Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:03 14.05.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 10 евро за 1 год. безплатни разговори?  
Авторkras (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 14:43



Днес попаднах на

, там има оферта за 1 год. безплатни разговори към БТК, при захранване сметката си с 10 евро. Искам да ви питам някой ползвал ли ги е, изобщо възможно ли е да има толкова ниска оферта?



Тема Re: 10 евро за 1 год. безплатни разговори?нови [re: kras]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 19:39



Долу пише: такса свързване на разговор 3,9 цента. Не е съвсем безплатно.



Тема Re: 10 евро за 1 год. безплатни разговори?нови [re: Vivata]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 12:31



И като премахнат България от списъка с безплатните разговори ... честито... понеже винаги така става :(



Тема Re: 10 евро за 1 год. безплатни разговори?нови [re: Vivata]  
Авторdo3OOmin (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 21:56



Fair Use and Restrictions
VoipBuster Pro considers a maximum of 300 minutes per week of free calls, measured over the last 7 days and per unique IP address as fair use. If limit is exceeded the normal rates apply. Please consult our terms of use.



Тема Re: 10 евро за 1 год. безплатни разговори?нови [re: do3OOmin]  
Автор pechen_sym (непознат )
Публикувано27.04.07 17:28



значи искам да кажа нещо по тоя въпрос. Първо уловката не е в тия 3.9 евро цента за свързването, ами има една малка подробност че пише "Лимитед офер". Моя позната от Франция зареди кредит за 10€ и не получава никви 300 мин към БГ , а се таксуват по тарифата на програмата + онези 3.9 евро цента. друга такава програма е

която има евтината минута към Bulgaria (Landline) 0.018€ за минута, а Тъпия Скайп е Bulgaria BGN 0.124 ,3 пъти по-скъпо. Мога да ви предложа една друга програма която използвам сега. тя се казва GIZMO. тя предоставя до 10 мин на ден безплатно към номерата които са ти в контактите, т.е трябва да има и контакти , потребители на тази програма. ограничението е мисля до 3-4 мин на разговор до 10 мин на ден безплатно. Ако има шено може да ме питате или тукл



Тема Re: 10 евро за 1 год. безплатни разговори?нови [re: pechen_sym]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано28.04.07 01:06



Малко си позакъснял с информацията за Гизмо "печения".В този форум имаше пост за Гизмо поне преди 6 месеца , ако се поразровиш по-назад ще го намериш.Иначе аз преди 2-3 седмици говорих с един мой приятел във USA .Качеството беше повече от добро, без закъснение,без ехо и без загуба на пакети.След 12-та минута получих съобщение от IVR-а на Гизмо че кредитния ми лимит е на изчерпаване.



Тема Re: 10 евро за 1 год. безплатни разговори?нови [re: luboznatelniq]  
Автори вce пak (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 01:13



И все пак тази телефония си е без пари братлета, така че говорете безплатно...................
p.s i provajderite v bg iskat da lapat, neka lapat ama da ne lujat horata



Тема Въпрос за ?нови [re: pechen_sym]  
АвторMиpтa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 19:52



Тъй като не можах да разбера обясненията на ГИЗМОТО, би ли ми пояснил на български - как точно да въведа няколко мои познати за да мога да говоря с тях безплатно (в рамките на лимита, естествено) ?
Аз ли трябва да вкарам телефона им, или те трябва да си заредят програмата на своя РС, и да ме посочат мен като партньор - т.е. да има двустранна връзка ?

Преди време заредих ГИЗМОТО, и нищо не се получи. Освен това, май той ме напълни с вируси, та се наложи да почиствам целия си компютър от тях. Има ли някой подобни впечатления от този провайдер ?



Тема Re: 10 евро за 1 год. безплатни разговори?нови [re: kras]  
АвторAнka (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 20:07



И тези са мошенници като Немцирте.
В крайна сметка и връзката не е хубава!!!!



Тема Не искам да се повтарям.нови [re: Aнka]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано03.06.07 18:52



Не искам да се повтарям но както писах по горе говорих напълно безплатно с Гизмо 12 минути до САЩ през квартална ЛАН мрежа без никакви забележки във качеството.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.