Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Поредната изцепка на Венинови  
Автор BoGa (Романтик)
Публикувано20.05.01 21:32



Поредната изцепка на бореца за граждаснки права и свободи - ЛИДЕРЪТ на Интернет обществото в България - Вени Марковски
“Тези, които призоваха “Българския Великден” да не се употребява за политически цели, първи сториха това”, пише още в декларацията.
Лидерът на "Интернет-общество" Вени Марковски (вляво) упрекна кандидат-депутата от "царската листа" Николай Василев, че е използвал "Българският Великден" да гради политическа кариера.
В декларацията не се споменават конкретни имена. Упреците са насочени срещу Любка Василева, Николай Василев и Милен Велчев, които вече работят за царската коалиция, уточни пред “Монитор” Вени Марковски.
Подробности - тук:


П.С. Такава снимка само сложили, че да же аз не го познах в първи ямомент

БЪЛГАРСКАТА МРЕЖОВА ЛИТЕРАТУРА http://www.bukvi.net

Тема Re: Поредната изцепка на Венинови [re: BoGa]  
Авторmryncho (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 21:54



zabavnoto e, ne che Markovski pishe tez neshta - toi ima da zashtitava Gergiovden, Revizora i Lubo D. Fyfleka. Losho niama, za vseki vlak si ima pytnici. Zabavnoto e kak v-k Monitor, koito beshe opredeleno pro- tzarski smeni riazko poziciata si :) Koraba potyva.... plyhovete..
Uf, tova ne e za tuk, ma neise, prosti mi LeoS, iad me e na tezi furnadjiiski lopati principno



Тема Re: Поредната изцепка на Венинови [re: BoGa]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 00:31



ДНЕВНИК - "Участниците в инициативата "Българският Великден" се разцепиха заради участието на част от тях в царските листи. "Българският Великден (или как някои отидоха на срещата като експерти, а се върнаха като политици)" е озаглавено отвореното писмо, разпратено до медиите. То е подписано от Лиляна Ескенази, Димитър Киров, Владислав Христозов и Вени Марковски. "

Браво Вени!!!!!!!! Все пак всички сме БЪЛТАРИ. (тук не ставя дума за Интернет, а за гражданската позиция, касаеща и хората дето не са чували да него.)



Тема Re: Поредната изцепка на Венинови [re: BoGa]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 09:14



Старото правило в действие - Няма вечни приятели или врагове, има вечни интереси.

Интересно дали ако царя дойде на власт ще е толкоз благосклонен към идеята Интернет Общество да доставя интернет на училищата с парите от продажбата на втория GSM. За такава поръчка съм убеден, че много хора биха се писали подръжници на всеки само за да я докопат

Времето ще покаже но от 89 досега голяма част от "милеещите за България" си уредиха живота със специализацийки, партийни постчета, държавни поръчки и прочие благинки. Не че е лошо ама да не се правят на света вода ненапита!

И аз исках да съм консултант на правителството и на тоя-оня ама поради голямата ми уста и нулевите ми връзки съчетани с недолюбването на комсомолските секретари и шефовете на ППО ме докараха до тук

Карай до върви купон да става. Скоро ще видим как довчерашните другарчета от Великден ще се пипнат за гушите



Тема Re: Поредната изцепка на Венинови [re: mryncho]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано21.05.01 11:59



Честно казано, отначало мислех да трия... После си рекох - карай, нали нацията е в предизборен период :))
За фурнаджийските лопати... То е интересно и да правиш сайтовете едновременно на БСП и ОДС, ама какво да се прави...
Бизнесът си е бизнес :)))
Не го можем всички по този начин ;-)




Тема професионализъмнови [re: LeoS]  
Автор вeни мapkoвckи (новак)
Публикувано21.05.01 13:54



Правилният термин е професионализъм, момчета, колкото и на някои това да се зловиди.

Щом и БСП, и СДС са ни възложили да им правим сайтовете, това ще рече, че си гледаме работата. Ако мислите, че не е така - питайте някой от колегите, които също са се опитвали да направят тази работа.

Впрочем и на Царското движение предоставяме Интернет достъп, така че и оттам имаме признание. Да не говорим, че не кога да е, а днес Владимир Каролев от иконмическия му екип каза публично, че сме изключително добри специалисти в нашата област.

Това е нормалното, а писанията на разните ИванБогдановци и с-ие са само за наивниците, които вярват на празните думи.

Нормалните хора се доверяват на фактите, а не на думите.

veni markovski



Тема Re: професионализъмнови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано21.05.01 15:11



Разбира се. В случая съм съгласен с теб.
Защото бизнес без професионализъм - пиши го умрял :)
Както и голият професионализъм - също :))
С горното исках да кажа само, че едни го могат по този начин (в настоящият предизборен момент и при сегашните условия), а други не. И ми се искаше да прозвучи повече като баданарка, но явно не съм успял.
Може би от вътрешното ми убеждение, че аз не бих могъл да го постигна (дори да бях в този бизнес), но по съвсем други съображения - етични...
Така че се съгласявам с теб по темата и спирам до тук.



Тема Re: професионализъмнови [re: LeoS]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 15:40



Етика и успех в бизнеса...
А кое се брои за успех? Аз лично смятам, че трудно се съвместяват а понякога и невъзможно. Зависи си от човека.
Но да не вадим скелетите от гардероба
Млъквам



Тема Правило второ - никога не се вземай на сериознонови [re: вeни мapkoвckи]  
Автор BoGa (Романтик)
Публикувано21.05.01 15:59



Да живее интернетобществото и неговия лидер
Какво тък значи някаква си личност (пък била тя и ИванБодановец) - брей а аз още нищо не съм писал за венимарковщината в нета, но вече си издигам - станах нарицателно
БТВ - в професионализма на г-н Марковски не съм се съмнявал никога и винга съм го подчертавал по постингите си с дебели черти.
Само методите.. методите...
Но да спи зло под камък - нови избори, нови хора, нов парламент...
И погледнал се Илия - пак в тия
П.С. Модераторе - налей по едно и трий всичко, забивай на дълбоко

БЪЛГАРСКАТА МРЕЖОВА ЛИТЕРАТУРА http://www.bukvi.net


Тема Re: Поредната изцепка на Венинови [re: няkoй]  
Авторi-pich (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 20:01



Много от нещата които каза Вени са верни ! .. Но :(
Всички (дори и първолаците) знаят що е то държавна поръчка и как се получава тази манна небесна ->>>>
с лизане на Дебели Задници и Дебели връзки !!!

И нека не си мислим, че Вени би могъл да каже нещо по - така ...
Ами какво ще стане с разните му там държавни поръчки и прочие...

Няма да се учудя, ако разбера че Вени прави сайта на СДС е така , а после да лапне някоя готина поръчка...

Няма да се учудя, ако разбера че Вени прави сайта на БСП е така , а после да
лапне някоя готина поръчка ...

Няма да се учудя, ако разбера че Вени прави сайта на НДС2 е така , а после да
лапне някоя готина поръчка ...

Въобще Вени си е Иезуит и винаги ще си остане такъв. Любезен и учтив, а под масата ако може ще ти отхапе .... :0

Колеги гледайте и се учете от Вени така се прави кариера в България

Поздрави




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.