Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:39 25.05.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: pazete se ot ELEXlM]  
Авторlele (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 00:47



A i cenite na telefoniata sa mnogo, mnooooogo visoko nad ochakvaniata


Jore Joreeeeee, nemash si akul bate



Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: pazete se ot ELEXlM]  
Авторzashto elexim a ne voicelink n (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 00:49



Dobre de ama koi lud bi se vurzal kum elexim /koito imat ujasno visoki ceni i losho kachestvo / vmesto Voicelink naprimer, koito imat super niski ceni.





Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: pazete se ot ELEXlM]  
АвторPak az - lzbrah voicilnk (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 21:58



Voicelink sa super



Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: pazete se ot ELEXlM]  
Авторvoicelink davat O.O18 lv.min (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 22:00



Kato se mahnah ot elexim minah na Voicelink. Te davat super niski ceni za kabinkadjii - 0.018 lv. min za Europe i Usa niama po - niski viarvajte mi





Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: pazete se ot ELEXlM]  
Авторlstinska istoria (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 22:11



K. S ot Velihgrad sum. Imam priatel koito beshe razrabotil voip kabinkite i ulichni telefoni v nashia grad. Do kolkoto si spomniam purvo kupuvashe telefonia ot bgtell. Sled tova mina kum firma Elexim i stana tova koeto pishesh ti. Prodade si kolata za da si kupi tehnika i telefonia. Kazvam vi ot pechelifsha firma toi falira sled kato mina kum Elexim. Taka go beshe jad ama kakvo da pravi. V posledstvie prodade vsichko koeto imashe i za kolkoto moja.
E tova e ot men



Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: lstinska istoria]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 22:39



Аз смених БГ-Тел с Воислинк без да ми се влоши качеството , но за сметка на това ми паднаха цените на които купувам.



Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: pazete se ot ELEXlM]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 22:55



Здравейте реших и аз да драсна няколко реда. В студенски град до блокове 1, 2, 3 на меито преди 1 година имаше кабинки които си купуваха телефония от Елексим. Деляхме си наема с тях, като аз продавах JSM. Работиха около 2 месеца и затвориха. Естествено и аз напуснах. Да ви кажа честно много ядове браха тези момчета с този Георги елексима. Сега и аз се занимавам с voip и знам колко е гадно да не ти работиат телефоните.
между другото и Елексим купуват телефониа от voicelinк само ,че сървърите са му скапани и дават микрофония и интернета не му е оптичен а ми локална мрежа към спектър което не може да поддържа кой знае какви разговори едновременно. Изобщо аматйорска работа. Той и жоро не разбира нищо от компютри. Като идваше при нас незнаеше какво е AVG. /не бе чувал за антивирусни програми /, голям смех.
За сега съм доволен от телефонията на ТPN, много са готини.



Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: pazete se ot ELEXlM]  
Авторвecko apнayдoв (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 23:15



Телефонни разговори от GSM телефон през интернет - на елексим. Не можах да си изговоря парите докрай . Купих си карта за 50 лв. и говорих известно време. Качеството е лошо и на 3 ден jsm операторите го засякоха и я спряха. 38 лв. ми изгоряха. Повече не съм си и правил опити да си ги взема. Доколкото знам е подсъдимо да се препродават услугите на jsm операторите както прави фирма Елексим. За това и редовно им спират картите и нищо чудно и да ги вкарат в затвора, като гледам колко са го закършили.



Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: voicelink davat O.O1]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано11.05.07 00:40



Вече има 0,00лв/мин от



Тема Re: vnimanie opasnostнови [re: вecko apнayдoв]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано11.05.07 00:44



Грешиш не е забранено. Даже Мтел предлагат GSM gates ама са много скъпи над 1000лв парчето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.