Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:39 01.05.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ненужен баланс в bgopen/ малък търг :)  
Автор u-bre ()
Публикувано18.12.07 21:14



В чужбина съм и ползвам бгопен за да ми звънят тук. Проблема е че се оказва че не мога да си изхарча минутите които имам за разговор, а ми трябва само номера.

Сега като заредя ще имам 40 лв в акаунта.
Видях че има възможност за трасфер на суми м-у акунти на бгопен, така че ако някой се интересува да ми купи баланса, да пусне коментар тук или на бележка.

Начална цена 20 лв.

Уловие: Да може да ми пратите паричките през PayPal или Moneybookers

ПП. Няма да ви измамвам



Редактирано от u-bre на 18.12.07 21:30.



Тема Re: ненужен баланс в bgopen/ малък търг :)нови [re: u-bre]  
АвторEx (Нерегистриран)
Публикувано19.12.07 04:20



Ех въшкарино... И търг ще ми обявяваш... Ех да можехте да минете изцяло на аванта през тоя живот...
Нормалните хора работят, произвеждат, продават, препродават... мизерниците мислят как да минат по-тънко. Бизнес в БГ и с Българи? Поздрави от БГ опен!!



Тема Re: ненужен баланс в bgopen/ малък търг :)нови [re: Ex]  
Автор u-bre ()
Публикувано19.12.07 06:36



Две неща за теб, говедарино:

Недай да пишеш от името на други. Супер селско е да пишеш анонимно във форум от името на някоя си фирма. Изобщо не искам да повярвам че си някой от бгопен.

И все пак, ако случайно такъв екземпляр като тебе вирее там, което не ми се вярва, помни:

"Фрий лънч" предлаагте имено вие, като обявявате фрий номер. Не виждам тогава защо те дразнят мераците за тънко минаване от страна на клиентите ти.

Сами предлагате трансфер на баланс м-у акунти.

Не разбирам това какво те ощетява? Баланса ми е платен, какво те въълнува какво ще правя с него????? Или тайничко се надяваш никога да не използвам това което съм платил, че далаверка да направиш......



"Ех да можехте да минете изцяло на аванта през тоя живот...
Нормалните хора работят, произвеждат, продават, препродават... мизерниците мислят как да минат по-тънко. Бизнес в БГ и с Българи?"

За това съм съгласен с теб, само дето не изглеждаш правилния човек да го каже.

Спокойно, сигурно няма да се намери някой да го купи. Та може накрая просто да го подаря на някой да го използва поне.





Тема Re: ненужен баланс в bgopen/ малък търг :)нови [re: u-bre]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 03:39



ми кой те кара да ползваш точно бгопен . бг номера по 3 лв/месец под път и над път.



Тема Re: ненужен баланс в bgopen/ малък търг :)нови [re: ..]  
Автор pantzer (минаващ)
Публикувано23.12.07 12:26



Снощи им се беше шашнал сървъра-ни приема ни предава.



Тема Re: ненужен баланс в bgopen/ малък търг :)нови [re: ..]  
Автор u-bre ()
Публикувано24.12.07 19:39



Ами щото бгопен ми се струват по-добре работещи. Пробвах преди това същата услуга от два други оператора и не работеха добре от тук. Освен това ми омръзна да си сменям номерата постоянно.

Като натрупам 200 лева ненужен баланс че пусна по-сериозна обява





Тема Re: ненужен баланс в bgopen/ малък търг :)нови [re: u-bre]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано25.12.07 11:53



Пробвал ли си VoiceLink 3 лв. на месец за номер?



Тема Re: ненужен баланс в bgopen/ малък търг :)нови [re: BBP]  
АвторCтpaничeн (Нерегистриран)
Публикувано21.01.08 22:39



Ще го пробва той.. Той иска да пропълзи фрее . 3 лева са цифра за такива като него.



Тема Re: ненужен баланс в bgopen/ малък търг :)нови [re: u-bre]  
АвторPRN (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 11:12



И аз се занимавах с бгопън, но... понякога работи, понякога не (не ги търси сутрините на събота и неделя). Освен това по някаква причина при звънене на един от раздаваните градски номера, забавянето е толкова огромно, че можеш да пише по едно кафе след всяко изречение. Защо просто не си регистрираш някой номер в която и да от известните достатъчици (аз ползвам "воксалот"). От България могат да ти звънят от почти всички по-голями градове през входните точки на БГопън, чрез кодовете на сипброкерс. Работи много прилично, дори моят тъст се справя.



Тема Re: ненужен баланс в bgopen/ малък търг :)нови [re: Ex]  
Автори (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 15:03



ей майка ти като те е възпитавала нещо май е пропуснала, а?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.