Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Oпровержение!нови [re: chicho picho]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 15:48



На мен ми стана ясно, че с Марковски се заяждат тийнеджъри, които дори не знаят български език и правопис: пише се ядосАн, еВтино, кЪща и т.н.
Г-н Марковски, просто не им отговаряйте - с безграмотните хора не може да се излезе наглава.



Тема Re: Oпровержение!нови [re: Бpaвoc!]  
Авторaнджъk (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 16:33



Точно за това ставаше дума по-горе.
А кой е този Митя?



Тема BOL = българската реалностнови [re: дecняk]  
Авторchicho picho (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 17:19



Точно така !
BOL.BG е типичен пример за това как някой се бие по гърдите и твърди колко много е постигнал и колко голяма работа е, а в същото време не е нищо повече от един посредствн човек.
В България това е положението. Много хора се мислят за велики и гениални, а ако поне 10% от тях бяха такива то дереджето ни нямяше да е такова.

А това с многото входни точки и капацитет на линиите е 'Кой не верва да провери '. Може би част от тези които защитават БОЛ ползват наети линии към тях и затова не са се сблъскали с реалностите на българската Dial UP действителност.
От личен опит (6 години) съм се убедил в следното:
В България много фирми рекламират много и се хвалят колко качествена услуга предлагат, но малко са тези които казват истината (те нямя нужда да се рекламират толкова)

Съвет (непрофесионален) Господа дайте част от парите за реклама за ново още по-добро оборудване; казвайте истината и може би не веднага, но рано или късно потребителите сами ще дойдат при вас ,пратени от свои познати и тн.. . А това с рекламата колко сме велики и Супер то си е въздух под налягане.
Ползвам услугите на няколко фирми (няма да ги пиша за да не стане като реклама) ,чиито Dial Up достъп е на много по-високо ниво от този на БОЛ или Битекс, но в техните реклами няма да видите безпочвени хвалби на нещо със съвсем посредствено качество.

Това което писах по-горе е за Dial Up достъпа. Може би наетите им линии са добри не знам.
Извинявам се за правописните грешки (на някои хора това им прави по-голямо впечатление от съдържанието)

Поздрави на всички.



Тема Re: BOL = българската реалност?нови [re: chicho picho]  
АвторTeлekoм (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 22:26



Я виж какво пишат на собствената си страница - това по повод дали са честни или не:

Какъв да е Интернет © - без ограничение по трафик и време (flat)
Тази услуга при другите доставчици обикновено се нарича "Пълен достъп" и често съдържа ограничения или на трафика, или на времето. Ние, обаче, сме честни към потребителите си и ги предупреждаваме, че качеството на икономичната класа не е подходящо за мултимедийни приложения и е възможно телефонните линии да са заети за известно време. Това не се отнася за бизнес класа. Един account не може да се ползва едновременно от повече от един потребител.


Аз поне не съм виждал който и да е друг ISP, независимо дали се рекламира или не, да е казвал подобно нещо.



Тема с коментарнови [re: вeни мapkoвckи]  
АвторЯдocън (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 03:07



Г-н Вени ,мислям,че вече стана пределно ясно защо писах тук а не на вас.Твърдението ,че не знам адреса и телефона на офиса ви е просто смешно!!!При написването на "договора",вашата служителка ми подчерта като телефон за достъп 9177000.Учудено я запитах дали това е единствения телефон за логване.Категорично ми отговори с ДА.
До колкото знам ,хората който манипулират са манипулатори.Вие не ме наричате директно манипулатор,но твърдите,че съм автор на манипулация.Как да го приемам това?!?Май си е чист намек за това ,че съм манипулатор.
Не съм компютърен гении,но въпреки това, все още не мога да се сетя за връзката между настройката на софуера и факта,че ми дава заето.Не знам ,може и да има!!!



Тема Re: Oпровержение!нови [re: marto-bg]  
АвторЯдocъм (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 03:11



Г-н marto-bg,очевадно е ,че не знаех за юридическата диплома на г-н.Вени





Тема няма и касови бележкинови [re: chicho picho]  
АвторЯдocън (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 03:18



Това е другото нещо което ми направи впечетление!!! При заплащането не ми издадоха документ за отчитане на този разход.Нямаше квитанция,фактура или касова бележка.Не повдигнах и този въпрос защото основната ми мисъл беше за некачествените услуги които предлагат от bol.bg.



Тема Re: Oпровержение!нови [re: xм]  
АвторЯдocън (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 03:30



Ще бъка кратък и ясен.Пределно ми е ясно как се пише ядосан.Грешката е умишлена.За другите грешки за които споменавате си има причина, но нямам никакво намерение да я споделям с Вас.Защо ми се струва,че тийнейджъра в случая май е друг!И да завърша с това ,че никой (поне аз) не се заяжда с г-н Вени.Просто протестирам срешу некачествените услуги които предлагат те.

PS:Прочетете внимателно и вашето писание.Май се намират няколко грешчици!!!



Тема Re: Oпровержение!нови [re: xм]  
АвторЯдocън (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 03:43



Веднага след като Ви написах предишното съобщение прочетов моите писания преди това.Доста се потрудих ,но не можах да открия къде съм бъркал думите еВтино и кЪща,думи които вие цитирате!!!Единствената (умишлена)грешка е в прякора ми Ядосън



Тема Права и отговорностинови [re: Ядocън]  
Автор Димитъp Гaнчeв (член)
Публикувано02.05.01 10:08



Много неща в България щяха да са по-нормални, ако всеки започнеше да предявява претенциите първо към себе си, а после към другите. В конкретния случай, ако уважаемият потребител първо беше попитал себе си "Как трябва да постъпя, ако съм цивилизован потребител?" или направо "Как щеше да постъпи потребителят в една бяла държава?", веднага щеше да се сети, че "белият" потребител първо щеше да се опита да си защити правата по нормалния и логичен начин, а не като тръгне да се оплаква по <форуми | кафенета | кръчми | вестници> (излишното да се задраска), от което е доказано, че полза няма.

Докато не се научи да постъпва по правилния начин, потребителят (на интернет, домати, краве сирене, топлофикация, ...) ще страда, защото никой не би могъл да му защити непредявени права.

А сега по темата. През месец април в БОЛ са се регистрирали почти толкова нови абонати, колкото за декември, януари, февруари и март, взети заедно. Само на 28-ми април са се регистрирали с трима души повече, отколкото за целия месец ноември м.г. (това е само преди 6 месеца!), без да броя картите. Средният брой заети линии се е увеличил двойно само за 45 дни. Това ни изправи пред сериозно изпитание по отношение на входните точки в София и Пловдив. В Пловдив можахме да се преборим в кратки срокове за две 30-канални групи (една R2D и една PRI) и там проблемът със заетото се реши, но в София молбите ни за още 240 входни точки отлежават от януари в БТК. Имаме разбиране от тяхна страна, но Siemens били казали, че ще инсталират следващото разширение чак след около два месеца. Дотогава по всяка вероятност няма да можем да разширяваме цифровите входни точки и ще трябва да разширим аналоговите, което е по-скъпо, по-ненадеждно и по-некачествено, но това е положението. Знам, че оправданието с БТК е тривиално, но поне колегите доставчици няма как да не се съгласят с мен - всички знаят какво е положението в момента с PRI и R2D, а и тук се подвизаваше един г-н Телеком, който вероятно би могъл да провери наличието на споменатите молби и на споменатата липса на портове.

Синтезирани горните редове са написани и на главната ни страница (на самата нея):



Митко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.