Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 12.06.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Алтернатива на БТК телефон?нови  
Автор pi2a (непознат)
Публикувано12.10.07 12:38



Здравейте!
Имаме желание да сменим един стационарните си телефони вместо към БТК да бъде към друг оператор, можете ли да ме насочите към изпроввана алтернатива, от която сте доволни? Говорим предимно със София, така че акцентът е върху евтините градски разговори ... КейбълТел, Орбител, Некском ... или нещо друго?
Мерси предварително!



Тема Re: Алтернатива на БТК телефон?нови [re: pi2a]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано12.10.07 15:57



1. Ще ви трябва Интернет. Телефона на останалите работи през Интернет.
2. Ще ви трябва адаптор - цените са под 100 лв за евтините модели. Ако имате път към Китай, може да ги намерите за по 25 - 30$.
3. Цената на разговора към БТК е по висока от колкото на БТК. Цената е около 5 ст на минута, при БТК 11 ама за 4 мин - освен ако и БТК нямат актуализации за които не знам.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Алтернатива на БТК телефон?нови [re: bira_more]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано12.10.07 19:19



На дребно не са по 25-30$ в Китай :-)

--



Тема Re: Алтернатива на БТК телефон?нови [re: pi2a]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано12.10.07 22:46




20 лв за 4 месеца безплатно към БТК и много други, след това 12 ст. на разговор към БТК(цените ги има на сайта).
Прехвърляне разговора на друг телефонен номер 10 ст. на разговор.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Алтернатива на БТК телефон?нови [re: Xoлдън]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 04:13



justvoip не може да се върже към АТА. А и човека предполагам иска и входящи разговори. Най-евтиното решение го виждам в едно линксисче + един телефон с 2 линии ( по 22-25 лв са) едната линия за входящи, а другата за изходящи разговори.Така можеш да си правиш и конферентни връзки и други глезотийки. За БГ в момента най-изгодно идва все още lowratevoip. Само за мобилните режат глави там. За входящи... кейбъл тел ако не греша искат да си техен абонат за да ти пуснат телефон. Отпадат като вариант. Прехвалените voicelink предлагат за по 3 лв, но лично аз не съм доволен от качеството и спрях да го плащам. Доставчика ми на интернет ми пусна едно телефонче за 2 лв на месец с чудесно качество, но не съм разбрал още от коя фирма го взима за да те упътя. Номерата им започват с 056 960ххх ( тва за Бургас). като казвам страхотно...трудно се разбира, че е от интернет. Качеството им е като тел на БТК.
За тази вечер толкоз. Водката зове. Дано съм ти помогнал поне малко.



Тема Re: Алтернатива на БТК телефон?нови [re: Az]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано13.10.07 09:00



Това за входящите е вярно.Но доколкото разбирам имат няколко стационарни с които се поемат входящите разговори.И аз имам стационарен,но само за входящи.За друго не го ползвам.Иначе по-тънки цени няма.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Може и от алтернативен оператор.нови [re: pi2a]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано13.10.07 18:09



Спектрумнет, Некском ... др. алтернативни оператори също предлгат телефонен номер .Някой дори без да имаш интернет.



Тема Re: Може и от алтернативен оператор.нови [re: luboznatelniq]  
АвторCиpмa (Нерегистриран)
Публикувано14.10.07 09:01



В отговор на:

др. алтернативни оператори също предлгат телефонен номер .Някой дори без да имаш интернет.



потребителите искат конкретни имена на конкретни фирми. Някой и др. са безсмислени да бъдат написани. Естесвено че ако искаме полет до луната, някой авиокомпании го предлагат, но кои са те???



Тема Re: Може и от алтернативен оператор.нови [re: Cиpмa]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано14.10.07 16:04



Тук не е детска градина. Да те хвана за ръчичката ...... Аз ти дадох посоката а пък ти търси. Всеки иска наготово. Ако толкова те интересува питай ТиПиЕн на кои фирми продават на едро телефонни номера и ще ги научиш всички. Стига с този мързел бълагрино.

Научи се на малко активност. Все чакаме мякой да ни даде наготово всичко. Време е да се отучим от този соцманталитет.



Тема Re: Може и от алтернативен оператор.нови [re: luboznatelniq]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 16:36



??? Ало извинете...
за един потребител в Щатите, това което си написал му се предлага на готово от векове. а ти ми виакш българино...
Хах... немам думи!
Само в БЪЛГАРИЯ продавачката на сергията е готова да те "убие и смачка" за това че си и клиент!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.