Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:17 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Интернет от bol.bg  
АвторЯдocън (Нерегистриран)
Публикувано30.04.01 01:11



От 1 месец съм клиент на bol.bg.Ползам услугата им "Какъв да е интернет".Искам да споделя нещо с бъдещите им клиенти.Ще бъда кратък,не им се връзвайте на тези измамници.Непрекъснато ми дава заето.Сигурно някой служител на bol.bg или самият г-н.Вени,веднага ще се оправдае,че това е нормално.Аз бих отговорил ,че наистина в "договора" (слагам договора в кавички защото това което се подписва не е никакъв договор)е написано ,че е възможно да дава заето.Да така е,но бихте ли ми казали г-н.Вени,къде е написано ,че винаги ще ми дава заето???През този месец успях само веднъж да се логна и връзката ми веднага се разпадна.Бих завършил това писмо с една благодарност.Благодаря Ви г-н.Вени за това,че ме излъгахте,благодаря Ви г-н Вени за това,че ми откраднахте парите,благодаря Ви г-н Вени за това,че ми предоставихте 100% НЕИЗПОЛЗВАЕМ интернет,благодаря ти bol.bg.





Тема не сте прави!нови [re: Ядocън]  
Автор вeни мapkoвckи (непознат )
Публикувано30.04.01 09:06



Ако желаете да получите точен отговор, пратете на адрес bol@bol.bg името, с което влизате, за да ви отговорим (ще го направим тук, за да елиминираме спекулациите).

Телефоните за достъп за посочената услуга не се натоварват на 100%, а и на главната ни страница

има указание какво да правите, ако случайно ви дава заето.



Тема Koi ne viarva da proveriнови [re: вeни мapkoвckи]  
Авторchicho picho (Нерегистриран)
Публикувано30.04.01 17:48



Koito ne s saglasen s Veni,
Molia neka proveri ...

Kak...

Ami kato se 'abonira' za edin mesec za bol.bg

taka nai sigurno shte razbere dali klienta e prav ili ne

Haide drugari neka ne ostaviame neshtata taka .. daite celokupno da si vzemem acaunti za nai superskia i-net - BOL.BG (sakrateno ot boli me k...)

Niakoi po-rano pisa za firmi koito si givurkat pokrai golemite darzavni porachki ...
a niakoi hora se tam se poiaviavat govoreiki ot imeto na vsichki ISP-ta ( i tn.)

No neka da badem chestni.
daite da se abonirame i posle da si govorim sveni ( aide che shte zatvoriat BOL-a)





Тема що не се стегнете, бе!?нови [re: chicho picho]  
Авторпиcнa ми! (Нерегистриран)
Публикувано30.04.01 19:42



Абе, писна ми да чета глупости в този форум.
Като видях бележката на клиента на БОЛ и отговора на Вени, си помислих, че вече навлизаме в нормите на обичайното общуване.

И какво да видя - веднага се намира някой, дето на всяка манджа мерудия!

СТИГА ТОЛКОВА, бе колеги!



Тема спокойнонови [re: пиcнa ми!]  
Автор вeни мapkoвckи (непознат )
Публикувано30.04.01 21:45



Колега, по-спокойно.
Човекът, който се е оплакал, все още не ни е писал. Като го направи - ще му отговорим. Всички други писания тук са безмислени.

По принцип всеки наш клиент получава подробно описана процедура какво и как да направи, ако има какъвто и да е проблем, свързан с Интернет достъпа.
Фактът, че човекът, който е започнал тази тема, не е следвал процедурата може да означава, че:
а) не я знае (не си е погледнал документите);
б) не иска да я следва (неизвестно защо - само тя би му донесла реално отговор; ако наистина ни е бил клиент защо ще чака цял месец, за да се оплаче - при това тук?!);
в) не ни е клиент.

За мен не е все едно кой от случаите е, затова му писах пак в този форум, като му посочих начин как да зададе въпроса си. Ако не го направи като наш потребител, нали разбираш че няма как да му се отговори тук?

