Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:04 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Моля ви, само не Вени или Митко...нови [re: няkoй]  
Авторлюбитeл (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 18:30



Моля ви..
Вярно е , че В.М. и Д.Г. имат култура на общуване и не прибягват до крайностти, но никой не може да ме убеди че ще са искрени и безпристрастни те или някое друго ИСП.

Не избирайте ВМ или ДГ ,защото ще стане ебати лукавия и мазен клуб.
Според мен трябва да е някои фен, който доста е щъкал тук и там и не е пряко ангажиран с някое ИСП ,защото в противен случай тука ще стане като малки обяви.

В нашата мизерна Кошара(разбирай българската нет действителност) нека да не туриме вълк за овчар !!!!



Тема Re: Кандидатнови [re: koлeв]  
Автор observer (минаващ)
Публикувано12.05.01 01:46



tova deto ko kazvash e umno.dano e i obektivno ot tvoq strana e ne nqkakvo lichno otnoshenie kum Bobby

Aman...ot podrastvashti


Тема Re: Уточнение ...нови [re: LeoS]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано12.05.01 02:41



това което исках да кажа (и очевидно не съм успял) е темата recycle bin (shredder) да е видна за всички - не само за зелени, червени и т.н. т.е. всеки да може да види какво модерира кандидата.

така като гледам с конкурса доникъде не се стига....

друга идея - изберете си период (1 месец, 3 месеца, 6, година, 2, 3...) и публикувайте броя и на постингите от регистрирани потребители (заедно с username). знам че не е кой знае какъв критерий ама е по-добре от нищо. щото засега сме в задънена улица.

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Уточнение ...нови [re: onzi]  
Автор curly (Well known :P)
Публикувано12.05.01 17:45



eeek

e naprafo da se fzeme murutis ili nekoi ot bol.bg :P

rgdz
curly


Тема Re: Кандидатнови [re: observer]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано12.05.01 22:42



ми зависи кой го е писал.... тогава ще се разбере дали е лично отношение

Вилней до край!


Тема Re: Моля ви, само не Вени или Митко...нови [re: любитeл]  
Автор kozoder (Готин)
Публикувано13.05.01 01:54



A be tuk goljam kupon stawa a puk nikoj ne obajda za towa. Dobre tche wljazah sluchajno.
Produljawajte smelo.

От чужд гръб - и 100 кожи са малко


Тема Re: Уточнение ...нови [re: curly]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано13.05.01 02:59



мурутис така и не се е рег-нал. а вени и митко май неса особено заинтересувани (няма кьорав постинг от тях по темата). така че това отпада. ако имаш друга идея - казвай. дотук - нищо

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Конкурс за модераторнови [re: LeoS]  
Автор THE Web (</title>)
Публикувано13.05.01 04:23



za LeoS
Neka predlojeniata da se praviat ot reg-nati user-i
Taka veroiatnostta niakoi sam da se predloji e po-malka
Ama moje i da ne mi obry6tate vnimanie,az mai pak sbyrkah cluba,a temata mi stana interesna

Kasmet pri izbora......6te vi triabva



Тема Re: Конкурс за модераторнови [re: Bobby]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано13.05.01 18:26



BTW идеята е много добра. Все пак вас какво ви интересува... да се пишат тъпи глупости нпрекъснато или да има чист форум само за интересни дискусии и новини?! Човек който работи като/в някое ISP няма да е 100% полезен, щото ще е по един или друг начин пристрастен. Най-малкото вече е намразил/сприателил се с повечето тука... А що се отнася до "телекома" - не мисля че той е най удачния човек, имайки предвид че прекалено много поддържа БТК-то... не че аз също не я поддържам, но поне знам кога има смисъл да споря и кога да си замълча (кога от срам, кога от невъзможност да отговоря). А пък и прекалено остро отговаря на 9/10 от хората... Все пак вие си преценявате кой ще ви е най полезен. Мен лично не ми пука кой ще е модератор, нито дали си върши работата или не. Основното нещо за всеки форум е участниците му... ако всеки се държи на ниво с другите - няма да има нужда от такъв... Вие си знаете най добре...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: Задължения на модератора.нови [re: LeoS]  
Авторgluposti (Нерегистриран)
Публикувано14.05.01 03:20



tesi iziskvania kum moderatora sa absoliutno bezpochveni
....
edin moderator ne triabva da ima niakakvi organichenia....
toi triabva da mozhe da pravi kvoto si iska
za tova mu se glasuva i doverie
kvi sa tia nemoze tova ne mozhe onova
ami ako se chuvstvam lichno zasegnat ot niakoi glupost koiato ne e nasochena kum men i sum moderator kvo shte si triakam li?
NE niama
kick ban...kakto mu vikat v IRC i sichki sa dovolni
posle niama probemi s hyr myr ama as tova as onova
MODERATORA ne bi triabvalo da dava obiasnenia na nikoi...
eh sko prekaliava i ne e chesten spriamo sebe si i drugite znachi se smenia

ama kato se pochva pyrvo s negovirte ogranichenia po dobre da go niama
primerno zimame edin IRC kanal
puskash edin BOT vytre i ne davash na nikoi operatorski prava ...e
zhiveota e hubav...niama nedovolni ..niama glavobolia ... sichko OK
horata obichat taka inache nastava BG demokraciata koiato e poveche anarhia otkolkoto kakvato i da e druga democracia....

tova e
koito ne razbral tezi istini ima mnogo nervi da bere




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.