Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:30 20.06.24 
Музикални
   >> Iron Maiden
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: IRON MAIDEN В СОФИЯнови [re: painkiller]  
АвторMetalium_666 (Нерегистриран)
Публикувано27.09.05 18:54



Eeeeeee, mi 4e tva e jestoko be !!! SUPER !! Edni ot legendite na heavy metala, maikooo !!! Ama te i v Kavarna mojeli da idvat. Predlagam da se saberem
vsi4ki fenove na zdravata muzika i da pratim pismo do Sofia Music Enterprises za tva, koito e s men neka pi6e na Metalium_666@dir.bg

UP THE IRONS !!!



Тема Re: IRON MAIDEN В СОФИЯнови [re: kлaycтpoфoбия]  
АвторMetalium_666 (Нерегистриран)
Публикувано27.09.05 19:09



Не знам за кво не ти харесва Dance Of Death ??? Казано е за Мейдъм, че лоша песен нямат . За тва че са комерсиални е жирно, ама те от повече от 20 годинки са си такива. То тва са яките метъл групи !!!!



Тема Re: след 10 години кмета на Каварнанови [re: gamina]  
Авторklaustrofobia (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 22:12



Ми много ясно че няма да дойдат,за съжаление?Тука пари няма в тая страна,кофти!да не са луди да свирят пред 10 000 души,като могат да свирят пред не по малко 50 000



Тема Re: след 10 години кмета на Каварнанови [re: klaustrofobia]  
Авторниkитo (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 17:24



Човече в зала Христо Ботев не бяхме 50000 човека, но те уверявам, че те се изкефика не по-малко от нас. Макар и с Бейли стана страшно шоу. Бях на първи ред и нямам думи....... Накря успях да докопам и накитника на Стив Харис. Много съжалвам, че не дойдоха 6мата, заради лошия късмет на Смит.



Тема Re: след 10 години кмета на Каварнанови [re: ниkитo]  
Автор H (is back)
Публикувано25.04.06 21:41



На Яник

И мен ме е яд

I'm the man of a thousand faces
A little piece of me in every part I take...


Тема Re: IRON MAIDEN В СОФИЯнови [re: VlOLATOR]  
Авторfghfg (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 20:10



koi onq



Тема Re: IRON MAIDEN В СОФИЯнови [re: VlOLATOR]  
АвторThemanwhowalkesalone (Нерегистриран)
Публикувано24.06.06 10:08



awe hora daite pak toq link ili pone go kopnete tuka 4e az nemoga da go otvora.A tfa zaglavie mnooo me kefi i iskam da razbera pove4e (plz daite po-byrzo 6tot 6te poludeq) naistina li 6te idvat ? koga,kolko e bileta,





Тема Re: IRON MAIDEN В СОФИЯнови [re: Themanwhowalkesalone]  
Автор Dest (непознат )
Публикувано20.08.06 17:33



Пич за сажаление поста за датата е още от 2004-та година ако си забелязал, за това линка вече го няма :). За всички отворковци когато си връщах билета за проваления концерт чух че 80% от феновете са го направили. А на заместващия концерт на монтьор хед е имало 7000 човека. Сами си правете сметка пред каква публика щаха да свирят. Мейдън са си Мейдън и на 100 години да станат.



Тема Re: IRON MAIDEN В СОФИЯнови [re: VlOLATOR]  
Автор Greensleeves (бариеристката)
Публикувано14.09.06 20:39



Дай Боже...Аз лично не губя надежда, че все някога ще дойдат...догодина например



Нали уж надеждата умирала последна...

Редактирано от Greensleeves на 14.09.06 20:43.



Тема Re: IRON MAIDEN В СОФИЯнови [re: Greensleeves]  
АвторOHNE DlCH (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 03:19



По телевизията Фънки спомена че доста време са преговаряли с много известна група, и са се споразумяли за догодина т.е 2007 Надявам се най-накрая да успея да видия Брус Дикинсън в София (или където и да е ) И не е до това колко хора са щяли да дойдат и какви пари там...дрънканици. Този бил комерсиален онзи станал комерсиален, а тия "некомерсиалните" фотосинтезират сигурно и работят за "мерси"...на хората това им е професията никой не иска да работи без заплата ако държиш поне един ден да се почустваш велико 20-30 лева няма да те сбъркат.Това остава за цял живот!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.