Тема Re: seriozno za bolнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Lupi (Девелопер)
Публикувано11.07.01 18:25



- не съм наясно, но този адрес има връзка с Lotus advertising, които имат сайт на , който пък е част от портала , който го правя аз.



Тема Re: seriozno za bolнови [re: Lupi]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано11.07.01 18:40



Прав си - не си наясно. Затова по-добре не се изказвай неподготвен.

Митко



Тема Re: seriozno za bolнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Lupi (Девелопер)
Публикувано11.07.01 18:41



Ейййй, какви са тия тайнствености, кой на кого правил сайта, ала бала, страшна работа...

P.S. Ммм, гледам, че ползвате IE 5.0 под Windows 98

Редактирано от Lupi на 11.07.01 18:47.



Тема Re: seriozno za bolнови [re: Lupi]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано11.07.01 18:47



По-добре се научи как се прави дизайн и си направи сайтовете като хората. На 800x600 не се виждат - стърчат вдясно, а и кирилицата при мен не се чете (което е твой проблем, не мой).

Ползвам Netscape, впрочем, а не IE, както грешно предположи.

Митко.

Редактирано от Димитъp Гaнчeв на 11.07.01 18:49.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.