Да не говорим, че има и чисти инсинуации и манипулации в неговото писмо - напр. че нямаме договор (което естествено не е така), че давало непрекъснато заето (което също не е вярно) и т.н.

Ако е действителен клиент само с едно логване, което веднага е прекъснало, очаквам писмо на адреса, който има в протокола си, за да може да му отговорим коректно и точно.

Така че, колега, не влагайте толкова много емоции в този форум - не действа добре.

Редактирано от вeни мapkoвckи на 30.04.01 21:59.



Тема Oпровержение!нови [re: вeни мapkoвckи]  
АвторЯдocън (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 00:16



Г-н.Вени,не знам от къде да започна!Мисля,че първо трябва да ви кажа защо не съм ви писал на указания адрес,а в този клуб.Защо ли?Защото тук имампо-многобройна публика.До сега,само тази тема е видяна от 120 човека.Говорите за някакви указания какво да правим ако дава заето.Признавам си ,че след кратка разходка из вашия сайт,не можах да ги открия.И така не можах да разбера какво точно имате предвид.Единствените указания които получих в случай,че имам какъвто и да е проблем е да пиша на адреса за който вече споменах (bol@bol.bg).
Относно това дали съм ваш клиент,да ваш клиент съм.Можете да ми повярвате,ако ли не,то това си е ваш проблем.
Бих искал да се поправя.Успях да се логна още няколко пъти ,но след 02.30часа.Супер нали.Наложи ми се да не спя цяла нощ за да се порадвам на неограничения си нет.
Г-н Вени ,наричате ме манипулатор заради мнението ми относно "договора".Предполагам,че във вашата фирма имате юристи.Попитайте ги дали къс хартия отрязан с ножичка,без моят подпис,без подпис на служителката с която сключвам договора и без печат,има юридическа сила на договор.



Тема без коментарнови [re: Ядocън]  
Автор вeни мapkoвckи (непознат )
Публикувано01.05.01 07:23



Г-н "Ядосан",
на Вашите оплаквания ще бъде отговорено след като получим електронна поща на познатия ви адрес или след като спазите процедурата, описана в договора, с който Вие сте се съгласил, когато сте станали наш клиент.

Ако разрешите, отговорът до Вас ще бъде публикуван, само след като първо Ви изпратим личен e-mail или говорим по телефона.

Що се отнася до указанията - прочетете по-внимателно какво съм написал във форума; всеки може да види за какво говоря на главната ни страница

. За всеки случай го публикувам и тук:

Поради извънредно големия интерес към услугите на БОЛ, молим потребителите на телефон (02) 9177000 да използват и резервния телефон (02) 9876543, ако основният дава "заето". За достъп до българското Интернет пространство може да се използва и телефон (02) 9818131. Новите модеми са вече закупени и ще бъдат инсталирани до края на другата седмица.

Съжалявам, ако си мислите, че сте манипулатор, защото не съм казал, че Вие сте такъв човек. Очаквам да пишете до bol@bol.bg или да се обадите през работно време в офиса на тел. 9809666, за да може да проверим и останалите твърдения в писмото Ви. Ако Ви разпада веднага след логване, това може да се дължи на много различни проблеми по настройката на Вашия модем или софтуер, а ние имаме хора, които ще могат да Ви помогнат.


Поздрави.

п.п. Именно поради фактът, че тук четат още няколко колеги, си позволявам да кажа, че твърденията Ви не са коректни:
напр. пишете

Относно това дали съм ваш клиент,да ваш клиент съм.Можете да ми повярвате,ако ли не,то това си е ваш проблем.

Вярата в случая няма значение, защото ако сте наш клиент, ще знаете телефона на офиса ни и електронната поща, на които можете да пишете, за да получите отговор.
Проблемът не е наш, защото не можем да установим дали има проблем и на какво се дължи.

