Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Отговорнови [re: THE Web]  
Автор BoGa (Романтик)
Публикувано17.06.01 22:53



Boje
Pri taq super sekretarka s 100+++ bust takvi anesta zabranqvat li se bre?

БЪЛГАРСКАТА МРЕЖОВА ЛИТЕРАТУРА http://www.bukvi.net


Тема Re: Отговорнови [re: BoGa]  
АвторИнфopмиpaн (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 02:01



Ти пък, на какво се чудиш, общестевна тайна е, че шефовете на тъпия Бол са импотентни педали.



Тема Re: Живо заяждане с bol.bg. Бихте ли работили там?нови [re: Grok]  
АвторMartin Petkov (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 14:32



Bivsh slujitel sym na BOL.BG
Rabotih v firmata edna godina i tri meseca kato prez po-goljamata chast v kachestvoto na Rykovoditel otdel Korporativni Klienti. V techenie na tozi period uspjah da se zapoznaja otblizo sys sitemata v firmata i da stana chast ot neja. Po vreme na rabotata si tam se zapoznah s Veni Markovski i Dimityr Ganchev otblizo i uspjah da gi opoznaja ne samo kato rabotodateli a i kato hora. Smeja da tvyrdja che rabotnata atmosfera v kompanijata e dobra i plodotvorna. Tandema Mitko/Veni e meko kazano neverojaten ot gledna tochka na upravlenski funckii. I dvamata imat jasno postaveni celi pred sebe si i se grijat edva li ne denonoshtno za postiganeto im, kato uspjavat da motivirat i slujitelite na firmata za syshtoto. G-n Markovski projavjava neverojaten liberalizym po otnoshenie na slujitelite na firmata i otnoshenijata koito e ustanovil mejdu sebe si i kolektiva sa po-skoro prijatelski otkolkoto formalni.
Za men beshe udovolstvie da byda chast ot ekipa na BOL.BG i vinagi shte si spomnjam s topli chuvstva rabotata tam.
Smjatam che inteligentni hora (podchertavam dumata inteligenti) biha namerili edna prijatna atmosfera za rabota v ekipa na BOL



Тема Re: Живо заяждане с bol.bg. Бихте ли работили там?нови [re: Martin Petkov]  
Авторpitasht (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 14:55



а защо напусна?



Тема Re: Живо заяждане с bol.bg. Бихте ли работили там?нови [re: pitasht]  
АвторMartin Petkov (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 15:46



Napusnah poradi redica lichni syobrajenija, koito njamam prichina da spodeljam s Vas no Vi uverjavam che nito edno ot tjah ne e bilo svyrzano s BOL, respektivno s Veni ili Mitko



Тема Re: Живо заяждане с bol.bg. Бихте ли работили там?нови [re: Martin Petkov]  
Автор THE Web (</title>)
Публикувано19.06.01 01:15



тц тц тц тц



Тема Re: Живо заяждане с bol.bg. Бихте ли работили там?нови [re: THE Web]  
АвторMartin Petkov (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 13:44



Kaji be pich - kvo cykash tolkova?



Тема Стига веченови [re: Martin Petkov]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 14:57



Мартине ставаш досаден. Остави БОЛ сами да хвалят себе си. Ако имаш нещо по същество кажи го ако не - тук вече на всички им е омръзнало от глупости и заяждания. Митко и Вени не са малки - могат и сами да се защитят.

Освен това, както го изпраска тия хвалебствия - много силно замириса



Тема Re: Стига веченови [re: няkoй]  
АвторMartin Petkov (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 10:53



Bratle, az ne hvalja nikogo ako ne si uspjal da razberesh a davam obektivna precenka. Ne zashtoto mi dreme za BOL ili zashoto mi e pritrjabvalo da se natjagam na njakogo, a zashtoto me drazni fakta che v tezi klubove mnogo hora se ebavat s njakogo ili s neshto prosto ej-taka za kef bez izobshto da znajat za kakvo stava vypros. Ebati znachi, tuka chovek kakvoto i da kaje seki go razbira pogreshno - a uj se vodime za naj-inteligentnata chast ot naselenieto.
Dosaden si ti prijatelju, zashtoto naj-malkoto si anonimen - ami hajde stiga veche s taja anonimnost, kato si reshil da me opljuvash men i precenkata mi kaji koj si. I vyobshte lichno ti smjatash li che tuk njakoj govori neshto posyshtestvo? A?
Povtarjam oshte vednyj za tezi koito ne sa razbrali (zashtoto javno tuk ste mnogo) NE SYM TRYGNAL DA HVALJA NIKOGO - NITO BOL, NITO VENI, NITO MITKO!!! DADOH OBEKTIVNA PRECENKA ZA TOVA KAK STOJAT NESHATA, KATO OPROVERGAH GLUPOSTITE NA POREDNIJA CHOVEK RESHIL DA SE EBAVA BEZ DA ZNAE S KAKVA CEL I BEZ DA IMA DOKAZATELSTVA ZA TOVA KOETO TVYRDI!
OK?
Bydi rahat "njakoj" i ne se vprjagaj mnogo



Тема Re: Отговорнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Grok (непознат)
Публикувано20.06.01 12:06



Г-н Ганчев,
за жалост не мога да открия клуб в който да започна тази тема, а така се случи че Вашата фирма е типичен представител за фирмите в България.
1. Повечето фирми в обявите си за работа изреждат какви умения изискват от кандидатите за работа. Поставят се също допълнителни условия, и предполагам всичко неуточнено е в рамките на законовата уредба на страната. До тук добре. От моя гледна точка обаче, на мен ми е необходим доход от 1200-1500 лв. брутно трудово възнаграждение, и изобщо не ми се губи времето с интервюта и евентуални покани, ако ще трябва да отхвърля такава покана.
2. Поставянето на абсурдни и понякога незаконни условия са пречка за започване на процедурата за кандидатстване. Имам предвид това за пушенето.

Начина по който е направено всичко това - обявяването на работни места и условия, ме кара да мисля че аз предварително не съм равнопоставен в трудовите отношения, което е най-малкото обидно.

Аз съм сигурен че реалните условия във фирмата са най-малкото нормални и стандартни, та по тази причина се учудих на формулировките. Повечето фирми правят същото, което не помага много нито на тях, нито на евентуалните кандидати. Същевременно ние сме в бранш, който се развива с бързи темпове, и повечето от управляващите бизнеса са наясно със самия технологичен процес. Много по разкрепостени от хората в други браншове. Но и в при нас я има тази, най-малкото привидна неравнопоставеност в отношенията работодател-работник.

Ако имате идея къде могат да се обсъждат тези проблеми, то бихте ли ме насочил?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.