Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 19.04.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Бетамакснови  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 14:26



Здравейте! Много съм бос в тематиката, така че ви моля за помощ! От какво точно имам нужда и откъде да си го набавя за да ползвам някоя от услугите на Бетамакс като домашен телефон? Моля кажете ми всички устройства, които трябва да си купя и интернет с каква скорост ми трябва за да отрежа БТК! Благодаря предварително!



Тема Re: Бетамакс [re: Hиkи]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано24.02.07 19:01



Ползвай БТК АДСЛ за интернет



Тема Re: Бетамакснови [re: luboznatelniq]  
Автор CC-- ()
Публикувано24.02.07 19:26



сигурно се бъзикаш,

но за човека по горе

В никакъв случай не позвай АДСЛ за VoIP . Може и да проработи, но недай си боже възникне проблем, просто забрави някой да го разреши.

трябва ти къв да е международен 64 кбита . все ще си намериш.

аз например ползвах адсл за бетамакс-а и спестявах доста пари, обаче по незнайни причини от един месец разговорите прекъсват на 30-тата секунда.



Тема Re: Бетамакснови [re: CC--]  
Авторbetamax (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 00:26



Според твоето изказване, да взема да си спра всичките адсл-и,а? VoIP-a, независимо по кой проткол си работи перфектно, и недей да лъжеш човека. Звънял съм на хелпдеска на адсл-ите за проблеми по въппроса и са ми ги решавали на минутата.



Тема Re: Бетамакснови [re: Hиkи]  
АвторПeшo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.07 16:14



с Betamax БТК не можеш да отрежеш, нали все пак ще искаш да имаш и домашен номер. От тях ще получиш само SIP URI.



Тема Re: Бетамакснови [re: Пeшo]  
Авторmyrt (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 10:19



Стига да му е стабилен нета няма ядове с домашния номер, и който е попрочел малко в този форум много добре го знае :)



Тема Re: Бетамакснови [re: Hиkи]  
Автор myrt (лаик)
Публикувано11.04.07 09:52



Трябва ти LINKSYS SPA1001

и какъвто и да е обикновен телефон с тонално избиране. Има разбира се и много други варианти , но този е с добра цена и прилично качество.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.