Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 30.04.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Nortel представител  
АвторБaтroиko (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 11:06



Интересува ме имат ли Нортел представител или търговец в България, по точно ме интересуват VoIP софт и уеб тлефонните приложения



Тема Re: Nortel представителнови [re: Бaтroиko]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 10:56



Трудна работа. Преди една година много се изпотих по подобен проект. Намерих един уж представител, ама не поиска да си мръдне пръста, освен ако не достави централа, телефони, поддръжка - т.е. не се държеше въобще като търговец, а като лапач на държавна софра. Много трудно е с Нортел в България. Кажи точно какво ти трябва - може да ти помогна.



Тема Забравихнови [re: Бaтroиko]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 11:03



IBM България са официален представител всъщност, и са много любезни, но те бяха твърде голям кораб за моя малък проект.



Тема Re: Nortel представителнови [re: няkoй]  
АвторБaтroиko (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 19:31



Ами, във фирмата в която работя "търкаляме" VoIP базиран на CiscoCM, и ми се искаше към уеб портала ни /в частта му за вътрешно ползуване/ да добавя и функционалност служителите да могат да ползват някаква телефония когато са извън офиса, но имат достъп до интернет, без да се налага да си инсталират софтуер по РС-тата.
видях че нортел имат такова приложениице, което да не иска инсталиране.



Тема Re: Nortel представителнови [re: Бaтroиko]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано14.03.08 00:18



Всеки флаш-телефон или евентуално джава, ще ти свърши работа.
А иначе съм убеден че вашата фирма може да си купи всичко, ако го представиш достатъчно обосновано ;-)

--



Тема Решението на CISCO енови [re: Бaтroиko]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано15.03.08 08:21



.
Това, разбира се, ако гониш "напълно интегрирано" решение и имаш добър бюджет.
Ако ли не, както и за съвсем проста телефония, по-добре послушай O!Sag.
При всички случаи с решението на Nortel ще имаш безброй проблеми с интеграцията в тази ситуация и при тази конфигурация.
Не, че с MeetingPlace няма да имаш никакви, но ще има кой да "гониш", ако нещо не ти пасва, както трябва.
Успех.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.