Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема E-card са гадни мошеници!нови  
Автор Ивo (пристрастен)
Публикувано18.06.01 01:19



Купих си преди известно време карта e-card с гръмко звучащ надпис: Промоция 142 часа за 40 лв. Влизам си аз спокойно значи (през Орбител, на картата е обявена цена за влизане от София 0,28 лв. на час), и днес случайно реших да си погледна статистиката, и какво да видя, копелетата си ми смятат часовете по 0,53 лв. Интересно как ще се получат така 142 часа.
Пуснах им един мейл, ще ги видя как ще реагират, но междувременно първо искам да знам някой от вас не се ли е сблъсквал с подобен проблем. Ако има такъв, нека да се обади, защото много ме ядосаха копеленцата и смятам много сериозно да ги гоня до дупка, като почна от вестници и електронни медии, през федерацията на потребителите и комисията по конкуренцията за подвеждаща реклама, докато станат луди.

Напитка и хубава жена не се оставят за утре. Тодор Живков


Тема Re: E-card са гадни мошеници!нови [re: Ивo]  
Авторno name (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 11:53



<COPY>
От 01.06.2001г. два от Интернет доставчиците - Спектър Нет и Орбител имат по ниски цени за достъп до мрежата в градовете Пловдив, Варна и Бургас...
</COPY>
от http://www.e-card.bg

според мен промоцията не включва София



Тема Re: E-card са гадни мошеници!нови [re: Ивo]  
Автор lnserta (специалист)
Публикувано19.06.01 19:10



доколкото зная тия промоции са за определен брой часове.
Например по времето което ти си купил твоята карта Орбител са имали промоция на такава цена за общо 60000 часа (казано примерно) и съответно E-card си отпечатват карти с такава реклама.
Но поради това че орбител имат и други абонати ,часовете се изчерпват и промоцията приключва.Обаче картите на e-card остават в продажба.
Грешката е била на продавача, че не те е предупредил че е възможно
промоцията да е свършила и ти си бил заблуден.



Тема Re: E-card са гадни мошеници!нови [re: lnserta]  
Автор Ивo (пристрастен)
Публикувано19.06.01 21:05



Извинявай, в никакъв случай не мога да се съглася, че продавачът е бил виновен - това, за което говориш, ТРЯБВА да бъде точно указано на опаковката на картата, защо продавачът да е длъжен да знае такива подробности!?

Напитка и хубава жена не се оставят за утре. Тодор Живков


Тема Re: E-card са гадни мошеници!нови [re: Ивo]  
Авторamiii (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 02:45



Човеко какво се твариш това са си пазарни трикове. Може в една запетая да е уловката и накрая те пак ще са прави (примерно). Тези хора са си опекли работата отвсякъде и с пръст не може да ги пипнеш дори да си прав. А ако е било наистина само за Пловдив Бургас и Варна чисто и просто си се минал. Прежали ги тия 20-тина лева и си спести нервите, еднственото което може да изкопчиш е едно извинение казано с половин уста. Това е положението, не е само в България така. Не се ядосвай такива неща има по цял свят. Ако ги нямаше големите компании не биха били толкова големи, а ние нямаше да има на кой да се ядосваме :)



Тема Re: E-card са гадни мошеници!нови [re: amiii]  
Автор kozoder (Готин)
Публикувано20.06.01 04:36



Ne e taka navsjakade.W USA za takowa neshto mojesh da gi osadish tija.

От чужд гръб - и 100 кожи са малко


Тема Re: E-card са гадни мошеници!нови [re: amiii]  
Автор Ивo (пристрастен)
Публикувано20.06.01 09:37



Да, това са мръсни трикчета, но съвсем не мисля, че толкова добре са си оплекли работата. Според мене си карат с идеята, че българският потребител е свикнал да го правят луд, и няма да се разправя, ами само ще махне с ръка. Ама не са познали в случая - вече и в България си има текстове за подвеждаща реклама и надписи на опаковката, има и съответните санкции, има начин да се вдигне шум, споко.

Напитка и хубава жена не се оставят за утре. Тодор Живков


Тема Re: E-card са гадни мошеници!нови [re: lnserta]  
Автор Hиkи Гopчилoв (фен)
Публикувано20.06.01 14:02



Едно уточнение:

Промоционалните часове важат само за клиентите на е-кард. Т.е. колко ползват другите ни абонати няма значение. Изчерпването на промо-часовете става само от абонатите на е-кард.

Въпреки всичко наистина не е особено приятно да си мислиш, че има промоция, а да се окаже, че няма.

Моята препоръка към всички е да посещават редовно www.e-card.bg за да се уверят кои са промоциите в момента. Има възможност и да се абонирате за системен бюлетин по темата. Тогава със сигурност ще знаете кога започват и свършват различните промоции.

Приятно сърфиране.

Поздрави,
Ники


Тема Re: E-card са гадни мошеници!нови [re: Hиkи Гopчилoв]  
АвторFog (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 09:24



И аз имам такава карта и доколкото мога да чета на нея никъде не е написано че посочената цена от е промоционална и евентуално би могла да се промени. Напротив изглежда абсолютно стандартна. Тва е все едно да обядвам в ресторант(съобразявайки се с цените от менюто) и после да ми напишат в сметката няква баснословна цена (примерно 500лв) с оправданието "ами вие докато ядяхте ние променихме цените..."

Освен това много ми е интересно подлежи ли на проверка лоялността на съответната фирма по отношение на подобни промоции? Защото всеки може да обяви 1 стотинка на час в продължение на 100000 часа(естествено доста народ ще се набута), а всъщност и една минута да не отчете по тази тарифа...



Тема Re: E-card са гадни мошеници!нови [re: Fog]  
Автор Hиkи Гopчилoв (фен)
Публикувано21.06.01 11:43



Вече изгубих диря за кой тираж карти говорим.

Лоялността на е-кард е гарантирана и от самия доставчик, участващ в промоцията. и двете страни отчитат използваните часове.

Поздрави,
Ники



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.