Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 21.05.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Щото модератора го няманови  
Автор Cyber_SAS (no.One.kNows)
Публикувано18.08.08 13:23



Тролете и флеймвайте в тази тема.

Толкова време няма движение по форума - и сега изведнъж - 2-3 трола оси*ат пейзажа. Тука е мястото.

До сега в сериите:

SAS е боклук.
HybSys са аматьори.
drFrancky е наркоман.
O'Sag е нелицензиран.
Кабинките е преебан.
Другите кабинки - също.
Американския бизнесмен иска - но не може.
Канадския бизнесмен иска - но се крие.
Некви други се включват и изключват според зависи.

Мъка. Августовска мъка.

sas

- За теб ли е?

Тема Re: Щото модератора го няманови [re: Cyber_SAS]  
АвторWhols (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 14:09



Каква скука беше ме налегнала...
Още малко теми за размисли. Гледам два сайта. Единия май е на канадския бизнесмен, а другия на хамериканския. Преди време по разни форуми хората ги хвалеха какав велик сървис имат. С две думи, преведи пари и забрави за тях.
Единия даже пуска незаконно телевизия за да си прави реклами в нея.
Ето ги и линковете:
http://www.callbulgaria.com/?tab=customer-care
http://www.karpuza.com/
http://www.bgtelevizia.com/ дето всъщност е http://bgtv.abvhost.com/ с ривърс ДНС sip.abvhost.com

Та преди да плюете САС погледнете и себе си:)



Тема Re: Щото модератора го няманови [re: Whols]  
Автор Cyber_SAS (no.One.kNows)
Публикувано18.08.08 14:38



Брей, благодаря. Май са се върнали от отпуска и свестните хора.

Аз тези ги знам. Но не коментирам - тяхна си работа. Маркетинга си е маркетинг.

Успехи,

sas

- За теб ли е?

Тема Re: Щото модератора го няманови [re: Cyber_SAS]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 15:19



Не, че е важно, но не се ли нарече "самия" О'Саг лицензиран, с което предизвика буен смях, след като не показа "лиценза" си (той го и няма де - то се потвърди)?



Тема Re: Щото модератора го няманови [re: дpyr]  
Автор Cyber_SAS (no.One.kNows)
Публикувано18.08.08 15:22



O'sag може да не е лицензиран, но препродава voice със завидно качество и дори ние го ползваме. Лицензите са нещо като дипломите. Понякога имаш нужда от тях - понякога - по-скоро пречат.

- За теб ли е?

Тема Re: Щото модератора го няма [re: Cyber_SAS]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 15:37



Какъв тогава е смисълът да се гордееш, че имаш нещо, което хем го нямаш, хем няма смисъл от него ("лицензията" на О'Саг)?
Ако ти си прав, значи О'Саг е тотално незапознат с твоята теза, тъй като той наблегна на "лицензирането", и то като критерии за "сериозна фирма". И след това се оказа, че няма лиценз, а и че не е необходим.
Сега излиза, че е по-добре и да го нямаш "понякога".
Както е казал поета, истински гении е само е този, който може да защитава две напълно противооложни тези пред себе си, без да се побърка.
Ако на си побъркан, то със сигурност си гении, в този ред на мисли.



Тема Re: Щото модератора го няманови [re: дpyr]  
АвторWhols (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 15:48



Я от лицензиите да отскочим и до темата за разпространението на телевизионно съдържание без разрешение на правоносителя в интернет! И то от и в страните дето има най-кофти законодателство в тази област.



Тема Re: Щото модератора го няманови [re: дpyr]  
Автор Cyber_SAS (no.One.kNows)
Публикувано18.08.08 15:49



Виж сега: Има няколко неща, които трябва да вземеш под внимание:

1. O'Sag не е длъжен да си показва лиценза (има го - няма го).
2. Ние сме в България - за теб не знам. Тука има И неписани правила, които диктуват пазара - какво да се прави - така е.
3. Не знам дали съм гений, но не е необходимо да притежаваш лиценз , за да препродаваш телефония. Напротив - ако услугата е ОК, ти дори можеш да печелиш повече от "майката" на лиценза, ако имаш, например, по-добра поддръжка, услуги за клиента и т.н. От това печелят ВСИЧКИ виртуални оператори в ЦЕЛИЯ СВЯТ - мобилни, VoIP и ако се сетиш некви други.
4. Виждам, че се интересуваш; виждам, че си търсиш и работа :) Ако желаеш, обади ни се, мисля, че ще си ни от полза. Търсим хора като теб - с независиомо мислене. Телефоните са на нашия сайт. Вярвай ми, приятно е да се работи тук.

Успехи,

SAS

- За теб ли е?

Редактирано от Cyber_SAS на 18.08.08 15:51.



Тема Re: Щото модератора го няманови [re: Cyber_SAS]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 17:06



Такаааа... Спирам скриптчето, той модератора ще ме разбере...

Туй Дир-а е утепана работа...

И аз това казвам - да се видим и да си изясним позициите. Ма те - наплашени хората. Споко - не сме "Батковци" и не ходим с охрана. Наистина искаме да решим проблемите - fun някакъв, как да го обесня :)

Аз съм доста симпатичен, леко слаботелесен и НЕ ХОДЯ С ОХРАНА. Можем спокойно да се срещнем.

SAS



Тема Re: Щото модератора го няманови [re: дpyr]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано18.08.08 18:15



Аз казах, че продаваме лицензиран трафик и това беше в контекста на високите цени към мобилните направления. Не ползваме gray-routes и gsm терминиране. Оттам нататък какво правя си е моя работа, можеш да питаш КРС мога ли, не мога ли ...

--




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.