Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 30.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема FILTER BITEX.COMнови  
АвторBlG lSP Group (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 14:20



Ideata e perfektna >>> filter BITEX.COM, filter Mourontis v border router.



Тема Re: FILTER BITEX.COMнови [re: BlG lSP Group]  
Автор ^] (dreamer...)
Публикувано08.05.01 16:38



shto si mislish che niakoi veche ne sme go napraili?:)

waiting... dreaming... wishing...


Тема Re: FILTER BITEX.COMнови [re: ^]]  
Авторmick (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 16:52



Vo, grubo... no spravedlivo :p



Тема Re: FILTER BITEX.COMнови [re: mick]  
Авторxm (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 17:42



aide....



Тема Re: FILTER BITEX.COMнови [re: BlG lSP Group]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 20:58



Интересно кои са в тази група? Аз имам акаунт в Орбител, но редовно получавам поща от клиенти на Битекс, и то става въпрос за бизнес. Ако сложат такъв филтър, ще трябва да се махна и да стана клиент на Битекс, за да съм сигурен, че няма да имам проблеми.



Тема Re: FILTER BITEX.COMнови [re: az]  
Авторxtr (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 21:14



prawo w desqtkata :) ... btw ne wi li pisna da se zanimawate s BITEX? A kazwat che konkurenciqta bila hubawo neshto... qwno za BG towa ne e taka ... pomislete



Тема Re: FILTER BITEX.COMнови [re: xtr]  
АвторChristos Mouroutis (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 22:58



If you like to filter me, you are free to do it. Already we have been filtered several times from OMEGA.BG company. E so what? OMEGA has no clients, or maybe it has 2-3. If they filter me I do not have any problem...



Тема Re: FILTER BITEX.COMнови [re: Christos Mouroutis]  
Авторgt;:gt;gt; (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 16:50



Е, ама наистина си наглец!
Защо ли пък са те филтрирали Омега?
Защо никой не те обичааал? Още малко ще заревеш!
Я направи един по-подробен списък на тези, които са те филтрирали. Да видим тогава - ние го направихме отдавна, имаме си достатъчно клиенти /не 2-3 както злобно иронично тъпанарски отбелязваш за колегите от Омега/. Много смешно - получихме точно 1 /едно/ обаждане за период от месец с въпрос: "Абе на тия тъпаци от Битекс пак ли не им се отваря страницата?" /цитирам дословно, не знам и не ме интересува кви проблеми сте имали някога/
Приятелю - това че никой не може да влезе от друго място или да получи писмо от фирмичката ти /без да броим твърдението от по-горен постинг/ - хората са казали - боли ги ...... Това, че влизат на безплатния ти интернет - ами да си влизат! Може би трябва да ти се резне и българския трафик, а?
Между другото: ТИ ЩО НЕ УТОЧНЯВАШ ТВОИТЕ БЕЗПЛАТНИ ЧАСОВЕ ПО КОЕ ВРЕМЕ НА ДЕНОНОЩИЕТО СЕ ПОЛЗВАТ, А?



Тема Re: FILTER BITEX.COMнови [re: Christos Mouroutis]  
Автор Moonchild (The Seventh One)
Публикувано09.05.01 17:16



Slushai, mazniko...
Ne izopachavai subitiqta !!!

Bqhte filtrirani ot nas i vednaga sled tova nadadohte voi do nebesata, vkluchitelno i zaplahi za sud. Sled dialoga, koito provedohme, mahnahme filtura sled IZRICHNOTO ti obeshtanie che spama kum nas nqma da se povtori.

Kolkoto do 2-3mata ni klienti... naistina stavash smeshen ;-) Kak moje da sa 2-3ma, sled kato prashtash spam kum 615 (posledniq put) ot domain omega.bg ???

AMAN OT IDIOTI (Bez izvinenie)

Take You now in my sleep, i want to touch You, to scratch you deep


Тема Re: FILTER BITEX.COMнови [re: Christos Mouroutis]  
Автор ^] (dreamer...)
Публикувано10.05.01 12:18



hehe, veche se poluchiha 2-3 maila ot clienti na bitex zashto ne mogat da tegliat mp3-ta ot mp3.online.bg :-)))) moje skoro da ti se obadiat da te pitat kvo moe da se naprai po vuprosa :-)

*vse* oshte ne e global filter na vashata mreja .. no pri sledvashtata izcpeka niama da se sprem samo s /var/qmail/control/badmailfrom i ipchains na mp3.online.bg .. konkurencia konkurencia ... ama spama si e spam navsiakade po sveta ...


da ste mislili predi da praite gluposti... pfu
aman
sikter
etc.

waiting... dreaming... wishing...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.