Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:45 19.04.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос за PAP2  
Автор Bolbi (непознат )
Публикувано01.04.08 21:31



Може ли да ми кажете дали има възможност да се вкара префикс в настройките на ПАП2, т.е. аз да набирам от телефонния апарат ххххххх, а ПАП2 да добавя пред него 359 примерно



Тема Re: Въпрос за PAP2нови [re: Bolbi]  
Автор3 (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 11:23



Имаше в настройките в менюто Advance. Ако не ги намериш пиши ще ти кажа детайно къде са. Пробвал сам го и работи.



Тема Re: Въпрос за PAP2нови [re: 3]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 18:49



Наистина работи. Ако се поровиш в старите теми ще откриеш точно каквото ти трябва.
(*xx|[3469]11|0|00|[2-9]xxxxxx|1xxx[2-9]xxxxxxS0|xxxxxxxxxxxx.|<#00:#>|<0:359>[1-9]xxxxx.)

премахва нулите - <#00:#> игнорира нулата и добавя 359<0:359>

Тва от някакви стари записи тука в компа. Нямам линксис под ръка в момента. Не помня точно къде беше dial plan-a, но ако не се справиш сам, казвай да проверя.



Тема Re: Въпрос за PAP2нови [re: az]  
Автор Bolbi (непознат )
Публикувано07.04.08 11:15



Благодаря много за помощта! Май свърших работа. Dial plan-а който съм сложил е: (*xx|[3469]11|0|00|[2-9]xxxxxx|1xxx[2-9]xxxxxxS0|xxxxxxxxxxxx.|<0:359>[1-9]xxxxx.)

и <0:359> прави така, че като набера 02 PAP заменя 0 с 359 и става 3592, което дефакто ми трябваше. Отново благодарности за помощта!



Тема Re: Въпрос за PAP2нови [re: Bolbi]  
Авторпeтъp (Нерегистриран)
Публикувано23.04.08 08:25



А може ли да се направи да работи като стандартен телефон? Т.е. като въртиш градско да не набираш всеки път 02, а директно номера. В случай обаче че се звъни в друг да се добави съответно кода за града. С 2 думи да се ползва като стандартен телефон.



Тема Re: Въпрос за PAP2нови [re: пeтъp]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано23.04.08 08:50



Може изробвано е работи.





Тема Re: Въпрос за PAP2нови [re: luboznatelniq]  
Авторпeтъp (Нерегистриран)
Публикувано23.04.08 11:37



А би ли написал как става ? Мерси предварително!



Тема Re: Въпрос за PAP2нови [re: пeтъp]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано23.04.08 12:24



Ако се поразровиш във форума назад ще видиш че на много хора съм помагал с това което знам.Това което "ГОЛЕМИТЕ" не искат или не им се занимава. Аз самия в момента не ми се обяснява как се прави dial plan за PAP2.По въпроса има много написано във интернет.Просто напиши в Google " dial plаn + PAP2" и ще намериш каквото ти трябва.Успех





Тема Re: Въпрос за PAP2нови [re: luboznatelniq]  
Авторпeтъp (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 19:46



luboznatelniq, търсих в старите теми, но не открих как точно се прави dial plan. Не съм добре с английския в google :( Моля те ако можеш да напишеш как става...





Тема Re: Въпрос за PAP2нови [re: пeтъp]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано25.04.08 03:49



Не съм казал че в старите теми е писано как се прави dial plan. Казах по скоро писах че съм помагал на други. Извинявай но като не знаеш английски къде си тръгнал с компютри и VoIP devises да се занимаваш. Да не мислиш че някой тук ще седне стъпка по стъпка да ти обяснява нещо.Сбъркал си мястото брато.Сорри




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.