Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:45 21.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Относно кой какъв енови  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано14.03.01 09:52



Джентълмени

Не бях влизал ден-два и ми направи впечатление разгорялата се дискусия за кой какъв е. Мисля, че БОЛ е достатъчно обсъждан за да можем да кажем нещо повече за него и двете светила на Интернета, които са му началници. За тактиката им също се е писало достатъчно.

Бих помолил за нещо друго. В последно време съм поизгубил представа за разпределението на ISP в България. Бих предложил ако уважаемите доставчици желаят да направим една карта (sensitive map) на България със градовете и кой къде е какво има там. Определено не ме задоволяват видяните досега неща. Там определено липсват малките доставчици. Можем да я разположим на някой free сървър тук (варианти много).

Ако тази идея ви харесва готов съм да отделя време да го направя и кача някъде.

Чакам отговор и на всички успешен ден





Тема Re: Относно кой какъв енови [re: няkoй]  
Авторf (Нерегистриран)
Публикувано13.05.01 18:50







Тема Re: Относно кой какъв е [re: f]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано13.05.01 19:39



Отговорът на "f" да се брои като отговор на "Christos M".




Тема Ни вопъл, ни стон...нови [re: няkoй]  
Автор тeлekoм (член)
Публикувано15.05.01 20:41



...За съжаление... Колкото идеята на Ники Горчилов проби, толкова и тази ще успее... за съжаление... a идеята е много хубава...



Тема Това е безнадеждна инициатива.нови [re: няkoй]  
Авторmartins7 (Нерегистриран)
Публикувано16.05.01 08:37



На мен също ми беше нужна такава информация за моята дипломна работа, и имах намерението да направя подобана карта.Подобен бид презентация би била полезна полезна и за двете страни ISP-та и клиенти.Опитах се да събера данни но за съжаление получих от отговор само на 4 от общо 28 изпратени меила, а от тези четири отговора само два съдържаха изчерпателна информация.

Ако сте заинтересовани пишете на





Тема Re: Това е безнадеждна инициатива.нови [re: martins7]  
Авторaбe мapинe (Нерегистриран)
Публикувано16.05.01 23:23



абе мартине така ли се прави ?
от доставчик не-спам майл от умрял писмо....
триабва да намериш адресите на офисите им да идеш на място ...да им обещаеш че ще пишеш само хубаво за тиях примерно, ако ги заподозреш че нимат трафик ще наблегнеш на безупречния им съпорт....ако нямат съпорт ще наблегнеш на безупречния им мейл сървър ...ако и тои им е вгз ще наблегнеш на голямата им мрежа... ако и нея е няма ще им похвалиш администратор колко много разбирал.... ако нямат входни точки ше посочиш големия на брой наети линии ееееееее личи си че не си наясно с интернета пък диплома ще пишеш ...и утре и началник ще се извъдиш:(
в БГ се така става:(((((




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.