Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 18.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема не си купувайте интернет картинови  
АвторSurfer (Нерегистриран)
Публикувано14.02.01 13:40



Ейййй какви ли не съм ги пробвал....
всички са си ебали майката



Тема Re: не си купувайте интернет картинови [re: Surfer]  
Авторбpaвoc (Нерегистриран)
Публикувано14.02.01 13:42



абсолютно си прав, картите са боклук,
по-добре е с месечни абонаменти



Тема A takaнови [re: бpaвoc]  
Автортeлekoм (Нерегистриран)
Публикувано14.02.01 13:45



Защо госопода доставчиците правят разлика между клиентите си, след като така и така ги съдират?
БТК поне към всички е еднаква





Тема GRe6ka!!нови [re: тeлekoм]  
Автор_HCL_ (Нерегистриран)
Публикувано14.02.01 17:56



Sled kato ima karti za mese4en dostyp, towa ne ozna4awa li, 4e razlika m/u karta i...... nqma
telefonite se edni i sy6ti! Razli4en e samo na4ina na izbirane na user name-a i password-a .





Тема SUGLASENнови [re: _HCL_]  
Авторotbeliazvasht (Нерегистриран)
Публикувано14.02.01 18:37



Dostavchicite imat interes da niama karti, tai kato kartite davat po-goliama vuzmojnost na klienta da da izbira (osobenno chrez sistemata e-card). Pri fiksiran mesechen abonament klienta si plashta i posle kucheta go iali - nikoi mu ne dreme dali moje da si polzva uslugata, dokato pri e-card, zariazvash go i otivash pri po-svoboden.



Тема Re: SUGLASENнови [re: otbeliazvasht]  
Авторzabelqzwasht (Нерегистриран)
Публикувано14.02.01 19:40



towa prosto ne e taka, dostawchicite ne obichat karti, zashtoto towa ne wodi do dylgosrochni otnosheniq s klienta, a ne zashtoto movelo da se izbira ...



Тема Re: SUGLASENнови [re: zabelqzwasht]  
Авторotbeliazvasht (Нерегистриран)
Публикувано14.02.01 23:08



koe po-tochno ne e taka?
tova che pri kartata edinia kato mi dava zaeto az moga spokoino da otida pri drugia li???
tova si e konkurencia v chista forma:)

a za dulgosrochnite dogovori - niamam protiv stiga, da ima dulgosrochno kachestvo:)




Тема Re: не си купувайте интернет картинови [re: Surfer]  
Автормerи (Нерегистриран)
Публикувано20.02.01 19:12



Ползвам карта на Триада. Малък ужас!!!!!През минута ме изхвърля.... никакъв отговор от представителите... не мога дори да си прочета пощата с нея.. НЕ СИ КУПУВАЙТЕ





Тема Re: не си купувайте интернет картинови [re: мerи]  
АвторTeraByte (Нерегистриран)
Публикувано20.02.01 23:40



ami neznam az systo polzam karti i sam mnogo dovolen , razlika s normalnite klienti nqmam , 4asovete koto izpolzvam ne sa po skypi nito ka4estvoto e po losho , dori smqtam 4e e po dobre za6toto ne se zadyljavam s ni6to kym firmata ,
a i ako ne bqha hubavi za6to togava se prodavat karti ???????
az znam , mi za6toto mi e po lesno napyt za vkusti da si kupq ot butkata za vestnici edna karta i da si q polzvam ako imam zor , a ne edin 4as da obikalqm ofisi na dostav4ici i da popylvam 100 blaki za dogovrni otno6eniq



Тема Re: не си купувайте интернет картинови [re: TeraByte]  
Авторзaeт (Нерегистриран)
Публикувано20.02.01 23:49



Е ама много заети се пръкнахте всички.Ценно време, америкнци, пестят от всичко.То това да сключиш договор с доставчика трудна работа, отнема цели 5 мин, пък да отидеш да си платиш един път месечно още по трудно.Щото времето пари нали.Я ми кажи ти колко даваш за карти на месец.Не вярвам да е по малко от 20лв.Не е ли сега по добре да си платиш 25лв за денонощен и да не се ограничаваш от време-то.. УПС забравих че ти го нямаше :))
Смешници.Стига сте се правили на голямва работа.

П.П. Ще пускат карти за кабелна, за вода и за ток.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.