Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:21 04.07.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: sas]  
Автор kaбинkитe (Лентяй)
Публикувано24.07.08 20:52



SAS - Просто е. Платих за нещо и не го получих.

Относно кериърите не съм много съгласен, че е там проблема, но да не навлизаме в спорове. Ако е така както казваш да разбирам ли, че махането на единия билинг и инсталирането на втория е било безсмислено ? При това само и единствено инстанация, без никаква донастройка. Дефакто...нищо според мен.
Само да попитам... как доста други фирми могат да работят безпроблемно с този доставчик в случая ? А и изпробвахме 2 или 3 доставчика доколкото си спомням.

Относно сървъра...щом пиша тук във форума, нацяло съм се отказал от всякаква гаранция. Каква гаранция можете да предложите за продукт, който аз така и не получих работещ ?

Корпоративна кореспонденция..... това което съм написал, че е извадка от мейл или скайп не е променяно по никакъв начин. Нито е дописвано нещо. Предполагам сам можеш да провериш това. Да има последици, за мен последиците от съвместната ни работа с вас съм ги обобщил в един от последните редове на предишния му пост. С червено. И все пак ако имаш съмнения, че се опитвам да "шмекерувам" по някакъв начин, че съм променил нещо което да представи фактите в друга светлина, че съм изопачил истината... ще пратя и на теб цялата ми кореспонденция с вас, както и на всеки който има интерес към нея. Просто няма как да постна всичко тук, за жалост.

Не видях смислено обяснение за това, къде са ми предплатените карти ?

Последно: Неизпълнение на поет ангажимент също не е проява на добър вкус.



Тема Made in Bulgariaнови [re: sas]  
АвторAs (Нерегистриран)
Публикувано25.07.08 08:47



Отмъкнали 3000 лева от човека и го заплашват.. Кооорпоративна кореспонденция било и не трябвало да казва. А бе sas, ти да не си от България? На тоя СЕРВИЗ му викат мошеничество.



Тема Re: Made in Bulgariaнови [re: As]  
Авторsas (Нерегистриран)
Публикувано25.07.08 09:45



Смях си ти, където и да си





Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: kaбинkитe]  
АвторRadco (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 22:43



Здравей,
Радвам се че си отделил от времето си да опишеш случката s Hybsys - нещо, което мен така и ме домързя да направя досега. Няма да се впускам в подробности за преживелиците, защото се дублират в голяма част от твойте.
Накратко:
Изпълнител: Hybsys
Стойност на сделката: 8 000 лв - хардуер (огромни кутии с десктоп дъна) и услуги
Период: преди година и половина
Ефект: и до този момент непълноценно работеща система
Отношение: разговори в стил - "бе сега правим ремонт на офис, ма ще кажа на .... да го види като има време"
Ефект: нулев

Не искам повече нито да ги виждам, нито да ги чувам. Преди седмица преинсталирахме всичко правeно от тях и нарочно преименувах всички файлове и директории, които бяха суфиксирали със старото си име alinea

Намерих ги от този форум и поради тази причина не бях влизал от тогава в него

Дано няма повече "доверчиви" като нас. Път САС да продължи с позитивния ПР да се опитва да замаже положението



Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: Radco]  
Авторsas (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 09:38



Здравейте.

Силно ме интересува кои сте всъщност?! 8К и нищо не работи?! Много силно се съмнявам. Ако е така - ще падат глави при нас. Моля обадете се и потърсете директно някой от мениджъмнта на HybSys.

За да спрем безмисленото тролене, предлагам на всички заинтересовани да си направят справка с портфолиото на нашата компания на адрес

и сами да преценят нивото на нашия професионализъм.

Отделно, искам да подчертая, че идеална фирма няма - винаги се допускат грешки по една или друга причина. Факт, който може да бъде потвърден от всеки наш клиент, обаче е, че правим всичко по силите си да решим възникналите проблеми, поради което имаме стандартна поддръжка от 2 (две) години на всяка инсталация. Става дума за поддръжка и настройка, а не само за гаранция.

С това приключвам писането по тази тема, защото:

1. Не отразява реалността;
2. Превърна се в тролене и нападки към нямащи отношение към Хибридни Системи АД лица;
3. Изчерпа се;
4. Не е за този клуб, а да речем за "Черен списък на фирмите" - щом така смята автора на темата.

Успехи,

sas



Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: sas]  
АвторWhols (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 10:10



Здравейте,
Виждам една компания фигурираща на адреса с референтни клиенти посочен от Вас без никога да е използвала ваше решение. Дано и с останалите случая не е подобен....



Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: Whols]  
Авторsas (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 11:33



И коя е тази компания?

sas



Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: sas]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано12.08.08 13:37



И аз реших да ви погледна сайта. И кеф:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) in /usr/www/hybsys.bg/Home.php on line 98

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) in /usr/www/hybsys.bg/Home.php on line 99

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: A link to the server could not be established in /usr/www/hybsys.bg/Home.php on line 99

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) in /usr/www/hybsys.bg/Home.php on line 100

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /usr/www/hybsys.bg/Home.php on line 100

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/www/hybsys.bg/Home.php on line 101

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) in /usr/www/hybsys.bg/Home.php on line 102

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /usr/www/hybsys.bg/Home.php on line 102

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/www/hybsys.bg/Home.php on line 103

Warning: Variable passed to each() is not an array or object in /usr/www/hybsys.bg/Home.php on line 107

Така де - винаги нещо може да се скапе, ама що трябва да бълвате дебъг инфо към клиента?

Bеer? Mоre?




Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: bira_more]  
Авторsas (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 14:32



Ами то така става от прекомерен интерес



Оправихме се, благодаря ти.



Тема Re: hybsys - размисли и страсти.нови [re: sas]  
АвторRadco (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 22:44



И вие здравейте,
Описъл съм кой съм - бивш ваш клиент.
Описъл съм 2-3 факта, които трябва да ви говорят че съм ползвал ваша инсталация, а не си измислям просто така.

Отностно обаждането до мениждърите - благодаря, достатъчно си "поговорихме" - вече се отказах. Всички основни разговори са водени с Бисер Г. и Ангел (съкращавам имената, че пак ще се пуснат обвиненията за изнасяне на фирмена кореспонденция)
Имам силното усещане още от едно време, че ти си един от двамата.



Иначе приключвай темата колкото си искаш - слава Богу - не си модератор.

Пък и няма какво да я приключваш ти - тя не е направена нито за теб, нито за твоята фирма, а за хора, оглеждащи и търсещи решение.

Преди не съм писал тук за казуса с Hybsys - първо защото ме мързеше (моя грешка) и второ, защото винаги може да се предположи че съм единичен случай. Но като прочетох случката на "кабинката" ... явно съвпаденията са малко вероятни.

Поздрави




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.