Пишете:
Единствените указания които получих в случай,че имам какъвто и да е проблем е да пиша на адреса за който вече споменах (bol@bol.bg).

Но Вие никъде не сте споменали този адрес, а и никога не сте следвали указанията, които сте получили.

Надявам се, че ще подходите сериозно и ще се обадите в офиса ни или поне ще изпратите едно електронно съобщение, за да може да препратя оплакването Ви до съответните хора, които да решат проблема Ви.

Поздрави!



Тема Re: Интернет от bol.bgнови [re: Ядocън]  
Автордecняk (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 09:51



и проксито им е от втората световна война при връзка от38000 -43000 връзката е със същата бързина каквато е на вг нет при скорост от 28000-33000





Тема Re: Oпровержение!нови [re: Ядocън]  
Авторmarto-bg (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 11:27



G-n Jadosyn, g-n Veni Markovski E jurist ako ne znaete....



Тема Re: Oпровержение!нови [re: marto-bg]  
Авторchicho picho (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 13:17



Ясно стана, че БОЛ са супер.
Колега 'Ядосън' интересно мие дадоха ли ви касова бележка и(или) фактура за закупента от вас услуга.

А това дали дава заето на БОЛ, просто няма смисъл да го коментираме. Вижте само обясненията им за ефтиния интернет и възможността да дава заето. Само като ги прочетох ми стана ясно за какво става дума.
Все едно някои продавач в автокаща да ми каже "Абе вземи го това BMW 316 супер ефтино е и реже много яко (понякога) ама иначе може и седмица да не запали" или нещо подобно.

Айде със здраве и само този които не е ползвал услугите на БОЛ тои може да е доволен от тях ( или пък лапа от тях)



Тема Re: Oпровержение!нови [re: chicho picho]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 15:48



На мен ми стана ясно, че с Марковски се заяждат тийнеджъри, които дори не знаят български език и правопис: пише се ядосАн, еВтино, кЪща и т.н.
Г-н Марковски, просто не им отговаряйте - с безграмотните хора не може да се излезе наглава.



Тема Re: Oпровержение!нови [re: Бpaвoc!]  
Авторaнджъk (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 16:33



Точно за това ставаше дума по-горе.
А кой е този Митя?



Тема BOL = българската реалностнови [re: дecняk]  
Авторchicho picho (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 17:19



Точно така !
BOL.BG е типичен пример за това как някой се бие по гърдите и твърди колко много е постигнал и колко голяма работа е, а в същото време не е нищо повече от един посредствн човек.
В България това е положението. Много хора се мислят за велики и гениални, а ако поне 10% от тях бяха такива то дереджето ни нямяше да е такова.

А това с многото входни точки и капацитет на линиите е 'Кой не верва да провери '. Може би част от тези които защитават БОЛ ползват наети линии към тях и затова не са се сблъскали с реалностите на българската Dial UP действителност.
От личен опит (6 години) съм се убедил в следното:
В България много фирми рекламират много и се хвалят колко качествена услуга предлагат, но малко са тези които казват истината (те нямя нужда да се рекламират толкова)

Съвет (непрофесионален) Господа дайте част от парите за реклама за ново още по-добро оборудване; казвайте истината и може би не веднага, но рано или късно потребителите сами ще дойдат при вас ,пратени от свои познати и тн.. . А това с рекламата колко сме велики и Супер то си е въздух под налягане.
Ползвам услугите на няколко фирми (няма да ги пиша за да не стане като реклама) ,чиито Dial Up достъп е на много по-високо ниво от този на БОЛ или Битекс, но в техните реклами няма да видите безпочвени хвалби на нещо със съвсем посредствено качество.

Това което писах по-горе е за Dial Up достъпа. Може би наетите им линии са добри не знам.
Извинявам се за правописните грешки (на някои хора това им прави по-голямо впечатление от съдържанието)

Поздрави на всички.



