Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 18.04.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За елексимнови  
Автор CARUSO (Naumovski)
Публикувано23.06.07 15:37



Значи не мога да си повярвам до каде може да стигне наглоста и неблагодарноста и кво ли още не.
Значи всички бехме доволни направихме парички със билинга на Жоро а след малко почваме така да го плуем и не знам ли кво още не.. Какво да ви кажа просто е ужасно какъв народ сме но това е ..
Трява да ви кажа че е виновен само той защото ни е продавал евитна биллинг система трябвало да взима поне по 500 ЕУ па нагоре а не той с народни цени за народа.

я земете се опаметете малко всепак сме от помладите поколения..

Поздрави
Пеце Наумовски



Тема Re: За елексимнови [re: CARUSO]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано26.06.07 12:40



Миналата седмица бях в Пловдив и на всяко по-голямо кръстовище има по две кабинки с оператор .С изненада открих когато се заглеждах от любопитство в мониторите на операторите че ползват билинга на Елексим.



Тема Бравонови [re: CARUSO]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.06.07 12:59



само че аз не съм печелил чрез Елексим.
Имах само нещастието да работя с техни продукти.
Е в момента в който видяхме каква им е стоката - до там.
Та фирмата се увътри с 2 от устройствата им.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бравонови [re: bira_more]  
Авторhohoooooo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 00:50



Глупави народе евтиниика не значи качество. Все пак тази техника "УЖ' е за професионалисти, нали така. Както виждам luboznatelnia i bira_more / явно още не изтрезнял / залагат на некачествена техника от Елексим и други подобни и затова са доволни. Айде марш от тука.





Тема Re: За елексимнови [re: CARUSO]  
Авторkoй cи ти (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 00:54



Според мен каруско ти си синоним на Жоро елексима, т.е ти си жоро...





Тема Re: Бравонови [re: hohoooooo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.06.07 00:56



А ми не дей да гледаш - като не ти се удава нещо не го прави.
Ние взехме устройства баш от Елексим, защото те щяха да направят промени които други производители нямаше да направят.
Цената небеше най-важното.
Търсехме някой с готов продукт но и навит на модификации.

Така че не прави неща които не ти се удават.

Bеer? Mоre?




Тема Re: За елексимнови [re: koй cи ти]  
Автор zerg_vs_protos (njakakav)
Публикувано27.06.07 11:14



Аз съм страшно доволен от елексим . Може техниката им да си има някои особенности, но веднъж като ги разбереш после няма проблеми. Но това така или иначе е правило за всяко нещо.
Това което най много му харесва е съпорта. Когато съм имал проблеми винаги са били решавани- дори извънгаранционно - и то безплатно.
Явно има и лоши впечетления останали у някои но това според мен не е причина за "кампания" срещу елексим.
За телефонията немога да коментирам, защото не съм я ползвал, но там има страшно много алтернативи и е много лесно да си смениш доставчика





Тема Re: За елексимнови [re: zerg_vs_protos]  
Авторcъпopт (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 21:56



Защо тогава никой не ми дава отговор откъде са прекъсванията ми ? Всеки ден по 7-8 пъти не качва разговорите на дисплея и прекъсва след 20-30 секунди. "Не било възможно" е отговора им, а гледам доста колеги се оплакват от същия проблем. За каква подръжка говорим ? Кабитакс може да е по-старичка, но май прави доста по-малко бели (моля да не се приема за реклама) Мисля да се ориентирам към нея.



Тема Re: Бравонови [re: bira_more]  
Авторhooo (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 01:02



i kato shtiaha da napraviat promeni zashto ne gi napraviha ami samo si govoriha



Тема Re: За елексимнови [re: CARUSO]  
АвторL_A_PBX_Bamp;D_S (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 02:08



Елексим или каквато и да е система попаднала в ръцете на пишман кабинкаджия как искате да работи!?! Търговци, до вчера продавали гащи на сергия, решили да се занимават телефония. Добре ама се образовайте най-напред! Ако мислите че UDP означава "удупе" .... със сигурност проблема е в таксуващата система.

Не мога да разбера оплакващите се в този форум ! Абе вие сте много богати хора. Таксуваща система под Linux излиза по 80 лв. на дисплей - при това 4 редов плюс инсталация на Линукс плюс инсталация на Астериск и отчитащия софтуер.
Цената на самия компютър е също така направо символична.
За 4 кабини комплекта компютър (с монитор мишка клавиатура и принтер), дисплеи, софтуер и инсталация, телефонни адаптери, телефонни апарти, кабели е не повече от 1800 лв. Освен това отдалечената поддръжка не е проблем... Няма вируси и странно поведение на системата по неясни на производителя причини...
Някои може и да се сетят кой съм.... но това няма значение за останалите.
Поздрави и успех на Наумовски.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.