Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 28.04.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Тема Бг номер за GSMнови  
АвторГaлaтeя (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 04:16



От 4 дни се блъскам из VoIP сайтове и форуми и разбрах,че вие сте последната ми надежда.
Възможно ли е да си прикача Глобулски или БГномер към норжежкия ми GSM(имам SIM-карти на Telenor и на Lebara).Сайта на bgnomer.com не ми върши работа.Там прикачват само към стационарни.
Моля,ако някой знае сайт от който мога да си уредя проблема да го сподели тук.
Благодаря за което.



Тема Re: Бг номер за GSMнови [re: Гaлaтeя]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано17.10.07 20:11



Ми земи си карта от Глобул или Мтел?

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бг номер за GSMнови [re: Гaлaтeя]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано17.10.07 21:48



Виж

програма на Глобул.Тя става за твоя проблем ,обаче за Норвегия е само към стационарни.Аз си говоря всеки ден с щатите на мобилен без пари в рамките на 500 мин. месечно.Иначе е много удобно.Купуваш си една карта и пренасочваш всички обаждания.Засега само Глобул предлага тая услуга.
Мисля,че това ти трябва.
Нямам представа за цените в Норвегия,но може и следващо пренасочване в Норвегия-от стационарен към мобилен.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Бг номер за GSMнови [re: Гaлaтeя]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано17.10.07 22:10



Има два варианта:

* Давам ти БГ стационарен номер, който се прехвърля към норвежки стационарен или мобилен (0.46 - 0.52 лв/мин).
* Купуваш си СИМ карта от избран от теб мобилен оператор тук, който ние се грижим да се прехвърли при същите условия, като описаните горе.

За повече информация ми пиши бележка или използвай контактите ми от профила.

--



Тема Re: Бг номер за GSM [re: Гaлaтeя]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано17.10.07 22:13



Да уточня, споменатата цена е към мобилни телефони.
За фиксираните е в порядъка на 0.05-0.06 лв/мин

Всички цени са с вкл. ДДС

--



Тема Re: Бг номер за GSMнови [re: O!Sag]  
АвторГaлaтeя (Нерегистриран)
Публикувано21.10.07 17:40



Благодаря за вниманието OSag.Много обаче не съм наясно,за това да попитам още веднъж.Понеже близките ми в БГ ползват Глобул,а аз съм в Норвегия,мога ли към норвежкия ми GSM да прикача номер на Глобул,така че когато те ми се обаждат да си ползват безплатните минути.Т.е званят на глобулски номер,а се сварзват с мен в Норвегия.Аз разполагам тук с карта на Глобул,но входящите ми обаждания се таксуват по 1,55лв на мин.,което не ме устройва.
Моля те,да ми пишеш може ли да стане това и цената на услугата.Плаща ли се за входящи или само абонамент на месец.Ако е вазможно обясни ми подробно.
e-mail- gina@gyuvetch.bg



Тема Re: Бг номер за GSMнови [re: Гaлaтeя]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано21.10.07 22:20



Nai dobre ste bade da namerish niakoi koito da ima Globulska vhodna tochka.Tvoite blizki ste si dobaviat tozi nomer kam tiahnata karta za da mu zvaniat bezplatno.Razbirase ste triabva da pomolish horata s globulskata vhodna tochka da prenasochvat tezi razgovori kam tvoia nomer.Tova razbirase se plasta.Predpolagam che kam 15 evro centa na min.kam GSM ste stuva niakade.Moje sasto i niakav taksa za prehfarlianeto da ti slojat sasto.



Тема Re: Бг номер за GSMнови [re: .]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано21.10.07 22:28



Аз мисля че това което Холдън предлага е най-разумно в случая. Няма нужда да купува никакво оборудване. Ако обаче иска тънки разговори и в двете посоки му трябва друг вариант. Зависи от трафика на разговори и наличието на интернет. Може да се свържат 2 GSM-Voip gateway в двете държави на които да е инсталирана едната от 2 SIM карти които си говорят безплатно. Разбира се срещу съответната месечна такса.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.