Тема Re: BOL = българската реалност?нови [re: chicho picho]  
АвторTeлekoм (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 22:26



Я виж какво пишат на собствената си страница - това по повод дали са честни или не:

Какъв да е Интернет © - без ограничение по трафик и време (flat)
Тази услуга при другите доставчици обикновено се нарича "Пълен достъп" и често съдържа ограничения или на трафика, или на времето. Ние, обаче, сме честни към потребителите си и ги предупреждаваме, че качеството на икономичната класа не е подходящо за мултимедийни приложения и е възможно телефонните линии да са заети за известно време. Това не се отнася за бизнес класа. Един account не може да се ползва едновременно от повече от един потребител.


Аз поне не съм виждал който и да е друг ISP, независимо дали се рекламира или не, да е казвал подобно нещо.



Тема с коментарнови [re: вeни мapkoвckи]  
АвторЯдocън (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 03:07



Г-н Вени ,мислям,че вече стана пределно ясно защо писах тук а не на вас.Твърдението ,че не знам адреса и телефона на офиса ви е просто смешно!!!При написването на "договора",вашата служителка ми подчерта като телефон за достъп 9177000.Учудено я запитах дали това е единствения телефон за логване.Категорично ми отговори с ДА.
До колкото знам ,хората който манипулират са манипулатори.Вие не ме наричате директно манипулатор,но твърдите,че съм автор на манипулация.Как да го приемам това?!?Май си е чист намек за това ,че съм манипулатор.
Не съм компютърен гении,но въпреки това, все още не мога да се сетя за връзката между настройката на софуера и факта,че ми дава заето.Не знам ,може и да има!!!



Тема Re: Oпровержение!нови [re: marto-bg]  
АвторЯдocъм (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 03:11



Г-н marto-bg,очевадно е ,че не знаех за юридическата диплома на г-н.Вени





Тема няма и касови бележкинови [re: chicho picho]  
АвторЯдocън (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 03:18



Това е другото нещо което ми направи впечетление!!! При заплащането не ми издадоха документ за отчитане на този разход.Нямаше квитанция,фактура или касова бележка.Не повдигнах и този въпрос защото основната ми мисъл беше за некачествените услуги които предлагат от bol.bg.



Тема Re: Oпровержение!нови [re: xм]  
АвторЯдocън (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 03:30



Ще бъка кратък и ясен.Пределно ми е ясно как се пише ядосан.Грешката е умишлена.За другите грешки за които споменавате си има причина, но нямам никакво намерение да я споделям с Вас.Защо ми се струва,че тийнейджъра в случая май е друг!И да завърша с това ,че никой (поне аз) не се заяжда с г-н Вени.Просто протестирам срешу некачествените услуги които предлагат те.

PS:Прочетете внимателно и вашето писание.Май се намират няколко грешчици!!!



Тема Re: Oпровержение!нови [re: xм]  
АвторЯдocън (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 03:43



Веднага след като Ви написах предишното съобщение прочетов моите писания преди това.Доста се потрудих ,но не можах да открия къде съм бъркал думите еВтино и кЪща,думи които вие цитирате!!!Единствената (умишлена)грешка е в прякора ми Ядосън



Тема Права и отговорностинови [re: Ядocън]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано02.05.01 10:08



Много неща в България щяха да са по-нормални, ако всеки започнеше да предявява претенциите първо към себе си, а после към другите. В конкретния случай, ако уважаемият потребител първо беше попитал себе си "Как трябва да постъпя, ако съм цивилизован потребител?" или направо "Как щеше да постъпи потребителят в една бяла държава?", веднага щеше да се сети, че "белият" потребител първо щеше да се опита да си защити правата по нормалния и логичен начин, а не като тръгне да се оплаква по <форуми | кафенета | кръчми | вестници> (излишното да се задраска), от което е доказано, че полза няма.

Докато не се научи да постъпва по правилния начин, потребителят (на интернет, домати, краве сирене, топлофикация, ...) ще страда, защото никой не би могъл да му защити непредявени права.

