Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:52 28.06.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема видяхте ли това?  
Авторx-lite (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 17:28





Редактирано от O!Sag на 26.01.08 19:46.



Тема Re: видяхте ли това?нови [re: x-lite]  
Авторtokata (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 22:59



Куцат ти основни неща във VoIP-а, личи си по това, как си структурирал форумите. Не ми е целта да те обидя, факт е.



Тема Re: видяхте ли това?нови [re: x-lite]  
Автор O!SagМодератор (Dr. House)
Публикувано24.01.08 23:56



Да имаше нещо за гледане ...

--



Тема Re: видяхте ли това?нови [re: x-lite]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 00:18



Поздрави за идеята и за работата по нея. Не обръщай внимание на Критиците, които нищо не правят , само лаят. Те са българи , в лошия смисъл на тая дума. А 0!Саг да си погледне своя сайт вместо да плюе тук. Защо сте такива бе ?



Тема Re: видяхте ли това?нови [re: Az]  
Автор O!SagМодератор (Dr. House)
Публикувано25.01.08 14:44



Саг не си рекламира сайта и Саг винаги казва че сайта не е за гледане.
По принцип е нарушение на нетикета да си рекламираш форума в друг форум.

--



Тема Re: видяхте ли това?нови [re: O!Sag]  
Авторx-lite (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 00:27



Че защо трябва да разбирам!?Аз не твърдя това

Като се съберат само разбирачи я виж как се разбозяват нещата.Незнаещите имат нужда да четат за да знаят.От реклама и брътвежи нищо се не учи.Занимавам се със съвсем друг бизнес и това което се опитвам, не е да рекламирам фирмичка.
Надявам се, малкото си свободно време което отделям за този нов форум, да е в помощ на незнаещите, и поле за изява на интелигентно знаещите.Абе, трябва винаги да ти е гадно. Едно ще ти кажа човеко- не ще да ти оберем публиката, сакън- ще има хора да четат постовете ти.Извинявай,но се държиш като махленско магазинче пред Метро.Няма нищо страшно, това е един любителски форум...Пък за етикетите кво да ти кажа -не дай боже в магазинчето да влезе баба и каже "Отворили са друг магазин и да знаете..."Гооляма работа станало.Споко, ще кажат младежите :)Аз съм бабичката във Вашия магазин кво толкова станало?!..
Best regards на критиците
10x на доброжелателите



Тема Re: видяхте ли това?нови [re: x-lite]  
Автор O!SagМодератор (Dr. House)
Публикувано26.01.08 19:45



Aбе, ти добре ли си :-)
Малкия ти празен форум, за който се чудиш как да привлечеш потенциални потребители, бил Метро, а клуба в дира -- квартален магазин.

Имаш право да се оплачеш на администрацията на дир.бг ако сметнеш, че с нещо съм те ощетил. Разбира се и незнаещите юзъри, които ще пропуснат осветлението



--


Тема Re: видяхте ли това?нови [re: x-lite]  
Автор O!SagМодератор (Dr. House)
Публикувано26.01.08 19:47



Между другото, уважавах ентусиазма ти и бях оставил адреса, но вече губиш.

--




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.