Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:59 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема От gusin telekomнови [re: i-pich]  
Автор тeлekoм (член)
Публикувано29.05.01 17:44



OK ясно.. но и аз не мога да се съглася, че БТК е виновна за всички проблеми... ДОСЕГА май не съм чул някое ISP да каже "Проблема беше при нас"... а точно обратното.... та единият случай, в който ме излъгаха, че проблема 'не е при нас', пък беше 'у тех' беше именно в спектър....
А има и нещо друго - досега никой(май с изключение на Вени Марковски и лицензирането, но и там имаше една конфузна ситуация) не е посмял да каже нещо против БТК... а лично съм чувал как един май че се води заместник-шеф или съсобственик на 'голям' ISP плюеше БТК и някой хора конкретно, като само преди половин час им се беше подмазвал по най-курвенски начин за мизерните ПРИ-та .... еми не го разбирам това...

Това, че БТК е по-добра само от албанската, айде няма да го коментирам - все пак доста неща не са ти ясни - и на теб и на другите... в момента БТК има доста добра инфраструктура и лоша структура.... не бързай да плюеш родното, само щото е родно...

поздрави,
телЕкоМм



Тема Re: do gusin telekomнови [re: i-pich]  
АвторuserOO1 (Нерегистриран)
Публикувано29.05.01 17:48



I kakvo ste ni pomogne na nas bednite useri? A i telecom da kazhe kavo se e sluchilo - kakvo ot tova. Imalo povreda - sluchva se - tehnika. Ne zabravajte i minalata godina srivaneto na centralata na Mobiltel. I na vas ISP sigurno vi se sluchvat golemi povredi (ili ne daj si bozhe moze da se sluchat). A i kakvo shte napravite - shte svalite monopola na BTC? Ot tozi klub niama da stane! Maj tozi klub tribva da go prekrastit na klub "za zaiazhdane mezdu ISP" - tu BOL tu Bitex, BTC i ne znam koj oshte.



Тема Re: От gusin telekomнови [re: тeлekoм]  
Автор Teoдop 3axoв ()
Публикувано29.05.01 19:31



Ей, много се нажежи тази тема. Я охлабете малко. Един ден написах, че всички имат проблеми и няма ISP без прекъсвания. Целта е да са минимални и само по изключение. От време на време стават и сериозни аварии, които искат повече време за отстраняване. За повреда от такъв мащаб като тази на 24-ти няколко часа са си съвсем нормално време, че даже може би е и добро постижение. По моя оценка БТК си се оправи съвсем добре със ситуацията. Можеше да е далеч по зле и по-дълго. Тъпо е обаче да се твърди, че не е имало проблем в БТК, защото си го имаше.
В такива моменти на нашия съпорт му се отщява да работи в Спектър, защото отнася бая клетви по тел. и доста се изнервя. По-темпераментните потребители обикновено не ги интересува къде е бедата а просто гледат да си го изкарат на някой. Така или иначе не ни е политика и практика да виним БТК за щяло и нещяло дори напротив - много добре се разбираме.

Редактирано от Teoдop 3axoв на 29.05.01 19:32.



Тема Re: ми при теб няма, затва!нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторQWERTY (Нерегистриран)
Публикувано29.05.01 19:47



виж:

3 3 ms 4 ms 3 ms 212.116.128.190
4 10 ms 13 ms 14 ms 212.116.136.138
5 * * * Request timed out.
6 352 ms 360 ms 350 ms S2-0-0.PASAR3.Pastourelle.opentransit.net [193.2
51.248.85]
7 350 ms 373 ms 324 ms P5-3.PASBB1.Paris.opentransit.net [193.251.128.1
21]

(тук бях написал много дълго излияние по повод що е това съпорт и има ли той почва у БТК... после реших че не му е мястото тук да си решаваме организационните проблеми, нито пък ще доведе до нещо добро)

П.П. Минава ли още някои през въпросния " * * * timeout " ?



Тема malko faktiнови [re: тeлekoм]  
Автор curlyМодератор (Well known :P)
Публикувано29.05.01 20:48



fakt: Ot BTC telephon mnogo 4esto ima ogromni shumofe....dori samo kato dignesh slushalkata
fakt: Ot GSM kym GSM mnogo rqdko se slu4fa da e kofti fryzkata, osfen ako ne si f mnogo losho pokritie
fakt: Otifash f mobiltel s pari....da 4akash ako ima promociq, no 4akash primerno 1-2h i imash telephon
fakt: Otifash za syshtoto f BTC, za telephon...i moe i da 4akash 1 mesec, osfen ako ne butnesh na 2-3ma tehnici
fakt: 4akash na opashka za plashtane na GSM - za poslednata godina - samo fednysh mi se e slu4falo (kat ima promociq, kazfash 4e si za plashtane na smetka i ne se nalaga da 4akash s cqlata opashka)
fakt: 4akash na opashka i za plashtene na BTC telefon
fakt: Spiart gi GSM za neplateni smetki, otifash plashtash i ti go puskat oshte syshtiq den
fakt: spirat ti BTC telefona...otifash plashtash...sled 5 dni se obadih na edin priqtel, beshe shef na centralata - 4ak togaz mi pusnaha telefona

Syglasen sym 4e i MobilTel ne e cfete...i men ne me kefi obsluvfaneto po centrofete, ama srafnenie s lubimoto BTC.....

rgdz
curly


Тема Re: do gusin telekomнови [re: userOO1]  
АвторИлko (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 00:43



Ще се наложи да цитирам Телеком-а :
"... а лично съм чувал как един май че се води заместник-шеф или съсобственик на 'голям' ISP плюеше БТК и някой хора конкретно, като само преди половин час им се беше подмазвал по най-курвенски начин за мизерните ПРИ-та"

Ето това е отговора на въпроса - докато за най обикновена бизнес услуга ти се налага да се подмазваш по най-курвенски начин нещата няма да се оправят.



Тема Грешка колеганови [re: Илko]  
Автор тeлekoм (член)
Публикувано30.05.01 08:48



То опита за подмазване беше много жалък... сега много ме сърби устата да го кажа кой беше.... ама айде... жив и здрав да е..

Не, не е задължително да се посмазваш - то това си е до характер... не вярвам да го е огряло повече отколкото ако не го беше праваил....



Тема vze mi dumite ot ustata ;)нови [re: curly]  
Авторi-pich (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 15:16



a i oshte neshto.
kato pochnat da se zalvat userite che neta v BG bil skap i edva li ne ISP tata gi derat zivi. a malko hora znaiat che BTC dere ISP(vsichki) ta im plustat ushite ... i posle skapa bila uslugata za tova kachestvo.
Mahnete monopola na BTC i togava shte vidim... dali shte e tolkova na pechalba ...



Тема Re: vze mi dumite ot ustata ;)нови [re: i-pich]  
АвторuserOO1 (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 19:09



Ami shte se zalvame razbira se. BTC dere vas, a go otnasime nie userite.



Тема da pomechtaem?нови [re: тeлekoм]  
АвторuserOO1 (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 19:25



Da kazhem sme veche 2005 godina. Monopola na BTK e padnal. I az naj obiknoven user ot (ajde niama da vi zatrudnivam sas sel gorno uyovo) zhiveja v Kaspichan ili Polski Trambesh i iskam ot vas ISP 2 megabita naeta linia. Shte ima te li vazmozhnost da mi ja naravite da slozhite sobstveni kabeli?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.