Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Конкурс за модераторнови [re: Christos Mouroutis]  
Авторmick (Нерегистриран)
Публикувано18.05.01 12:19



Друже, та ти си най- якия потребител на услугите на този луна парк. Кажи ми ти какъв извод се налага за твоите интелектуални потребности за самодоказване ?



Тема Re: Конкурс за модераторнови [re: Teoдop 3axoв]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано18.05.01 13:37



Сърдечно Ви благодаря за това мнение, Г-н Захов !
Първо, защото отговорихте на въпроси, които непрекъснато си задавах сам откакто съм в този форум и на които не можах да си отговоря за това относително кратко време. И второ - защото изказахте някои мои мисли на глас :)
Имам различно мнение от Вашето само в последния пасаж (за броя на модераторите). И ще се опитам да се обоснова. Но преди това искам да изясня еднозначно, че това е мое лично мнение - не ангажирам с него други хора от Dir.bg.
Считам, че двама модератори в този клуб са напълно достатъчни.
1. Защото (както и сам казахте) активните участници тук са сравнително малко. И няма да е естествено процентът на модериращите ги да е относително голям.
2. Сработването м/у двама души е много по-бързо, лесно и ефективно, отколкото в екип от няколко. Дори когато са единомишленици, а по презумпция те трябва да са такива.
3. Защото поделената отговорност не е отговорност. И тя ще намалява за всеки един от тях, с увеличаване броя на поемащите я.
Честно казано - нямам други доводи. Но мисля, че и тези не са за пренебрегване. И разбира се не ми минава и през ум, че дискусията по този въпрос е затворена. Напротив - полезно за всички ще е повече хора да изкажат мнението си.

Вече споменах, но ще кажа още веднъж. Тук в този клуб вече има още един модератор, оторизиран от Dir.bg с пълни права. Негово право си е да прецени кога и как да ви се представи и дали да го направи. Казвам го с единствената цел да изясним още нещо. Ако споделяте моето мнение, остава да си изберете още един модератор. Ако не го споделяте, може да се окаже, че изборът вече сте го направили. Защото от последните 4 кандидатури, останаха само две :)

Благодаря на Г-н Захов още веднъж за спокойното, делово и полезно за всички мнение, което сподели. Нещо много различно от това, което четяхме напоследък...



Тема Re: Конкурс за модераторнови [re: Delwin-]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано18.05.01 13:51



Да, определено беше предложение. И определено този път съжалявам за този отвод. Не само за това, че номинациите намаляха с още една :)
Може пък да се сетиш някога, че пътищата ни са се пресичали в по-стари времена ... Вярно, че и двамата бяхме различни тогава :)




Тема Re: Конкурс за модераторнови [re: Christos Mouroutis]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано18.05.01 13:58



Това е и целта на упражнението.
Да стане сериозно място за сериозни хора.
А не гръцки ЛУНА-ПАРК ...



Тема Re: Конкурс за модераторнови [re: Abeyance]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано18.05.01 14:04



В отговор на:

Според мен Leos се справя невероятно добре и аз лично ужасно съжалявам, че "не ни иска" ;)



Благодаря на теб и на всички останали, които по един или друг начин изказаха подобно мнение. За мен това означава, че съм стъпил на вярната пътека. И че много хора разбират какво точно се опитвам да направя.



Тема Re: Конкурс за модераторнови [re: LeoS]  
АвторChristos M (Нерегистриран)
Публикувано18.05.01 16:19



Gluposti.



Тема Re: Гласуване за модератор...нови [re: няkoй]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано18.05.01 16:37



Добре де, дайте да обобщим казаното до тук. Доколкото аз успях да схвана от прочетеното и казаното до тук, имаше 8 предложени кандидати и 1 се самопредложи. 7 от 8-те отпаднаха по знайни и незнайни причини. Остана само "телеком" и самопредложилият се (Може ли и аз да се самопредложа?). Отново искам да направя само една забележка към "телеком" - че няма да е много подходящ имайки предвид, че лесно се пали и понякога доста гневно отвръща на доста от участниците. Иначе ми се струва човек на място... Относно самопредложилят се - нямам мнение...
Кажете как да стане гласуването?
Предлагам - ТЕЛЕКОМ. (или себе си...)

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Гласуване за модератор...нови [re: KlD]  
Авторmick (Нерегистриран)
Публикувано18.05.01 17:27



мда... при самоотвода на Боби, смятам, че Кид е една умерена кандидатура. Още повече, че наистина Телеком е всичко друго но не и обективен (да не плесвам един контент- анализ на постингите му тук :) )
Това да се счита за глас за KiD.



Тема Re: Конкурс за модераторнови [re: mick]  
Автор curly (Well known :P)
Публикувано18.05.01 17:47





mick, prafo f celta :PPPPPPP~~~

/me se kefi :P

rgdz
curly


Тема Re: Конкурс за модераторнови [re: LeoS]  
Автор curly (Well known :P)
Публикувано18.05.01 17:49



absolutno :P
sea ostaa da si ostanesh i moderator.... :P

rgdz
curly



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.