Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:30 08.06.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Пак малко радост за народа  
Автор myrt (лаик)
Публикувано07.02.07 10:26



Теоритично дават по 5 безплатни минути разговор на ден без да се регистрираш. Опитах с 1 разговор и стана. Не знам дали има някакви допълнителни ограничения.



Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: myrt]  
АвторAgentSmith (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 16:47



При регистрация минутите се увеличават на 10 на ден и важат за стационарни телефони и мобилни.

Enjoy



Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: AgentSmith]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано07.02.07 21:58



...и важат за стационарни телефони и мобилни...

Мобилни ли???? Да, но към кои държави?





Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: vip4o]  
АвторAgentSmith (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 06:32



Цитат от сайта:
* Call length limited to up to 10 minutes per day (up to 30 minutes per week) to
most landlines & select mobile phones around the world. Additional restrictions
may apply. See Legal for more details.


Enjoy



Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: myrt]  
Автор Y7%*hf$ (samurai)
Публикувано08.02.07 10:09



късно е вече



Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: Y7%*hf$]  
АвторAgentSmith (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 15:29



Сайта е изпробван и работи с БТК, Глобул, Мтел и Испания-мобилни.

Enjoy



Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: AgentSmith]  
Автор iya2 (непознат)
Публикувано05.03.07 16:10



Сигурно ли е, че дава по 10 минути на ден? Много ми се вижда, защото това са общо 300 минути на месец. Да не би да е еднократно 10 минути и после вече си ги плащаш?



Тема БТК и другите ...нови [re: iya2]  
АвторГeци (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 07:40



Аз опитах и инсталирах програмата - и ми даде 25 цента бонус.

Качеството на разговора наистина е добро, но те вече повечето оператори са го докарали на качество.

Лошото е, че много бързо ги изяде тези 25 цента - сиреч, цените за минута разговор са високи. В сравнение с други подобни, разбира се.

Но ако вземеш за база БТК - направо са евтинджии !



Тема Re: БТК и другите ...нови [re: Гeци]  
Автор pantzer (новак)
Публикувано07.03.07 07:50



Ами ,виж сега ,аз отдавна ползвам GIZMO,заедно с VOIPSTUNT,и на ГИЗМО съм със статут на активен и си ползвам безплатни разговори към БТК.Така,че това е другия начин,за безплатно обаждане.





Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: myrt]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 22:40



Абе хора, направо ви се чудя на акъла,
Вместо да вземете да вдигнете телефона и да се обадите на който ви трябва, предпочитате да минете през хиляди интернет страници, да се чудите с коя дебитна/кредитна карта да се регистрирате, да правите жалки опити докато подкарате Х VoIP клиент към Х VoIP сървър, да си мислите че се разбирате за какво говорите с тоя отсреща, и то за какво?
За да спестите между 50ст.~1лев. месечно?
Егати ентусиастите...





Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: novobranec]  
Автор pantzer (новак)
Публикувано08.03.07 09:19



То че си НОВОБРАНЕЦ направо си е ясно.Що се отнася до АКЪЛА ти също,а относно знанията -НИКАКВИ.
Който,може и знае да използва НОВИТЕ технологии,може да извлича и полза от ТЯХ. Явно ти не си от тях.

А ползата е доста .Не се занимавам с БТК,и не плащам Астрономически сметки,говоря евтино/ама много/ към БГ а и имам по 300 безплатни минути на седмица към САЩ и доста други страни,и т.н.



Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: novobranec]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.03.07 11:16



Ми чуди се.
За мен е удобство - настройките дето те тормозят за мен са начин да си изкарвам парите.
ПП
Можеш да направиш много неща, които не можеш да направиш с обикновен телефон.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: pantzer]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 11:43



Да съм споменал някъде БТК?





Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: bira_more]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 11:49



Да съм казал че мене ме тормозят настройките?





Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: novobranec]  
Автор pantzer (новак)
Публикувано08.03.07 14:36



Абе хора, направо ви се чудя на акъла,
Вместо да вземете да вдигнете телефона и да се обадите на който ви трябва, предпочитате да минете през хиляди интернет страници, да се чудите с коя дебитна/кредитна карта да се регистрирате, да правите жалки опити докато подкарате Х VoIP клиент към Х VoIP сървър, да си мислите че се разбирате за какво говорите с тоя отсреща, и то за какво?
За да спестите между 50ст.~1лев. месечно?
Егати ентусиастите...



Този пост си го запази,за форуми,кадето м/у другото се дискутира за VOIP. Tам е нормално хората да не знаят,и да идват в дир бг и да питат,нещо ако не им е ясно.
Но уважението към другите ,първо се чете,и тогава се пита или се дават глупави двърдения от рода:

-се чудя на акъла
-жалки опити докато подкарате Х VoIP клиент към Х VoIP сървър
-да си мислите че се разбирате за какво говорите с тоя отсреща
-Егати ентусиастите
Мисля че коментара е излишен!


Редактирано от pantzer на 08.03.07 14:36.



Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: pantzer]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 15:35







Тема Re: БТК и другите ...нови [re: Гeци]  
Автор iya2 (непознат)
Публикувано08.03.07 18:39



И аз я инсталирах, регистрирах се и вече два дена ми дава по 10 мин. на ден да звъня. Качеството е наистина добро. Като мога да прескачам БТК, защо да не се възползвам? Не ми е ясно защо реагира така оня новобранец? Щом има начин да се улесни човек, защо не? Мисля, че БТК са достатъчно некоректни към нас, за да им увеличавам непрекъснато печалбите





Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: myrt]  
Авторddms (Нерегистриран)
Публикувано10.03.07 17:54



Разговорите стават, но адресатът получава съобщение, че го търсят от М-телски номер (а може би защото звънях само на абонати на М-тел). Дали не се "набутва" някой невинен човечец (разговорът да е за негова сметка)?





Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: ddms]  
Автор iya2 (непознат)
Публикувано11.03.07 13:50



Аз пробвах да си звъня на моя GSM /аз съм към Глобул/ и ми изписа, че ме търсят от глобулски номер. Звънях на моя приятелка по БТК, но тя има опция кой я търси и й показало, че са й звънели от Вивател, така че не знам каква е хватката.



Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: AgentSmith]  
Авторstream (Нерегистриран)
Публикувано11.03.07 16:54



С Глобул не става при мен. А входящите дали се плащат ? Например ако абонат на мтел е в чужбина? По принцип де, не точно за Gizmo, Войс линк или подобните в БГ. Имам за задача да обезпеча евтини комуникации с дъщерята, която ще ходи на другия край на света за 15 дни, а е само на 10 години и ни се иска хем да я чуваме често и задълго, хем да не похарвачваме некви огромни суми за удоволствието.



Тема Re: БТК и другите ...нови [re: iya2]  
АвторГeци (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 13:04



По отношение на БТК съм напълно съгласен с теб. Не стига, че се налапаха до козирката без да платят нито лев, ами и 60 сгради в центъра на всички градове гушнаха.

Можи ли, само да ме открехнеш как така получаваш по 10 безплатни минути на ден - аз я имам програмата, но само в началото ми даде няколко цента и много бързо си ги взе обратно ... Дори мислех вече да я деинсталирам.



Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: stream]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано12.03.07 17:49



Зависи къде ще ходи.
Ама руминга си е руминг - и е скъп.
Ако ходи в USA, Канада, Хонг Конг - може някой да провери дали има нещо като предплатени карти.
Позвъняване до споменатите страни може да струва от порядъка на 1 - 2 цента (USA).
Вариант е също да и вземете един VoIP WiFi телефон - ама са скъпи. Та - тя отива някъде и ако има свободен достъп до Интернет, може да и се обаждате за без пари.

Bеer? Mоre?




Тема Re: БТК и другите ...нови [re: Гeци]  
Автор iya2 (непознат)
Публикувано12.03.07 18:57



Трябва да се регистрираш и тогава ти отпуска наистина на ден по 10 минути. Задължително трябва да посочиш обаче валиден адрес, защото ти изпращат потвърждение на електронната поща с името и паролата. Има и инструкции и изрично ти пише, че ще може да ползваш по 10 мин. на ден. Забелязах обаче, че като започна да говоря и около втората минута се чува нещо на английски /не го знам тоя език и затова не разбирам/ и понякога изключва, а понякога не ти прекъсва разговора, но си има таймер, който ти отчита на еддно място колко ти продължава разговора, а на друго - колко от десетте минути ти остават.
Успех!



Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: myrt]  
АвторAgentSmith (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 16:21



Вече не става към Глобул и МТел, остана само БТК





Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: iya2]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано17.03.07 10:40



Абе това е просто като бял боб бе момчета

.Това всеки астериск го прави и като има вързани гейтове за всеки мобилен оператор поотделно ...воала.По префикса астериска насочва разговора към съответния гейт.Ако звъниш към МТЕЛ -към гейта със Мтелската СИМ карта,ако звъниш към Глобул - към гейта със Глобулската ....



Тема Re: GIZMOPROJECTнови [re: pantzer]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 12:03



Според това,което разбрах,когато придобиеш All Calls Free:Active,можеш да се обаждаш безплатно на телефон на друг потребител,който ти си add-нал в своите contacts, и който е въвел своя номер в профила си(безплатните разговори важат само за списъка от страни,посочен на сайта).Моят статус също е активен,но като пробвам да се обадя на такъв потребител(телефонният номер,който е въвел,е на БТК(България-стационарни е в списъка за безплатни разговори към днешна дата),и потребителят също има активен статус),операторът казва,че трябва да закупя кредит,за да мога да извърша това обаждане.
Ти как успяваш?



Тема Re: GIZMOPROJECTнови [re: Cтeфaн]  
Автор pantzer (новак)
Публикувано23.03.07 12:53



При мен е следното:
Имам мои,два акаунта на GIZMO. И двата са със статус /Aktive/
На единия/акаунт1/ за дом.номер съм написал БТК номера на родителите ми,а на /акаунт2/ БТК,номер на приятел.
И сега от /акаунт2/ се обаждам на родителите си ,а от /акаунт1/ се обаждам на приятел.
Това е.
В контакти,когато искам да се обадя,винаги излиза статуса/в случая активен/ на лицето на което искам да се обадя.



Тема Re: GIZMOPROJECTнови [re: pantzer]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 17:35



И при мен ставаше въпрос за 2 акаунта,но не исках да го споменавам.Но нещо не се получава.



Тема Re: GIZMOPROJECTнови [re: Cтeфaн]  
Автор pantzer (новак)
Публикувано23.03.07 21:57



Звънни ми на 17476597078, да видим какво можем да направим.



Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: myrt]  
Авторkompi (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 13:42



Не става дава няколко еррорс!!! и не ще да ме регистрира.компа ми е в Норвегия може ли да е от защитната стена,която е изкючена обаче..ква стана тя.



Тема Re: Пак малко радост за народанови [re: kompi]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 23:04



Е за тва говориме, няма нищо free, трябва малко пот да се пролее!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.