Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:22 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Я виж тука г-н Ганчевнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Авторнa M.Г. ryзнaтa cъвecт (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 17:22



Не разбирам само защо като нямате разумен брой входни точки се перчите и привличате масирано нови абонати. Доколкото разбирам проблема не е от миналия месец, а доста по-отдавна. Защо при другите сериозни ИСП-та(доскоро и БОЛ ги слагах в тази графа) такъв проблем няма (или поне не е толкова очебиен).
Като нямате капацитет какво продавате на тези много,много нови абонати....
Май разочарование и висене на телефона по-нощите .

Да не стане така, че когато вземете новите си входни точки да няма кои да се логне на тях. На там отива май. Има много примери на компании "изгорели" в пламъците на бързия си разтеж. ( и тези от битекс да четат тука - ама те поне имат пачка та може да се закрепят)

Успех.

PS.: г-н Ядосън не се нерви вземи си карта (не от БОЛ) и спри да се хващаш на капани за глупаци (не те слагам в тази категория)



Тема Ти вижнови [re: нa M.Г. ryзнaтa cъвe]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано02.05.01 18:14



Не съм казвал, че нямаме разумен брой входни точки. Казах, че ще разширяваме обикновените единични телефони вместо двумегабитните 30-канални групи и дори се оплаках, че това за мен е доста по-скъпо и трудоемко, но съм принуден да го направя като временно решение. Който се е обадил в офиса или е писал до съпорта е разбрал какъв резервен телефон за достъп може да ползва междувременно. Това първо.

Второ, всеки наш клиент може да провери натовареността на всички модеми на адрес

.

Трето, няма никакво значение какво се пише в този форум. Нито има значение, ако някой е оплюван, нито ако е хвален. Ако информацията, която ви подавам ви върши някаква работа - хубаво. Ако ли не - пак хубаво. Но коментарите са напълно излишни, тъй-като са без последствия.

Така че ако сте потребител, потърсете контакт със съответния support. Ако пък сте ми колега, тогава нека спорим на пазара със съответните аргументи. Тук е безсмислено да обсъждаме каквото и да е.

Митко

Редактирано от Димитъp Гaнчeв на 02.05.01 18:21.



Тема Re: Ти вижнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Vladi (необразован)
Публикувано02.05.01 19:13



Хм, много интересно...
Що ли само вашите клиенти могат да видят статистиките на модемите, мен би ми било интересно да видя какво е положението че да реша дали да ви стана "клиент". Както и да е...
Друго ми е по-интересно - значението на казаното в тоя форум. Та според вас г-н Ганчев, постингите тук нямали значение. Излиза че вие се занимават с неща, които нямат никакво значение. Или пък изключително упоритите отговори на всички теми свързани с Бол имат за цел да замажат положението?

Предния постинг беше дело на Гузната съвест, май има нещо такова...

MiMoMi


Тема Re: Ти вижнови [re: Vladi]  
АвторHa Bлaди ryзнaтa cъвecт (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 21:42



Драги Владко,
тук пишат и четат САМО ИСП-та!
Защо си пъхаш гагата тук?



Тема Re: Ти вижнови [re: Vladi]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано02.05.01 23:09



Купи си И-кард карта, влез на някой от телефоните ни и виж статистиката. Можеше и сам да се сетиш.

Митко



Тема Re: Ти вижнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Vladi (необразован)
Публикувано02.05.01 23:42



Купих си и да ти кажа честно - зор видях докато влезна с оня на 33.6, че и веднага ме дропна. Но с тоя дето е на 56 проблеми нямаше, и статистиката ви я видях... Е, ако с тия входни точки успявате да държите постоянно такова качество (добре беше!) - не виждам що си седнал тука да пишеш...

MiMoMi


Тема Re: Ти вижнови [re: Ha Bлaди ryзнaтa cъв]  
Автор Vladi (необразован)
Публикувано02.05.01 23:44



Гледам че и някви съвести се намърдали, та рекох и аз малко да поплямпам...

MiMoMi


Тема Re: BOL = българската реалност?нови [re: Teлekoм]  
Автор observer (минаващ)
Публикувано03.05.01 01:12



i kakvo tolkova sa kazali ^!^??

Aman...ot podrastvashti


Тема Re: Права и отговорности...и още нещонови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторЯдocън (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 02:24



Г-н Митко,не се обижайте,но май сте доста наивен.Може просто да сте голям оптимист.За каква "бяла"държава говорите.В Африка има по-бели държави от България!!!Тук ,в милата ни родина нищо не е на ред.Като се почне от провайдърите та се стигне до продавачите на сутиени пред църквите ни.



Тема Re: Ти вижнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторЯдocън (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 02:44



Ако за вас хилядите хора които четат тези мнения са без значение,то Вие имате (поредния)сериозен проблем!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.