Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 17.05.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема 0,05 ЕU до Бг мобилни?нови  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано06.05.08 02:13



Имам сигурна информация че поне на едно място в Мадрид така наречените "локоторио" или по нашенски VoIP кабинки се предлагат разговори до БГ мобилни на крайни клиенти , на цена 0,05 EU/мин. Като се има в предвид информацията че в този обект можело да се провеждат само 3 едновременни разговора до БГ мобилни при наличие в обекта на по-голям брой кабини. Кой може да е доставчика на терминацията за такава цена като се има в предвид че е акумулирана и печалба или може би просто става въпрос за известна манипулация със времето за разговорите от страна на собственика на този обект?



Тема Re: 0,05 ЕU до Бг мобилни?нови [re: luboznatelniq]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано07.05.08 20:17



Загуби ли сън заради тази сигурна информация ...

--



Тема Re: 0,05 ЕU до Бг мобилни?нови [re: luboznatelniq]  
Авторphone (Нерегистриран)
Публикувано09.05.08 08:19



Предполагам че ползват това или нещо подобно:





Тема Re: 0,05 ЕU до Бг мобилни?нови [re: phone]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано09.05.08 14:49



Group price Type Destination
Fixed $0,029 Landline Sofia
Fixed B $0,046 Landline All other landline
Mobile $0,259 Mobile Mobifon
Mobile B $0,390 Mobile All other Mobile

--



Тема Re: 0,05 ЕU до Бг мобилни?нови [re: O!Sag]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано11.05.08 13:33



Да сигурна е информацията.Братовчед ми живее там от 8 години и редовно звъни на Глобълския номер на жена си на такава цена.





Тема нищо кой знае каквонови [re: luboznatelniq]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 11:13



calleasy.com предлагат в момента например такава цена. С малко въображение можеш да напомпаш сметката си там почти без пари и да препродаваш. Има и други трикове, месечен абонамент с нелимитирани разговори до мобилни в БГ, но тия работи са неофициални и не мога да ти ги пиша тук. Нищо чудно няма в цената от 5 цента.



Тема Re: нищо кой знае какво [re: Vivata]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано15.05.08 22:57



Знам отдавна за цеите на calleasy.com но много ми е интересно как ще го ползваш по SIP като може да се говори само с accessnumbers.Не че е невъзможно но не е безплатно.

А колкото до другите варианти за които не искаш да пишеш тук.Изпрати ми бележка.Много съм любопитен.



Тема Re: нищо кой знае каквонови [re: luboznatelniq]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 15:10



много ми е интересно как ще го ползваш по SIP като може да се говори само с accessnumbers.


Напротив, върви със всеки сървър на Бетамакс. Системата е проста - ако регистрираш номер в някоя държава като Испания или Германия можеш да зареждаш сметката през премиум СМС. С предплатени карти, които ако си търговец можеш да взимаш на едро доста евтино, можеш да помпаш сметката.

А колкото до другите варианти за които не искаш да пишеш тук.Изпрати ми бележка.

Става дума за някои неофициални преимущества на определени абонаментни планове в Германия, така че едва ли ти е интересно.



Тема Re: нищо кой знае каквонови [re: Vivata]  
АвторNina (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 21:38



Как така да се зарежда с премиум смс даи повече подробности ако можеш?



Тема Re: нищо кой знае каквонови [re: Nina]  
Автор aruba_man_ban_delete (непознат )
Публикувано21.05.08 22:58



Във всеки акаунт на Бетамакс клоновете има под Buy credit опция
Topup with text message aко при регистрацията си дала преди това, че си от държава, в която тази опция се поддържа. За Германия и UK знам, че работи. След което кликаш на опцията и следваш инструкциите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.