А сега по темата. През месец април в БОЛ са се регистрирали почти толкова нови абонати, колкото за декември, януари, февруари и март, взети заедно. Само на 28-ми април са се регистрирали с трима души повече, отколкото за целия месец ноември м.г. (това е само преди 6 месеца!), без да броя картите. Средният брой заети линии се е увеличил двойно само за 45 дни. Това ни изправи пред сериозно изпитание по отношение на входните точки в София и Пловдив. В Пловдив можахме да се преборим в кратки срокове за две 30-канални групи (една R2D и една PRI) и там проблемът със заетото се реши, но в София молбите ни за още 240 входни точки отлежават от януари в БТК. Имаме разбиране от тяхна страна, но Siemens били казали, че ще инсталират следващото разширение чак след около два месеца. Дотогава по всяка вероятност няма да можем да разширяваме цифровите входни точки и ще трябва да разширим аналоговите, което е по-скъпо, по-ненадеждно и по-некачествено, но това е положението. Знам, че оправданието с БТК е тривиално, но поне колегите доставчици няма как да не се съгласят с мен - всички знаят какво е положението в момента с PRI и R2D, а и тук се подвизаваше един г-н Телеком, който вероятно би могъл да провери наличието на споменатите молби и на споменатата липса на портове.

Синтезирани горните редове са написани и на главната ни страница (на самата нея):



Митко



Тема Я виж тука г-н Ганчевнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Авторнa M.Г. ryзнaтa cъвecт (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 17:22



Не разбирам само защо като нямате разумен брой входни точки се перчите и привличате масирано нови абонати. Доколкото разбирам проблема не е от миналия месец, а доста по-отдавна. Защо при другите сериозни ИСП-та(доскоро и БОЛ ги слагах в тази графа) такъв проблем няма (или поне не е толкова очебиен).
Като нямате капацитет какво продавате на тези много,много нови абонати....
Май разочарование и висене на телефона по-нощите .

Да не стане така, че когато вземете новите си входни точки да няма кои да се логне на тях. На там отива май. Има много примери на компании "изгорели" в пламъците на бързия си разтеж. ( и тези от битекс да четат тука - ама те поне имат пачка та може да се закрепят)

Успех.

PS.: г-н Ядосън не се нерви вземи си карта (не от БОЛ) и спри да се хващаш на капани за глупаци (не те слагам в тази категория)



Тема Ти вижнови [re: нa M.Г. ryзнaтa cъвe]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано02.05.01 18:14



Не съм казвал, че нямаме разумен брой входни точки. Казах, че ще разширяваме обикновените единични телефони вместо двумегабитните 30-канални групи и дори се оплаках, че това за мен е доста по-скъпо и трудоемко, но съм принуден да го направя като временно решение. Който се е обадил в офиса или е писал до съпорта е разбрал какъв резервен телефон за достъп може да ползва междувременно. Това първо.

Второ, всеки наш клиент може да провери натовареността на всички модеми на адрес

.

Трето, няма никакво значение какво се пише в този форум. Нито има значение, ако някой е оплюван, нито ако е хвален. Ако информацията, която ви подавам ви върши някаква работа - хубаво. Ако ли не - пак хубаво. Но коментарите са напълно излишни, тъй-като са без последствия.

Така че ако сте потребител, потърсете контакт със съответния support. Ако пък сте ми колега, тогава нека спорим на пазара със съответните аргументи. Тук е безсмислено да обсъждаме каквото и да е.

Митко

Редактирано от Димитъp Гaнчeв на 02.05.01 18:21.



Тема Re: Ти вижнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Vladi (необразован)
Публикувано02.05.01 19:13



Хм, много интересно...
Що ли само вашите клиенти могат да видят статистиките на модемите, мен би ми било интересно да видя какво е положението че да реша дали да ви стана "клиент". Както и да е...
Друго ми е по-интересно - значението на казаното в тоя форум. Та според вас г-н Ганчев, постингите тук нямали значение. Излиза че вие се занимават с неща, които нямат никакво значение. Или пък изключително упоритите отговори на всички теми свързани с Бол имат за цел да замажат положението?

