Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Za mantaliteta na edna nepoznata!нови [re: Martin Petkov]  
АвторГoro (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 16:02



Откъде тръгнахте (пушенето) и докъде стигнахте (жените)...
Ц-ц-ц....
В БОЛ работят свестни хора. Това, че някой не харесва Вени или Митко си е негов/нейн проблем, а не на БОЛ. Това, че някой не харесва някого в БОЛ е пак негов/нейн проблем.

За мен е важно да знам, че в БОЛ не се пуши и се забранява пушенето на работното място. което е много интересно, защото не са много фирмите, дето се грижат за добрата атмосфера (и в прекия, и в преносния смисъл)!

Изключително ми е неприятно да чета и лични спорове между Мартин и някой, който очевидно се познава с него, подписан като J.Markowa. Това са неща за електронна поща, не за клубове....



Тема Re: aman ot politikaнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторDude (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 16:39



Пич, прелистих историята на българия от последните 20-30 години. Там се оказа, че не сте, ти особено, били способни да се занимавата с такава работа, защото като сте вдигали поглед към небето, сте мислели, че масата е небето. По интересно - нечии татковци и друга рода са правили простотии из политиката. Къде си тръгнал да си мериш патката с татко ти и родата на колегата ти.



Тема Re: Za mantaliteta na edna nepoznata!нови [re: Гoro]  
АвторMartin Petkov (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 17:48



I na men mi e neprijatno da vodja podobni diskusii po forumite, no beshe neobhodimo da otgovorja na g-ja Markowa, tyj kato tja postavi pod symnenie mojat profesionalizym bez da me poznava



Тема Re: Za mantaliteta na edna nepoznata!нови [re: Cъвeт]  
АвторMartin Petkov (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 17:54



Kato se zamislja - si prav, no kato pak se zamislja, ne bih se prejalil



Тема Re: ZA M.Ganchev i Martin Petkovнови [re: Grok]  
АвторMartin Petkov (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 18:43



Otgovora e bil izpraten po pogreshka do vas



Тема Re: Za mantaliteta na edna nepoznata!нови [re: Martin Petkov]  
Авторg-n Markov (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 07:47



тя е толкова г-жа Маркова, колкото аз - г-н Марков.
Някой те будалка, момче.



Тема Re: Za mantaliteta na edna nepoznata!нови [re: g-n Markov]  
АвторMartin Petkov (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 09:45



Tvyrde verojatno e njakoj da se e podpisal s chujdo ime, strahlivci kolkoto iskash na tozi svjat.



Тема Re: Живо заяждане с bol.bg. Бихте ли работили там?нови [re: Grok]  
АвторKAK (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 20:19



Ne bih !!! Malko pari davat !!!



Тема Re: Живо заяждане с bol.bg. Бихте ли работили там?нови [re: KAK]  
АвторTaka (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 22:43



Kolko?



Тема Re: Това са глупостинови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор fccf (арменски охлюв)
Публикувано28.06.01 06:11



На моята стена пък пише: "Дай Боже Този Път Мине"... Което значи, че е непродуктивно за един пушач да мисли за цигарата вместо за работата... А това дали ще се откажете от най- големия гении, щото бил пушач... :) бтв, предложение: направете си кът за пушене... Много е полезно, събират се хората, пушат си, говорят си за работа, идват разни непушачи даже, лафове, вицове, идеи как да се разкара проклетя segfault... това е просто предложение, а не заяждане...

Egrds,
fccf

PS. Аз собствено съм пушач, и никога няма да дойда за работа при вас, но не заради пушенето... :)

What was your username, again... ?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.