Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 17.05.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема bezplatni razgovoriнови  
Авторvoip free (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 22:21



Hora za kakvo vi e da kupuvate telefonia. Ima firma koiato predlaga bezplatni razgovori s povecheto napravlenia. Samo prevejdate 10 dolara i tova e. Govorite s Bulgaria bezplatno i s okolo 50 durjavi. Prez komputura mojete da govorite s tezi programi. Ako puk ste firma mojete da si kupite LINKSYS pap 2 ot comelsoft za okolo 100.00 lv za 2 telefonni linii i ste gotovi. Nastroikite ne sa nishto osobeno. I da znaete vruzkata e mnogo dobra. Eto takiva programi

freecall.com
justvoip.com
Gizmo Call
VoipBuster
VoipStunt
VoipDiscount
CuPhone

ne sa mente da znaete. dosta provajderi ot BG prodavat telefonia ot tezi programi
Kakvo shte vi balamosvat tuka provajderite. Eto tova e golata istina
Ne plashtajte - Bezplatno e....



Тема Re: bezplatni razgovoriнови [re: voip free]  
Авторwww.voipbusterpro.com (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 22:28



Ето още една безплатна програма.



Тема Re: bezplatni razgovoriнови [re: voip free]  
Авторвитaли (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 12:08



от каде мога да си закупя тези програми



Тема Re: bezplatni razgovoriнови [re: витaли]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 22:33



Ех, млади хора!
Абе няма нищо безплатно на тоя свят как не желаете да вденете...



Тема Re: bezplatni razgovoriнови [re: novobranec]  
Авторhahaha a a a (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 01:50



Oshte edin provajder se obadi. Abe bate za 10 dolara da govorish po 300 min na sedmica v produljenie na 3 meseca ne e li bezplatno be nahalitet. Osven tova tezi 10 dolara si gi izgovariash sled kato svurshat bezplatnite. Ja mi kaji po tvoita tarifa tezi razgovori v bg stacionaren izvugradski kolko shte struva a? Po 8-9 stotinki na minuta izliza nad 300.00 leva be junak. Ha zashtiti se sega da te vidim, be otvorko

.
I az se zanimavam s voip, ama ne kria istinata



Тема Re: bezplatni razgovoriнови [re: витaли]  
Авторprevejdash sumata (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 01:53



Svaliash si programata ot neta, prevejdash sumata brato ot kreditna karta ili chrez money books po bankov put i politash.



Тема Re: bezplatni razgovoriнови [re: hahaha a a a]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 23:26



Аре, не ми се смята пак. Преди време правих някви прости сметки по повод тия 'безплатни' минути и както и да го сучеш под 3-4 ст на минута не можеш да паднеш. Ти кво мислиш че ония там са балъци и ще говориш за тяхна сметка? Нали трябва да я плащат тая терминация на някого, да не мислиш че на тях някой им дава без пари?



Тема Re: bezplatni razgovoriнови [re: novobranec]  
Авторprobvaj pak (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 00:04



Neznam kakvo si pravil no az kupuvam postoianno ot tiah i mi se vruzva apsolutno kakto kazah. Izpolzvam tezi programi ot 3 godini i imam dobur opit



Тема Re: bezplatni razgovoriнови [re: probvaj pak]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 00:14



За ползване в къщи сигурно могат да се ползват, ама за тел. кабини не съм сигурен че няма да имам проблеми и да ми се налага да рестартирам разните джаджи който съм накачил.





Тема Re: bezplatni razgovoriнови [re: BBP]  
Авторmoje (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 09:33



az go pravia, imam 5 kabini , 3 ot koito sa prez tezi programi. sloji si ruter




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.