Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:13 28.09.24 
Музикални
   >> Iron Maiden
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Iron Maiden vs. Metallicaнови  
Автор Kpюшo ()
Публикувано22.05.01 00:34



Искам да ви предложа нещо.
Една анкета, както си личи от заглавието, за Мейдън срещу Металика.
Могат ли да се противопоставят двете групи, коя е по-добрата и още всякакви други въпроси, които ви дойдат наум. Не пестете и критики срещу Мейдън!
Надявам се, че идеята ви харесва!
Up The Irons!!!



Тема Re: Iron Maiden vs. Metallicaнови [re: Kpюшo]  
Автор Kpюшo ()
Публикувано22.05.01 00:44



Тъй като идеята е моя, първи ще се ангажирам с мнение.
Това Мейдън с/у Металика си е абсолютно като ЦСКА с/у Левски.
(Поне за мен Мейдън=ЦСКА)
Вярно, че имам един супер любим албум на Металика - And Justice..., а и '91 е супер як албум. Но дойде моментът, в който те станаха най-добрата кънтри група. Благодаря, но препочитам Шаная Туейн.
Смело заявявам, че ги бием по всичко!!! (Даже май и по продажби...)
(А по 1 април бяха излезли бъзици, че Металика щели да поканят Стив за участие в нов албум, ха-ха!)



Тема Re: Iron Maiden vs. Metallicaнови [re: Kpюшo]  
Автор tron (KillerOfGiants)
Публикувано22.05.01 08:38



Бих казал-въпрос на лични предпочитания...и на моментно настроение... С риск да ме биете в началото на металската ми кариера Металика си ми бяха №1.Но с годинките поумнях...
След 91-за Металика казвам или добро или...нищо!Ако някой ми беше казал преди десетина години,че Металика ще дойдат в Бг и аз няма да отида на концерта,просто щях да му се изсмея...
Макар че,честно казано, съм против идеята за противопоставяне между две велики групи.Все пак, и ние,които мислим,че абсолютния връх е запазен за Мейдън,слушаме Металика,а и ,сигурен съм,и обратното важи в пълна сила.
В този смисъл,уважаеми г-н Крюшо, не мога да се съглася с аналогията с футбола-това,че Мейдън/за мене/ е най-великата група,съвсем не означава,че не се възхищавам и не се кефя и на други групи-но във футбола......извинявам се, сигурно има тук и левскари,но нито се възхищавам,нито се кефя на победите на Левски.
Уф,айде да приключвам,че снощи попрекалих с кехлибарената течност......и горката ми глава в момента...ама кво да обяснявам-предполагам на всички се е случвало...

Now I'm safe in the eye of the tornado...


Тема Re: Iron Maiden vs. Metallicaнови [re: Kpюшo]  
Автор drundrun (непознат )
Публикувано26.05.01 12:33



Много ги обичам ....въобще не мога да кажа нищо в - за някоя...но в последно време Maiden повече слушам..:))

Аз казах..ХАУ


Тема Какви ги говориш?нови [re: Kpюшo]  
Автор lron Maiden (maiden.hit.bg)
Публикувано26.05.01 17:48



Това е абсурдно, човече.
Не виждам нищо общо между двете групи, нито сега, нито никога от 83-та насам. Преди това пък още по-малко. :)

holden.caulfield


Тема Iron Maidenнови [re: tron]  
Автор lron Maiden (maiden.hit.bg)
Публикувано26.05.01 17:52



Абе няма лошо,
сега като казваш, и аз ще призная... то не е признание, просто съобщавам факт, а именно - че навремето и аз прослушах метъл с музиката на Металика. И до днес си слушам старите им неща (до 91-ва вкл.), но пак не виждам връзка между двете групи.

holden.caulfield


Тема Re: Iron Maiden vs. Metallicaнови [re: Kpюшo]  
Автор Che Guevara (сдуХан)
Публикувано18.06.01 00:25



Как ще сравнявате Metallica i Maiden с посредствени български отборчета.

Икономически техникум - Бургас е най-най-шибаното училище в цялата страна


Тема Re: Iron Maiden & Metallicaнови [re: _Ronia_]  
Автор deckoff (непознат)
Публикувано18.06.01 13:01



Тея дивашки песни след 91, Полвината( и то по - хубавата ) хич не са на металика , ами само ги осигуриха финансово за още10 години.
Затова и търсим разликите м/у крокодила , щощт едната банда се бъхташе докато всички правха грънч , другата за десет години си смени прическите , изгони си басиста и издате 100 бози и 200 кавъра ( и то полвината , по собствени песни . И това не е дразнещо , дразнещо е че въпреки всичко ги се водят за групата направила най-много за метъла????

Up the Irons


Тема Iron Maiden & Metallica 2нови [re: deckoff]  
Автор _Ronia_ ()
Публикувано19.06.01 16:58



Ts, ne sym syglsna
Viarno che imashe mnogo bozi , a S&M i garrage inc si biaha komersialni samo za poveche $ ... Obache ne mojesh da otrechesh che te NAISTINA sa napravili mnogo za razvitieto na metala , zashtoto sa vyveli mnogo razlichen zvuk , po-tochno sa izpleli takyv ot vsichko do togava . Mnogo me kefiat maiden, i da , no dali e viarno che te ne sa izneverili na sebe si - i te imat niakoi po-slabi albumi... a tova vlizane i izlizane na brus (za smetka na ujasnia bleiz beri) za kakvo go broish? za men metallica v nikakyv sluchai ne sa po loshi...

UP da sa...KILL EM ALL ;)



Тема Re: Iron Maiden & Metallica 2нови [re: _Ronia_]  
Автор elena_ss ()
Публикувано19.06.01 18:34



I koi tochno albumi na Maiden smiatash za slabi i po-slabi?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.