Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 28.04.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема BGOPEN.NET не работинови  
Автор Пaмпopчo (Потребителче)
Публикувано17.09.08 21:28



В началото на годината четох този форум и други сайтове, и си инсталирах програмата софтуерен телефон IDEFISK от българската фирма BGOPEN.net.
Днес го замених с новата версия, наречена ZOIPER.
Моля всички, които четат тази рубрика, да обърнат внимание на следното. Ако ми се обадите, за да го пробвам на живо, има 2 варианта:
1. Инсталирате си от сайта Софтуерен, не Видео или Уеб. После, когато ви е удобно, набирате моя номер 636-71-26. Това НЕ РАБОТИ.
2. Обаждате ми се от софийска Входна точка 02/480-24-01. Това също НЕ РАБОТИ.
Фирмата е амбициозна, но нещо не върви. Ако имате разумно обяснение (-я), пишете тук в този форум или на

.
17.09.2008.

-*--*--*-


Тема Re: BGOPEN.NET не работинови [re: Пaмпopчo]  
Автор Cyber_SAS (no.One.kNows)
Публикувано18.09.08 08:57



Ами те съпорт нямат ли? Защо не ги попиташ какъв е проблема?

- За теб ли е?

Тема Re: BGOPEN.NET не работинови [re: Cyber_SAS]  
Автор Пaмпopчo (Потребител)
Публикувано04.10.08 11:10



Да, имат съпорт (support, поддержка) на кратък номер 111 от 10 до 17 ч.
Също така имат 2 кратки номера за автоматична проверка на качеството на връзката и звука - 126 и 190. Говорил съм 2 пъти с оператора, реално се намира в София. В момента съм изтрил и деинсталирал звуковите програми и съм поставил Видеотелефон X-lite. Той сам те подканя да го обновиш до последна версия (и да му купиш платената). Работи много добре. Изчистен е от грешки. Помни номера и адреси. Някъде вътре се задава адрес 6367126@sip.bgopen.net.
Правих успешно конферентен разговор сам със себе си. Набирам своя номер 6367126. Предавам 1 говор и 1 образ. Получавам смесен звук от 2 говора и 2 миниатюрни образчета. Всичко това е на фона на някаква сигнална мелодия. Чува се невероятно кънтене и ехо, както в пещера.

Обаче, остава 1 проблем. Поради разни причини нямам с кого да говоря.
В този форум пишат много хора. Моля, кажете кога и как да пробваме X-lite !



-*--*--*-


Тема Re: BGOPEN.NET не работинови [re: Пaмпopчo]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано06.10.08 01:27



Добре си почнал да си говориш сам



--


Тема BGOPEN.NET все пак работинови [re: O!Sag]  
Автор Пaмпopчo (Потребител)
Публикувано27.10.08 21:38



В BGopen.NET е достъпен номерът Клиенти на БТК 0800100.
Моля, ако някой е имал успешни разговори, да пише в тази рубрика!

Накратко: BGopen.net е неразвита, недовършена система. Има добро начало и един голям списък от цени. Ще се развие само под натиска на другите телефонни мрежи: мобилни, "алтернативни" и и с непроизносими имена.





-*--*--*-


Тема Re: BGOPEN.NET все пак работинови [re: Пaмпopчo]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано07.12.08 02:36



Много си назад с материала Бай Коста или Пампорчо не знам кой си всъщност.Нямам нищо общо с тази фирма но BGOpen са много напред в материала и са доста отдавна на пазара.Имат бизнес във ЮАР и други африкански държави .Притежават обвързаност с много VoIP международни мрежи.Навремето бяха поели инциатива да свържат всички български VoIP оператори във единна мрежа но не се получи по една или друга причина.А за настройките на ZOIPER по-добре питай Др.Франки той е тяхно отроче.





Тема Re: BGOPEN.NET все пак работинови [re: luboznatelniq]  
Автор Veliki Kardam (единствен)
Публикувано08.12.08 15:26



..............уфф Любознателен ,ако тия са напред с материала според теб,ходи в някой клуб като- зоология или лингвинистика може да си по-запознат по въпросните теми

....хахахаха тия били напред в материала -ТОЯ ЩЕ МЕ УТРЕПА



Тема Re: BGOPEN.NET все пак работинови [re: Veliki Kardam]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано08.12.08 19:10



Не съм им адвокат ама като ме предизвикваш пак ще ти отговоря за последно.Не са прости кабинкаджии все пак.Още преди 5 години инсталираха в няколко африкански държави сателитен интернет и между тях има момчета които разбират доста от инасталация и настройка на Билинг (но не кабинкаджийски) .Разговарял съм с някой от тях и имам лични впечатления.А няколко от тях са постоянно в ЮАР. и правят по 500 000 мин. трафик на месец.Когато направиш такъв трафик със твоите кабинки тогава си отваряй устата.Преставам да ти ти отговарям повече по тази тема каквото и да пишеш.





Тема Re: BGOPEN.NET все пак работинови [re: luboznatelniq]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано09.12.08 15:45



Като споменаваш Африка и сателитни кабинки, преди няколко години направихме PayPhones и разни други неща за Турая, та се чудя дали и някое от нашите устройства нямаш предвид.

Bеer? Mоre?




Тема Re: BGOPEN.NET все пак работинови [re: luboznatelniq]  
Автор Veliki Kardam (единствен)
Публикувано09.12.08 19:38



Абе ей ПАПАГАЛ вече ме издразни -признавам си!!!!!!!!!................
Значи ти имаш критерий 500 к. на месец -имам ги ще ме УДОСТОИШ честа да контактувам с теб,за да ме сравниш с такива лаици:
-през сезона/4,5 месеца-не работя на 60 дневни курорти правя от кабини 7-9 к на ден-сезон 20080които не продавам през стотинка -тоест на 0,002 БГН/
-от хотели 2-2,5к на ден
-едрово мин 1,5 -3к повече на ден в зависимост разликата от курса на съответните валути
Когато ми покажеш Real time billing да обслужва 150-250 разговора на 2 секунди тогава разсъждавай...........
Явно спама ти е силата а свободното ми време е много ,че да чатя с тиквеници като теб-само да ми се хилят администраторите ми...................
п.п:.........кабинките отмират,но пресктивата не им не е припейта ПАПАГАЛ такъв!!!!!

Редактирано от Veliki Kardam на 09.12.08 19:45.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.