Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:24 10.06.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Тема sistemaнови  
Авторelexim (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 01:16



Kupih si nastaro taksuvashta sistema na elexim, obache preinstalirah kompa i sega softwara za sistemata ne mi raboti, molia pomognete koito ima takava sistema, ima li problem s instalaciata i kak tochno stava
ako ima pichove eto email.
raboten_5@mail.bg



Тема Re: sistema [re: elexim]  
Автор Cyber_SAS (Import freak)
Публикувано02.06.06 08:06



Ц,ц,ц само пички сме



Защо не се свържеш с Елексим?

- Всичко за VoIP

Тема Re: sistemaнови [re: Cyber_SAS]  
Авторelexim (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 11:45



Ami veche gi pitah samo che nishto ne mi kazvat. Iskat ot tiah da si ja kupia i az sega kakvo sistemi li da kolekcioniram.



Тема Re: sistemaнови [re: elexim]  
Автор Cyber_SAS (Import freak)
Публикувано02.06.06 13:16



Това, което казваш ми се вижда много странно и нелогично - нали вече са взели парите (някога) за тази система?! Както и да е... Явно не е решение. Не зная какво друго можеш да направиш



- Всичко за VoIP

Тема Re: sistemaнови [re: Cyber_SAS]  
Авторelexim (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 17:34



vzeh ja na staro ot edin chovek i toi mi ja pusna, samo che preinstalirah kompa i sega ne raboti. tozi chovek ne go i znam kude e, ako niakoi razbira ot tazi instalacia neka spodeli ili da dade software.... che ot Elexim ne iskat da mi go dadat, a da si kupia sistemata ot tiah



Тема Re: sistemaнови [re: elexim]  
Автор luboznatelniq (член)
Публикувано03.06.06 16:39



Аз ще ти помогна имам същата система.И аз я купих на старо.Само че Жоро не е такъв човек винаги дава информация,много е точен.Не знам с кой си говорил по телефона но той винаги дава информация.Но започвам със обясненията .
1. Софтуера: callshopelexim работи само под Windows. За предпочитане XP.Преди да инсталираш каллшопа трябва да инсталираш и стартираш MYSQL .
Това е база данни която адмнистрира разговорите.
2. След това инсталираш програмата на Елексим .
3.Ако имаш проблем с com портовете на компютъра си не можеш да подкараш коректно отчитането защото програмата иска свободен ком порт.
Аз скоро имах същия проблем но го оправих. Ако не ти работят ком портовете.Влез в девайсе менидйъра на уиндойса и ги деинсталирай.След рестарт на системата те се инсталират автоматично но това вачи за уиндоус ЕХ ПИ за 98 процедурата е друга. След като си направил всичко това стартирай програмата като адмнистратор и в настройките за ком порт сложи този порт към който си включил хост устройството чрез което се свързват дисплеите и телефоните.
Ако и сега не си разбрал иди в офиса на Елексим и търси шефа той ще ти обясни.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.