Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:10 04.06.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Скука-а-а-а...  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 00:58



Голяма скука в този форум бе...


Я да видим кой е доволен/недоволен от доставчика си на ВОИП?

На мене преди 1- 2 години БГ- Тел от В. Търново ми скъсаха нервите. Сега ползвам Войслинк и нещата вървят доста по добре.Дори и да има проблем със съпорта им можеш да се разбереш човешки, а оня Пламен ли, къ'ф беше там от БГ-Тел можеше да те побърка с глупостите си



Тема Re: Скука-а-а-а...нови [re: BBP]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 05:28



Voice link - никакви проблеми вече половин година. Доволен съм :)



Тема Re: Скука-а-а-а...нови [re: ..]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано31.08.07 01:08



И аз така.
Преди това ползвахме Спектрум - ужас.
Никога повече Спектрум нет.
ПП
Иначе имат готини каки



Bеer? Mоre?



Тема Re: Скука-а-а-а...нови [re: bira_more]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 19:47



Хубаво е да беседваш хубави каки....





Тема Re: Скука-а-а-а...нови [re: BBP]  
Автор u-bre ()
Публикувано01.09.07 03:44



Хех... ами скука.... Откакто влязоха ония с многото безплатни дестинации и евтините цени то се изгуби конкуренцията май. А и бгномер го напражиха на 7 евро месечно....
Аз съм в щатите и ползвам бгопен за входящи. Те м-у другото имат вече безброй входящи точко от къде ли не. В общи линии добре работи, но има лимит на разгожорите по този начин. Ползвал съм софийски номер от войслинк преди ама имаше някви проблеми и в крайна сметка се отказах от тях.
МИсля че все пак за хора от чужбина бгопен работи най-читаво за безплатни входящи.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.