Предния постинг беше дело на Гузната съвест, май има нещо такова...

MiMoMi


Тема Re: Ти вижнови [re: Vladi]  
АвторHa Bлaди ryзнaтa cъвecт (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 21:42



Драги Владко,
тук пишат и четат САМО ИСП-та!
Защо си пъхаш гагата тук?



Тема Re: Ти вижнови [re: Vladi]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано02.05.01 23:09



Купи си И-кард карта, влез на някой от телефоните ни и виж статистиката. Можеше и сам да се сетиш.

Митко



Тема Re: Ти вижнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Vladi (необразован)
Публикувано02.05.01 23:42



Купих си и да ти кажа честно - зор видях докато влезна с оня на 33.6, че и веднага ме дропна. Но с тоя дето е на 56 проблеми нямаше, и статистиката ви я видях... Е, ако с тия входни точки успявате да държите постоянно такова качество (добре беше!) - не виждам що си седнал тука да пишеш...

MiMoMi


Тема Re: Ти вижнови [re: Ha Bлaди ryзнaтa cъв]  
Автор Vladi (необразован)
Публикувано02.05.01 23:44



Гледам че и някви съвести се намърдали, та рекох и аз малко да поплямпам...

MiMoMi


Тема Re: BOL = българската реалност?нови [re: Teлekoм]  
Автор observer (минаващ)
Публикувано03.05.01 01:12



i kakvo tolkova sa kazali ^!^??

Aman...ot podrastvashti


Тема Re: Права и отговорности...и още нещонови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторЯдocън (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 02:24



Г-н Митко,не се обижайте,но май сте доста наивен.Може просто да сте голям оптимист.За каква "бяла"държава говорите.В Африка има по-бели държави от България!!!Тук ,в милата ни родина нищо не е на ред.Като се почне от провайдърите та се стигне до продавачите на сутиени пред църквите ни.



Тема Re: Ти вижнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторЯдocън (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 02:44



Ако за вас хилядите хора които четат тези мнения са без значение,то Вие имате (поредния)сериозен проблем!!!



Тема Re: Права и отговорности...и още нещонови [re: Ядocън]  
АвторHa Ядocъния cъвecттa (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 06:35



Или с други думи моя човек Ядосън не се мисли нито за бял човек, нито държавата за бяла и затова не се оплаква където трябва.

А за хилядите хора.... много си наивен, мой човек, ако си мислиш, че тук има хиляди читатели...



Тема Re: Ти вижнови [re: Ядocън]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано03.05.01 09:38



Не са хиляди, а са 20-30 души, в редки случаи стават 50. Заедно със случайните минаващи съм ги засичал максимум 70. Не гледай какво показват броячите.

Митко



Тема Sled kato prochetoh tuka... ne iskam BOLнови [re: Ядocън]  
Авторsluchaino prochel (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 09:46



Sluchaino minah da vidia za kakvo si prikazvate v tozi forum i mi stana iasno edno..

Da ne se zanimavam s firmi opluti tuka. Daze i da e preuvelicheno siguren sam che ima pone kapka istina...

Aide chao shte hodia v (Sp.. ili Pro.. )



Тема Re: Sled kato prochetoh tuka... ne iskam BOLнови [re: sluchaino prochel]  
Авторsp ili pro (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 12:17



hahahaha



Тема Re: няма и касови бележкинови [re: Ядocън]  
АвторTTL128 (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 21:53



Ядосън,

И аз не съм фен на Бол.БГ ама ти маи наистна пишеш наизуст, без изобщо да си пробвал услугата им. Цитирам те:

"Не повдигнах и този въпрос (б.а. за касовата бележка) защото основната ми мисъл беше за некачествените услуги които предлагат от bol.bg."

