Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:25 19.04.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема VoIPBuster през GSM-aнови  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 23:43



Нещо ново от Voipbuster:

http://gsm.voipbuster.com/download/voipbuster.jar

С тулчето може да се поръча разговор през GPRS директно от мобилния телефон. Тъй като цената до мобилни телефони в България е 24 цента, а цената до фиксирани в Америка е 0 цента могат да се водят разговори по 24 стотинки до Америка за 24 цента на минута. Плюс трафика за ГПРС-а, който е окло 10 килобайта. Работи на всички телефони с J2ME 2.0.



Тема Re: VoIPBuster през GSM-aнови [re: Vivata]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 23:49



Имам предвид рабира се 24 цента, не 24 стотинки. Явно ми се спи вече, щом пиша такива глупости. Ае лека!



Тема Re: VoIPBuster през GSM-aнови [re: Vivata]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано26.09.06 12:14



И какъв е смисъла като с Вива за 36ст с ДДС говориш със всички мобилни и стационарни мрежи в USA,че и отчитане на 30сек ..

-=MaHLaN=-


Тема Re: VoIPBuster през GSM-aнови [re: Nistel]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано26.09.06 14:45



На договор може би, ама с припейдка са 72 стотинки. А с Прима са невероятните 5 лева и 76 стотинки на минута

Така че има хора, които биха могли да спестят.



Тема Re: VoIPBuster през GSM-a [re: Vivata]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано26.09.06 14:52



Друга функция е да си проверяваш баланса и да пращаш смс по тарифите на VoIPBuster - 5 cent. Плюс трафика... По скъпо от МobiSMS например, но като имаш така или иначе акаунт към Buster-a все пак може да се използва...



Тема Re: VoIPBuster през GSM-aнови [re: Vivata]  
Автор luboznatelniq (член)
Публикувано01.10.06 16:09



Не се карайте аз мога да ви предложа вариант при който можете да си говорите от GSM-а през ВойпБустера без надценки от мобилния оператор през гласовия канал защото е по евтино .Макар и да има GPRS за 36 лв. на месец вече от Вивател пак е висока цена .При моя вариант траябва да инвестирате във един GSM gate + VoIP ATA + сносен интернет+ 2 SIM карти които имат безплатни разговори помежду си и ще си говорите през GSM-a на цената на VoIP Buster.



Тема Re: VoIPBuster през GSM-aнови [re: luboznatelniq]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 14:22



Интернет трябва само за да се заяви разговора, т.е под 10 КБ. И това функтионира със всички припейдки, т.е няма нужда от месечни такси за тези две карти с безплатните разговори, няма нужда от АТА и т.н. Може за хора с много трафик към чужбина твоя вариант да е по-добър но за обикнивения юзер на Прима варианта с джава-туулчето на voipbuster май е по добър.



Тема Re: VoIPBuster през GSM-aнови [re: Vivata]  
Автор pantzer (непознат )
Публикувано02.10.06 15:31



T.е необходимо е да пренасочиш разговора си /използвайки програмката от браузъра на ГСМ през акаунта си / напр. от USA към твоя си номер на GSM.
Готино си е,стига да се намери подобна програмка и за voipstunta.

Това си е удачно,ако до тебе няма комп!

Пробвал съм да вляза в акаунта/voipstunt/ си през ГСМ направо ,но не ми се получава---не ми дава да се логна.



Тема Re: VoIPBuster през GSM-aнови [re: pantzer]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 17:02



Ще има скоро и за другите Finarea провайдъри. Инфото е от форума на voipbuster. Въпреки че каква е разликата. Тарифите до мобилни в България и при двете фирми са 24 цента на минута. Разликите ще са минимални и идват от тарифите до дестинацията с които искаш да се свържеш.



Тема Re: VoIPBuster през GSM-aнови [re: Vivata]  
Автор luboznatelniq (член)
Публикувано03.10.06 17:18



Не забравяте ли тарифите за GPRS на мобилните оператори ?Тарифите за трафик са доста солени за обикновения потребител започват от 5лв за МБайт ако не ме лъже паметта и какво като ти е трафика 10Кб ?






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.