Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:44 14.06.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема САС в отговор за взетите пари  
АвторKaнaдa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 10:22



"SAS: Билинга не работи го разбирай - предплатените карти не работят, сладур недоразбрал..."
Казва САС...
Твоя Билинг не РАБОТИ Сладур.
Другите билинги работят.



Тема Re: САС в отговор за взетите паринови [re: Kaнaдa]  
АвторWholS (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 10:54



Ей, Канада, ти да не си динената фирма дето пуска нелегално телевизия за да си рекламира телефонията?



Тема Re: САС в отговор за взетите паринови [re: Kaнaдa]  
Автор Cyber_SAS (no.One.kNows)
Публикувано18.08.08 11:06



Билинга работи - 100 пъти обясних. Наистина пълня форума с едно и също - съжелявам. Клиента НЯМА ВХОДЯЩИ разговори и поради това НЯМА ПРЕДПЛАТЕНИ КАРТИ. Просто грешка на езика от негова страна.

Билинга е

и работи в цял свят - не го правим ние. Не правим и Linux, Asterisk, CallWeaver, SipX, Zoiper, MySQL, Apache, PHP, Perl и т.н., но ги ползваме за бизнес.

Не разбрах коИ сте точно ВИЕ? Кои сме НИЕ можеш да разбереш от чичко Google (най-малкото).

Легай да спиш, че според мен при вас е къде 03:00 през ноща. Почини малко.

- За теб ли е?

Тема Re: САС в отговор за взетите паринови [re: Kaнaдa]  
Автор Cyber_SAS (no.One.kNows)
Публикувано18.08.08 11:14



BTW, дечко:

SAS се пише "SAS" и си има определено съдържание:



"САС" е твоята интерпретация на това, което виждаш, не разбираш, но желаеш страстно

Знаеш ли, след 2 месеца съм в LA (до Канада не смятам да ходя - много ми е аборигенско), но нали си голям VoIP-аджия - виж там какво изложение има и ще се радвам да обменим слюнки.

- За теб ли е?

Тема Re: САС в отговор за взетите паринови [re: Cyber_SAS]  
Автор kaбинkитe (Лентяй)
Публикувано18.08.08 11:55



Ето го и клиента.


Гледам темата се е разпростряла в няколко поста. Ще се опитам набързичко да отговоря на някои от тях, а вечерта на всички.

Кое точно от билинга работи, че не ми стана ясно ? Клиента наистина няма входящи разговори. Ами то за да има входящи разговори... трябва да му бачка системката нали ?

Клиента има входящи линии обаче. SAS...пак не си чел 1-вия ми пост от друга темичка.

Цитатче:
"През повечето време подържах интернет с гарантирана скорост за 120 лв месечно + телефонен номер с 30 линии. "


Една малка молба... За да не дъвчим едно и също нещо по 20 пъти... чети постчето ми в което съм описал повечето неща и тогава търси оправдания, за несвършената работа.

Клиента НЯМА ВХОДЯЩИ разговори, защото НЯМА РАБОТЕЩО РЕШЕНИЕ. Ама никакво. Хич Това се отнася за а2биллинг-а. На вашия, който мъчихте толкова време... имаше и входящи и изходящи... и бяхте във паника като ви казвах какви бъгчета се появяват. така не успяхте да го оправите него. За това се стигна до решението с а2биллинга. И какво направихте с него ? "Ами ние не го разбираме - оправяй се сам"



Тема Re: САС в отговор за взетите паринови [re: kaбинkитe]  
Автор Cyber_SAS (no.One.kNows)
Публикувано18.08.08 12:18



Това са волни интерпретации.

Нека се срещнем - ще ти отговоря. Не си чак толкова далече, а и на мен ми е скучно.

- За теб ли е?

Тема Re: САС в отговор за взетите паринови [re: Cyber_SAS]  
АвторKanada (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 12:56



Оправи дълга си към клиента който има претенции към теб. И не го плаши човека със срещи. Слюнка, сперма, срещи, или заплахи разменяй с когото прецениш. Темата бе парите с които си завлякъл хората Сладур от Хибсис. Пиши тук. А в Канада или ЛА няма какво да ес рещам с такива като теб. Аз заради такива като теб съм се махнал от БГ. Разказвай на гаджето си за конгресите си в ЛА. Ако САЩ Посолството ти издаде виза изобщо. Измамници нагли...



Тема Re: САС в отговор за взетите паринови [re: Kanada]  
Автор Cyber_SAS (no.One.kNows)
Публикувано18.08.08 12:59



Имам 20 год. виза, нямам гадже, а жена и две деца. Ясно, че нямаш път към LA - да го беше казал човешки. Радвам се че си се махнал - дай идея как си го постигнал, та да те последват и другите тролове.

Те канадците не даваха ли пари да се заселиш при тях? Хм?

- За теб ли е?

Тема Re: САС в отговор за взетите паринови [re: Kaнaдa]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 17:09



Такаааа... Спирам скриптчето, той модератора ще ме разбере...

Туй Дир-а е утепана работа...

И аз това казвам - да се видим и да си изясним позициите. Ма те - наплашени хората. Споко - не сме "Батковци" и не ходим с охрана. Наистина искаме да решим проблемите - fun някакъв, как да го обесня :)

Аз съм доста симпатичен, леко слаботелесен и НЕ ХОДЯ С ОХРАНА. Можем спокойно да се срещнем.

SAS



Тема Re: САС в отговор за взетите паринови [re: Kaнaдa]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 19:23



По препоръка на модератора пиша мнение по тази тема, за да излезе хронолигочно там, където и е мястото. Той каза, че е нормално САС да избутва стари теми нагоре с цел да "избута" назад теми, които са в разрес с неговите бизнес интереси.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.