Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:01 27.06.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема TDMoIP, SIP,H323, Iax ...???  
Автор luboznatelniq (член)
Публикувано11.09.06 22:47



Подготвям проект за терминиране наразговори от USA до BG но искам качеството да е на ниво тоест без латентност на разговора, без полудуплекс или загуба на пакети.Да кажем че имам 2 сървъра единия там (САЩ) а другия инсталиран тук (БГ) кой вариант ще ми предложите за да нямам горните проблеми. Имам информация за различните варианти но бих искал мнения на професионалисти посещаващи този форум.Бирата е гарантирана.



Редактирано от luboznatelniq на 11.09.06 22:48.



Тема Re: TDMoIP, SIP,H323, Iax ...???нови [re: luboznatelniq]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 22:44



Leased SDH line





Тема Re: TDMoIP, SIP,H323, Iax ...???нови [re: luboznatelniq]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 22:52



Изобщо няма никакво значение протокола за сигнализация, важен е преноса. В твоя случай това е интернет..., така че, е все едно как ще си реализираш плановете. Резултата ще е един и същ->кофти качество(понакога).



b.t.w TDMoIP няма нищо общо със SIP и h323



Тема Re: TDMoIP, SIP,H323, Iax ...???нови [re: novobranec]  
Автор luboznatelniq (член)
Публикувано19.09.06 21:04



Това го знам





Тема Re: TDMoIP, SIP,H323, Iax ...???нови [re: luboznatelniq]  
Авторer (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 13:58



и понеже знаеш, за това пишеш глупости по форумите за безумни и в същото време непосилни за теб и твоите възможности проекти :) що не си гледаш кабинките? :)



Тема Re: TDMoIP, SIP,H323, Iax ...???нови [re: er]  
Автор luboznatelniq (член)
Публикувано01.10.06 15:51



Първо се регистрирай и сложи някакво инфо за себе си да те видим кой си, и тогава критикувай,като се правиш толкова на отворен.Защото и баба ми от село може да влезе анонимно и да се прави на капацитет и да критикува.Освен това не ме познаваш лично за да знаеш какви са ми възможностите.А и кой ти дава право да ме критикуваш на публично място какъв Х.. ти влиза аз какво питам и какво мога?





Тема Re: TDMoIP, SIP,H323, Iax ...???нови [re: luboznatelniq]  
Автор novobranec1 (може би...)
Публикувано02.10.06 23:12



Всъщност аз нямам нищо общо с предната простотия, ако се е създало погрешно впечатление.
А акаунта ми поради някви дирбегейщини вече не съществува, за разлика от прякора който не мога вече да си възстановя.

Редактирано от novobranec1 на 02.10.06 23:15.



Тема Re: TDMoIP, SIP,H323, Iax ...???нови [re: novobranec1]  
Автор luboznatelniq (член)
Публикувано03.10.06 17:07



Ясно ми е че не си ти

.Всащтност досещаам се кой е ,той продължава спора ни от една друга тема .Някои хора се правят на много велики и всезнайковци особено ако работят във нашумяла фирма и си мислят че другите пасат трева на асфалта .Но както и да е спирам със тези размишления до тук защото ми е под достойнството.



Тема Има 2 паралелни проекта за TDMoEнови [re: luboznatelniq]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано09.11.06 13:28



в България. За TDMoIP мога само лоши приказки да ти кажа.



Тема Re: Има 2 паралелни проекта за TDMoEнови [re: martyr]  
АвторFire (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 15:10



Да не си горд потребител на БТК-арското чудо на китайската техника наречено МСАН?????




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.