Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 03.07.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: стационарни тел. номеранови [re: Vivata]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано23.12.06 22:58



Повечето от тези фирмички които предлагат тел. номера ги купуват от ТПН те са големия играч момчета

.Войслинк и те купуват от тях даже на сайта им го пишеше но скоро не съм го посещавал. За повече инфо



Тема Re: стационарни тел. номеранови [re: luboznatelniq]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано23.12.06 23:10



Това е чудесно, но мен като най-обикновен потребител какво ме огрява. Кажи фирми които предлагат номера за крайни клиенти, не къде Войслинк си купуват номерата и терминирането.



Тема Re: стационарни тел. номеранови [re: Vivata]  
Автор luboznatelniq (ентусиаст)
Публикувано23.12.06 23:29



Много просто обади се на ТПН и ги питай кои оператори са им клиенти т.е. препродават услугите им специално "vCONNECT" едва ли ще ти откажат такава информация.

Е поне се надявам да е така все пак след по-малко от 10 дена ще ставаме европейци , макар че в този ред на мисли си спомням че ми отне поне 3 дена докато успея да говоря със Изпълнителния им директор при положение че не получих отговор на въпросите си изпратени по e-mail поне една седмица преди това
Ама те са просто цвете пред Lirex пращах им емейли до всички възможни адреси които бяха публикували на сайтовете си но уви само получавах отговори от мейл сървъра че писмото е прочетено .Пълно безхаберие .Нещо повече на Байт Експо 2006 говорих с техен служител който ми даде фирмена хартийка да опиша проблема и да си оставя координатите.Колкото вие получихте отговор от тях толкова и аз Как печелят тези фирми не знам ако със всички свои клиенти се държат така.Може би не съм бил достатъчно интересен клиент за тях и за това никой не благоволи да ми даде отговор.Дано като влезем в Европейския Съюз да ни научат на бизнес обноски



Тема Re: стационарни тел. номеранови [re: iya2]  
Автормим (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 11:41



Не се занимавайте с тях, цените са убийствени - нищо общо с обявените и наистина са индивидуални. Нямат тварда ценова политика и ти режат главата, като че са единствени. Много са внимателни докато те хванат. Проблемите почват след това.



Тема Re: стационарни тел. номеранови [re: iya2]  
Автормим (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 11:44



За БГ - тел ми е думата
Не се занимавайте с тях, цените са убийствени - нищо общо с обявените и наистина са индивидуални. Нямат тварда ценова политика и ти режат главата, като че са единствени. Много са внимателни докато те хванат. Проблемите почват след това.
А и качеството им не е незаменимо



Тема Re: стационарни тел. номеранови [re: iya2]  
Авторtootflame (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 17:17



БГ-Тел - не се занимавайте с тях. Хич, ама хич несъм доволен

а цените наистина са индивидуални - ако искате да плащате 5-6 ст. на минута няма да ви казвам колко трафик към тях трябва да направите - направо не е истина (така де - истина е ама е шокираща).
Направо отврат.



Тема Re: стационарни тел. номеранови [re: tootflame]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 20:21



100 000 minuti





Тема Re: стационарни тел. номеранови [re: tootflame]  
Авторdede (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 23:32



5-6 stinki do kade?? V momenta plashtam po 0.044 st s wkljucheno DDS pri Bg dostawchik (voicelink) i sym dovolen. Za kakvi trafici govorish ili padash ot nqkyde?



Тема Re: стационарни тел. номеранови [re: dede]  
Автор sunn (st)
Публикувано02.02.07 12:11



Изобщо не пада, а си е истина. Зависи доколко си наивен (или глупав ако щеш). Аз се надявам да бях , от наивните, но може и второто да е .
Някои не иска ли да ми изпрати оферта за кабини?


Редактирано от sunn на 02.02.07 12:13.



Тема Re: стационарни тел. номеранови [re: sunn]  
АвторSAS (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 17:33



Оферта за кабини - винаги - къде да я пратя?! Хм?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.