Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 23.05.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Странната работа на LinkSys PAP2 продължаванови [re: sneychev]  
Авторkordova (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 18:22



Mоже би сте с новият ADSL. Той е по тънък и видомо се различава от старите които са по големи. Аз Ви препоръчвам да намерите връзки и да си смените ADSLa. Тествал съм този бъг. Той се появява при старите версий на DSLAMите и switch Ericsson. Тъй като неможеш да накараш БТК да ги фиксне - смени ADSLa.



Тема Re: Странната работа на LinkSys PAP2 продължаванови [re: sneychev]  
АвторBako (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 19:13



Чрез регионалния мениджър на BTC ADSL.Обясних му, че този модем не ми върши работа и го сменихме.Отиди в някои от центровете на БТК, обясни им че искаш да го смениш.Поне при мен нямаше проблеми.Късмет



Тема Re: Странната работа на LinkSys PAP2 продължаванови [re: kordova]  
Автор sneychev (непознат )
Публикувано06.12.07 17:41



И така проблема се оказва много "завъртян" неприятното в случая е, че не мога по никакъв начин да инициирам подмяна на модема от тяхна страна, като им описвам проблема, който имам. Можело да доиде човек от тях и евентуално да тества с лаптоп как е нета и това е, за което искат разбира се 36 лв. Мисля си вече че вече е една пълна каша и ... как и кой ще свърши работата. Е те това е! Засега :)

Редактирано от sneychev на 06.12.07 17:57.



Тема Re: Странната работа на LinkSys PAP2 продължаванови [re: sneychev]  
АвторBako (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 20:47



Добре де, в твоят град (нямам представа откъде си), толкова ли са задръстени в БТК, ти имаш право да използваш Нет-а за каквото си решиш, след като модема не ти е читав, а си плащаш редовно сметката за интернет+телефон, това означава, че трябва да ти сменят модема при искане от твоя страна.Аз се занимажам с VoIP от 6 години имам такива подобни случаи и докато не ми го сменят си търся моето, след като си плащам редовно искам да ползвам услугата пълноценно.Какви са тези лаптопи.Толкова ли са задръстени техниците в града ти.Искам да минава IP-телфония през техният модем, след като ми се дъни и проблема както ти каза е само при тебе, на друго място си върви Папчето, значи ти сменят модема и това е.



Тема Re: Странната работа на LinkSys PAP2 продължаванови [re: Bako]  
Автор sneychev (непознат )
Публикувано08.12.07 17:53



Варна е градеца, обаче след като записаха от Хелп деска, че искам смяна на модема поради описаните вече причини, днес ми званя един човечец, който незанеше какво е ПАП, пита ме към телефонната линия ли го включвам??!!!??? и ми каза, че не подържат стария модем и няма да ми го сменят! Щом РС-то браузва из страниците и тегли фаилове всичко е ОК. Как ли не му обяснявах, че нета не е само да си четеш пощата... Ами накрая ми затвори телефона и до там се спря. Лошото е, че не пожела да ме доизслуша и в понеделник ще позваня на "Горещата линия" да разбра защо не искат да ми съдействат? За сега това Е!



Тема Re: Странната работа на LinkSys PAP2 продължаванови [re: sneychev]  
АвторBako (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 21:29



По-добре отиди на място в някои от центровете на БТК във Варна.Успех





Тема Re: Странната работа на LinkSys PAP2 продължаванови [re: sneychev]  
Автор O!SagМодератор (Dr. House)
Публикувано10.12.07 00:44



Най-добре се обади на централния телефон за поддръжка и бъди по-настоятелен.

--



Тема Re: Странната работа на LinkSys PAP2 продължаванови [re: O!Sag]  
АвторBako (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 19:11



Там трудно ще пробие. Аз съм звънял 5-6 пъти и докато не отидох намясто в БТК никой не ми обърна внимание. Отговорите им на 0700 17 111 бяха, че при тях всичко е наред, всички портове били отпушени и нямало проблем.



Тема Re: Странната работа на LinkSys PAP2 продължаванови [re: Bako]  
Автор O!SagМодератор (Dr. House)
Публикувано10.12.07 21:19



Да се пробва с 0800 100, да настоява ...
Няма как -- такава ни е държавата.

Малко е грубичко, но има вариант да изгори модема.

--



Тема Re: Странната работа на LinkSys PAP2 продължаванови [re: O!Sag]  
АвторBako (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 19:13



Е, по твоят начин с изгорял модем може и да успее

, но иначе със звънене по телефони е трудничко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.