Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 25.04.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Отново безплатни разговори / lowratevoip.com  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 21:12



www.lowratevoip.com

Отново Finarea реселер с 0 цента до България. За който още не е разбрал: Заредените пари вече не изгарят, а са неограничено валидни. Безплатните разговори са възможни само в рамките на срока за който сметката се нулираше преди (90, 60 или 30 дена при различните фирми).

При lowratevoip.com безплатните раговори са за срок от едва 30 дена след зареждане с минимум 10 евро. После важи цена от 3 цента на минута. Зареждане през Moneybookers е възможно.

И да хвърля така във въздуха въпроса - кога българска фирма ще предложи това? 0 или 1 цент до стационарни? Или те имат други идеи за това как се привличат клиенти и как се правят пари...



Тема Re: Отново безплатни разговори / lowratevoip.comнови [re: Vivata]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 22:00



Нещо не схванах кое му е безплатното:

мин. 10 евро, за 30 дена = 43200 мин ~ 0,0005 лв. на минута.
Обаче не става, според www.lowratevoip.com - * Registered users get max 200 minutes per week of free calls!
Тоест BGFIX - 0,098 лв./мин.

На печелившите честито!



Ето затова българските фирми скоро няма да предложат подобни зарибявки защото не са изпаднали чак дотам да си събират глупави клиенти по тоя начин!



Тема Re: Отново безплатни разговори / lowratevoip.comнови [re: novobranec]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 22:14



Малка поправка, нещо обърках сметките.
Всъщност, реалната цена се получава 0,025 лв./мин. и то при положение че говориш точно по 200 минути на седмица не повече. Повечето минути стават по 0,067 лв./мин.

Но общо взето силно се съмнявам някой да успее да си прави подобни тънки сметки кога и колко да говори така че та не затъне в блатото на маркетинговите акробатики.

Както всички знаем безплатен обяд нема!
Още по малко го раздават в чужбина!





Тема Re: Отново безплатни разговори / lowratevoip.comнови [re: novobranec]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 00:54



Малко неподготвен се изказваш май. Да наистина разговорите не са напълно безплатни. /тука може да се спори, щото кредита си остава непокътнат/

ОБАЧЕ, дори да са по 2 ст/мин. е по-изгодно, отколкото да ползваш БТК. Не забравяй 13 ст първоначално !!

От 6-7 месеца ползвам активно voipdiscount.com и ги няма вече сметките от по40-50 лв към БТК. Отделно звъня на всичките си познати в УК и щатите и пак не мога да си изговоря 10-те евро. Извадих късмет, имам и англииски номер на акаунта :)

Доста зор видях, докато заредя парите. с бъларска виза електрон не стана, с виза крединта пак не стана. Най накрая си взех виза от ЦКБ /кредитна/ и с нея няма проблеми засега.



Тема Re: Отново безплатни разговори / lowratevoip.comнови [re: az]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 10:16



Тука БТК въобще не мисля че трябва да се споменава.

А и както писах по-горе, 2 ст./мин. е при положение че много внимаваш кога и колко говориш.
Е и да не забравяме че става въпрос за разговори през публичния интернет без никакви гаранции за качество.



Тема Re: Отново безплатни разговори / lowratevoip.comнови [re: novobranec]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 19:36



2 ст/мин, изобщо не внимаваш за разговорите :

http://www.voipdiscount.com/en/rates.html#letb

почти година без проблеми с разговорите.



Тема Re: Отново безплатни разговори / lowratevoip.comнови [re: az]  
Автор iya2 (непознат)
Публикувано25.11.06 21:44



Добре де, аз си свалих тази програмка и като звъннеш няколко пъти за по 1 минута и край - иска ти кредит. Как да стане тая работа като нямам кредитна карта, а и не дават така за нищо от банките. Има ли алтернативен начин за зареждане?
И аз търся как да сменя БТК. От Варна съм и съм в един квартал тъп, където няма други доставчици освен Интербилд, ама те искат 100 лв. за адаптер + 40 лв. за инсталация, което не ме удовлетворява. Моля, дайте идеи!!!



Тема Re: Отново безплатни разговори / lowratevoip.comнови [re: iya2]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано26.11.06 02:04



Ааа, те от банките дават, даже насила кредитни, ама не от всяка банка става. Засега се зарежда успешно единствено с Виза от ЦКБ

От ЦКБ съвсем успешно ме набутаха с нов кредит и кредитна карта :) . Даже и доказване на доходи не ми искаха, щото нема какво да доказвам :(

Пусни ми 25 лв в ипей, аз ще ти заредя акаунта.

Иначе 100 лв за адаптер е съвсем разумна цена, и инсталацията е разумна, аз взимам 50.



Тема Re: Отново безплатни разговори / lowratevoip.comнови [re: iya2]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано26.11.06 17:43



Зареждане през moneybookers.com



Тема Плащаненови [re: Vivata]  
Автор pantzer (новак)
Публикувано27.11.06 20:28



Покрай други неща попаднах на :
http://www.voipbulgaria.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2&Itemid=6
Все пак проверете първо преди да плащате.


Аз лично ползвам кредитна карта за да си плащам директно на VOIPSTUNT.

Редактирано от pantzer на 27.11.06 20:33.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.