Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 03.05.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: emo]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано21.05.07 18:34



На глупави въпроси не ми се отговаря ама като сме тръгнали.В същия дух мога да те питам а ти да не би да работиш за някоя конкурентна фирма която иска да оплюе "Елексим"?





Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: luboznatelniq]  
Авторne pozna (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 22:17



veche ne se zanimavam s tova, samo si otmushtavam i to dosta dobre





Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: pazete se ot ELEXlM]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 22:27



http://elexim.com/productbg.php?p=103&SESID=gt7l8lvu8pa9niqp2vg4fq7hb3
tuk tezi hora sa napisali che e "samo za klienti NA VOIP NA elexim"- mnogo smeshno i glupavo.
Puk eto tuk
http://comelsoft.com/product.php?lang=bul&title=linksys
comelsoft go prodavat za vsichki i to za 100 lv. Stranna firma sa tezi elexim





Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: kakвo дa пpaвя]  
Автор ToxiNiK (сбръчкан дядка)
Публикувано23.05.07 02:07



И аз имах такъв проблем с неотчетени разговори и грешно отчетени дестинации. Ползвах ефтини телефони за по 10 лева парчето които най-вероятно не отговарят напълно на стандартите. Имат голяма консумация от линията, PAP2 се натоварват и билинга на Елексим не отчита правилно. Няколко пъти сменях телефоните докато попаднах на Panasonic TS500. Цената им в Техномаркет е 15,50 лв. Проблемите ми престанаха. Затова подбирайте си телефоните!!!
Ако ползваш PAP2 виж къде в настройките има "FXS_Port_Power_Limit" и го увеличи на 6-7. Това повишава захранването на FXS портовете и може да се поддържат телефони които черпят повече от линията и които са по-отдалечени от устройството.

Успех!



Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: ToxiNiK]  
Авторmotko (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 14:48



Еми да де и аз такъв телефон панасоник ползвах за кабинките по препоръка на Жоро, но пак си го имаше този проблем с неправилното таксуване и незасичане на разговорите. Махнах таксуващата система на Елексим и сложих друга и се оправиха нещата.



Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: pazete se ot ELEXlM]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 22:16



Здравейте искам да попитам нещо ако някой може да ми отговори. Имам кабинки и таксуваща система от Елексим. След като прочетох написаното от вас тук, за което много ви благодаря се оказа че наистина системата не ми е засичала поне по 2 - 3 разговора на ден. Погледнах паметта на разговорите и тези които съм плащала към провайдера и забелязах тази разлика. Наистина по няколко разговора не съм ги таксувал на клиентите. Много гадно, за 3 месеца имам около 144. 00 лв загуба, което за мен си са много пари. Дайте съвет как да отстраня този проблем. Благодаря предварително



Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: Moни]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано03.06.07 18:49



Ако оператора ти е чатил по време на разговорите в IRC а особено в ICQ, или компютъра ти е Pentium 2 не се чуди .Просто на компа не са му стигнали ресурсите и са забили дисплеите.



Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: luboznatelniq]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано05.06.07 19:01



eto ti edna nova duma "preprodazba" tia e zabranena. i sichki GSM operatori si imat otdel koito se zanimava s tova da spira tezi. az kato vidia che razgovor mi minava prez takuv simbox i se obazdam da gi sprat.poviarvai mi .. spirat gi za sekundi.

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: luboznatelniq]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано05.06.07 19:05



i tochno za tova AZ LICHNO gi reportuvam na saotvetnia abuse department i gi spirat

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: DrFrancky]  
Авторbravo doktore (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 22:38



bravo pich samo taka, da go duhat...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.