Тука вече се издъни. Ако ти е трябвала бележка по един или друг повод щеше да си я искаш. Ако пък мислиш че услугите на бол наистина са некачествени, за какъв дявол ще ходиш да се абонираш ?????


Т.е. ти си даваш парите за нещо което предварително знаеш че е некачествено. Това ми се струва ненормално, но хора всякакви...



Тема Re: Sled kato prochetoh tuka... ne iskam BOLнови [re: sluchaino prochel]  
Авторveni m (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 08:11







Тема Re: няма и касови бележкинови [re: TTL128]  
АвторЯдocън (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 12:52



1.Наистина не ми трябват касови бележки,но това не е причина да не ми се издава такава.В интерес на истината с такава касова бележка аз мога да докажа че съм си платил нета за определена дата.Изводът е ,че все пак такава бележка е необходима.
2.Преди да се вържа към тяхния нет не знаех ,че са толкова скапан доставчик.
Мислиш ли,че ако го знаех щях да отида при тях?!?Привлякоха ме с ниските цени!



Тема Re: Права и отговорности...и още нещонови [re: Ha Ядocъния cъвecттa]  
АвторЯдocин (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 13:03



Прав си приятелче мое само за едно.Наистина не мисля,че БГ е "бяла" държава.
Да вземем за пример интернета.Наивно вярвам,че имаш наблюдения върху цените и качеството на интернета по другите наистина "бели"държави.Струва ми се,че има голяма разлика,която ни праща при "черните".

PS:Да ме прощават хората от африкански произход.Нямам нищо против тях!!!



Тема Bitex = Bol (za men i moite poznati )нови [re: Ядocън]  
Авторpich (Нерегистриран)
Публикувано05.05.01 13:58



Samo deto Bitex imat poveche pari i tehnika .
Ako Bol gi imaha tolkova - togava le-le male(strah me e da si pomislia kvo shteshe da stava kato tragnat da stavat N:1 v bg)

Inache za Veni Markovski.. ,ami otdavna go gledam i slushav kvo govori i pravi i za men toi si e tipichen primer za vizantiec (vapreki che e bulgarin) i tova me drazni osobeno mnogo.Mazen, lubezen, pazitel na i-neta v bg, no ot vreme na vreme 'hop' i glei kvo stava.Sigurno ne ste zabravili che predi vreme dosta narod pishtia tuka che Bol gi spamvat i tn...
-------------------------------------------------------
Eh veni,veni...
Da beshe Mourotis po shtqh da te razbera.
-------------------------------------------------------

Pozdravi



Тема Re: Ти вижнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторMitko 2 (Нерегистриран)
Публикувано05.05.01 14:40



Abe MIte ti da ne si bratovched na Mouroutis ???



Тема Re: няма и касови бележкинови [re: Ядocън]  
АвторTTL128 (Нерегистриран)
Публикувано06.05.01 11:27



Ако все пак наистина ти трябваше бележка за каквото и да е, щеше да си я поискаш. Това че те не са ти дали не те оправдава.

За тази цена - толкова. То си е казно: "Не съм богат за да купувам евтино."

Пък и Вени е прав - ако наистина имаш някакъв проблем, редно е първо да отидеш при тях, а не тук. Така сега и без да искаш им правиш реклама - защото някой може след толкова много упреци към тях да си каже бе чакай да видя дали наистина са толкова зле. Вярно че това "виждане" ще е само за месец, ако са зле, но те ще му приберат парите, нали ?



И още по т.2 - прочети си изречението което съм поставил в italic от предишния ми постинг. То навява на други мисли.



Тема Re: няма и касови бележкинови [re: TTL128]  
АвторЯдocън (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 00:13



1.За втори път ще повторя,че bol.bg са длъжни да ми дадът касова бележка без да я искам.
2.За трети път ще повторя ,че писах тук защото повече хора ще разберат какви измамници са bol.bg.
3.За това ,че"Не съм толкова богат та да купувам евтино" си прав,но какво да правиш,пусти пари!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.