Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 20.05.24 
Музикални
   >> Iron Maiden
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Блейз и Джоуи Беладонанови  
Автор Kpюшo ()
Публикувано28.05.01 14:54



Както знаете, те двамата бяха основните претенденти за мястото на Брус.
Вярно, че всичко свърши с хепиенд - ние отново сме на върха, там, където винаги е било нашето място.
Но... По-миналата събота по ММ беше Фрактура уикенд и Васко беше пуснал Антракс - някакъв лайв от '91, веднага след албума Attack Of The Killer BC's (велик албум). Хора, съжалих, че не взехме Беладона. Много по-силен вокал е от Блейз. Не се и съмнявам, чe The X Factor щеше да звучи по-добре (при това доста)с него. Това е. Стив май трябва да е бил глух. Не ми се сърдете за това, но все от 2 000 кандидати е имало поне 100 по-добре пеещи и пасващи на имиджа на групата вокали.
А иначе Silicon Messiah е доста добър албум, но просто усещам как китаристчетата са правили песните в такъв диапазон, че Блейз да може да го изпее. Най-високото, което Блейз изпява в този албум, е до (в едноименната песен, при това почти на фалцет). А пък в The X Factor най-високият му тон е до диез (в Judgement Of Heaven). Беладона например на този концерт нямаше никакви проблеми с високите тонове, а и освен това показа и голям диапазон.
А Брус... Брус е най-великият вокал в историята на китарната музика и въобще един от най-големите вокали в световната музика!



Тема Re: Блейз и Джоуи Беладонанови [re: Kpюшo]  
Автор The Clairvoyant ((не)познат)
Публикувано31.05.01 01:57



Няма спор, че Джоуи е много по-добър избор ... аз лично слушам и Anthrax и смятам, че Блейз може да сънува само подобни гласови характеристики
А що се отнася до weekend-а на TV MM - гледах го, и доста ми харесаха повечето неща, но все пак трябваше да има по нещо и за всеки... За парчето на Антракс - концерта е във Ирландия, през '90 - песента е един вид аналог на Run To The Hills ...




Тема Re: Блейз и Джоуи Беладонанови [re: Kpюшo]  
Автор Skywalker (Luke D'Anakin)
Публикувано09.02.05 09:12



Как изобщо може да ти мине през главата да сравняваш онова лайно блейз с Беладона. Сигурен съм, че всички претенденти са имали по-добри гласови данни и по-добро сценично държание.

Михаел Киске беше идеален за мястото на Дикинсън.



Тема Re: Блейз и Джоуи Беладонанови [re: Kpюшo]  
Автор maurice (The Amazing)
Публикувано09.02.05 21:51



Ех, де да беше Джоуи. Миналата седмица се насилих и си пуснах двата албума на Мейдън с Блейз с надеждата поне малко да ми харесат. Е НЕ МОГА. Тоя тип е ужасен. Музикален инвалид. Мен да бяха взели, по-добре щях да пея.



Тема Re: Блейз и Джоуи Беладонанови [re: Kpюшo]  
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано14.02.05 22:12



Хахаха, а знаеш ли за какво изхвърлиха Джой от "Антракс"? Алкохолизъм и некадърност Доколкото си спомням, Скот Ян разправяше, че "тоя пич е доста зле - слаб глас, никакво чувство за такт...последния албум го записахме с хиляди дубли и се видя, че Джой трябва да си ходи"...нещо такова беше



Щом сме двама, страшно няма.

Тема Re: Блейз и Джоуи Беладонанови [re: Haчko]  
Автор maurice (The Amazing)
Публикувано14.02.05 23:12



Не се излагай бе, човек! Буш ме кефи и Sound of White Noise ми е един от любимите албуми, ама Джои е класи над него. Най-яките албуми на Антракс са с него. Като е толкова некадърен защо не го изхвърлиха след Among the Living? Освен това Джоуи имаше и голямо влияние върху музиката. Албумите коренно се промениха след него. Той е един от най-великите в бранша.



Тема Re: Блейз и Джоуи Беладона [re: maurice]  
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано15.02.05 21:10



Аз не казвам, че Джой е некадърен, описах причините, които изтъкна Скот за изхвърлянето му Иначе всичките албуми с него все още ги знам наизуст



Щом сме двама, страшно няма.

Тема Re: Блейз и Джоуи Беладонанови [re: Haчko]  
Автор maurice (The Amazing)
Публикувано19.02.05 17:35



Е извинявай ама не останах с това впечатление от първото ти изречение.

"Хахаха, а знаеш ли за какво изхвърлиха Джой от "Антракс"? Алкохолизъм и некадърност"

Редактирано от maurice на 19.02.05 17:36.



Тема Re: Блейз и Джоуи Беладонанови [re: Haчko]  
Автор Aнaлнoтo! (майната от ПЛД)
Публикувано20.02.05 21:06



Не използвай ника на баща ми!



Тема Re: Блейз и Джоуи Беладонанови [re: maurice]  
Автор cпepмa в kaпaчka (измитата)
Публикувано21.02.05 00:35



Ти го набухам в гъза не искаш ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.