Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Интересно интересно...  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 15:27



Интернет общество в лицето на шефа си не стои без работа.
http://izbori.sds.bg/news.php?id=21

Цитат:
"...Специален гост на събитието беше и шефът на Българското Интернет общество Вени Марковски, който от сцената подкрепи единствения премиер в света, член на Международното Интернет общество.
...
Градът ще има важна роля за страната и в областта на електронната търговия, високите технологии, а всички училища ще бъдат компютризирани и свързани с Интернет. " (отнася се за Пловдив)


Е върви след това да вярваш, че въпросното общество било безпристрастно и пазело интереса на хората. Пази си собствения интерес (респективно пари). Може би ако БОЛ спечели конкурса за това (ако има такъв изобщо) ще е затова, че са много кадърни?

Неприятно е, когано хора като Вени Марковски публично обвиняват другите, че са се продали за политически интереси а той самия демонстрира подкрепата си за СДС. Нека я демонстрира като частно лице а не като председател на Интернет общество. Тук опираме до въпроса - съществува ли частното лице Вени Марковски? Според мен - не. Навсякъде се появява като председател, шеф, началник. Никъде само като себе си. Защо - той си знае


Мисля, че отдавна е време г-н Марковски да избере какъв ще е - шеф на общество, шеф на интернет доставчик, бизнесмен или просто човек въртящ се според политическия вятър и келепира.

Пиша това не да се заяждам с него а защото не можеш да обвинаваш другите за нещо а след това да правиш същото.

Не съм член на никакъв Великден нито обичам политиците. Благодарение на тях толкова години Интернета в България крета и няма ясни правила на играта. Добре че се появиха няколко инвеститора та да раздвижат нещата. Ако г-н Марковски се чуства обиден от написаното нека каже по кой въпрос съм го обидил за да му се извиня



Тема Re: Интересно интересно...нови [re: няkoй]  
АвторДpyrняkoй (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 15:57



Когато Марковски казва за някого, че е предал идеите на Българския Великден и го е политизирал - това е предателство.

Когато Марковски подкрепя Костов - това не е предателство. Не е подкрепа на СДС или политическа сила. Това е израз на уважение към член на Интернет обществото.

Царя да му мисли - да е станал член!



Тема Re: Интересно интересно...нови [re: няkoй]  
Автор вeни мapkoвckи (новак)
Публикувано22.05.01 16:11



Ще ви отговоря веднага, след като знам кой сте.

На анонимни послания няма как да отговоря, защото е безмислено.

А може и сам да съм почнал тази тема и сега да си отговарям както си искам...

veni markovski



Тема тц...нови [re: вeни мapkoвckи]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 16:29



Уви г-н Марковски не става. Аз не съм подкрепял никого и за мен не са писали по сайтовете. Аз не печеля пари като шеф на "еди какво си". Аз не се хваля, че съм голям професионалист. Аз съм обикновен човек, на който му е омръзнало да гледа политически ветропоказатели и разноцветни наколенки от всякакъв вид и род. Щом смятате, че така е правилно, едва ли аз ще променя мнението ви.

Ако искате отговаряйте, ако искате недейте. Вие сте свободна личност. А кой пише и кой отговаря - за това си има LeoS. Последната дума е негова.



Тема така си и мислех...нови [re: няkoй]  
Автор вeни мapkoвckи (новак)
Публикувано22.05.01 16:50



Ех, колко мъка има по света...
Мнозина българи хем искат тая работа в оная, хем душата - в рая.
Не става.
Ако искате отговор, ще го получите, но вие явно не го искате, а само хвърляте огън и жупел, защото това е целта ви.

veni markovski



Тема Re: така си и мислех...нови [re: вeни мapkoвckи]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 17:14



Откривам чувство за хумор. Интересно откритие

Пределно ми е ясно, че няма да отговориш. Никога не си отговарял по същество. Тук вече и Митко Ганчев не може да ти помогне, защото не става въпрос за техника а за позиция.

А тя винаги ви е липсвала г.н Марковски. За вас позицията е изгодата. Тя е алфата и омегата на вашето кредо.

Хвърлям огън и жупел защото след някое време пак вие ще посочите с обвиняващ пръст я гаражни конкуренти, я някой дето не ви разбрал рекламите я някой дето ви сгазил лука. И ще го базирате пак на изгодата.


Кано ще бъдете капиталист поне бъдете честен. Защото икономиката трябва да определя политиката а не обратното.



Тема ТИ МИСЛИШ???нови [re: вeни мapkoвckи]  
АвторБOЛeн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 17:35



Вени, Вени, стига разправя смешки.

Ако ти си прав ще го (до)кажеш без значение колко е анонимен този, който те пита.



Тема Re: така си и мислех...нови [re: няkoй]  
Автор вeни мapkoвckи (новак)
Публикувано22.05.01 17:36



Подпишете се, защото иначе ще се окаже, че си пиша сам със себе си.
И бъдете сигурен, че щом толкова упорито ви казвам, че ще отговоря, значи имам нещо предвид.

Позицията ми е на професионалист от бранша.

Защото сме професионална и отговорна компания, затова БОЛ.БГ прави сайтовете на Президента, БСП, Избори.сдс.бг и предоставяме Интернет достъп на Царския офис.


Вие си се гушкайте в анонимното си убежище и се убеждавайте колко сте прав, но както е известно, анонимността не е позиция, а страх.

veni markovski



Тема Re: така си и мислех...нови [re: вeни мapkoвckи]  
АвторБOЛeн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 17:48



...щом толкова упорито ви казвам, че ще отговоря, значи имам нещо предвид...

Maрковски, Марковски, докога?

Ти не правиш сайтовете на БСП и СДС едновременно заради черните им очи, нито дори от матереална изгода или заради името си. Ти го правиш заради дивидентите, който ще извлечеш ако едните или другите спечелят изборите. С Симеон положението и същото.



Тема Re: тц...нови [re: няkoй]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано22.05.01 17:52



Да, тук си говорят различни хора и всички добре го разбират :)
Само че темата е много далеч от "Доставчици на Интернет" и поради това съм принуден да я затворя.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.