Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:36 29.05.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Ima bezplatni ot BG za BGнови [re: Al.]  
Автор Cyber_SAS (Import freak)
Публикувано08.06.06 14:27



Мухахахахаха - брат, ти си БРУТАЛЕН направо

нИдей тъс с Враца дет гарга не каца

P.P. M_iro, батка, ТИ не си ориентиран Ще оставя друг да се занимава с тебе, обаче И сайтчето ти е яко... С тоя пулсиращ надпис - направо рулира...

- Всичко за VoIP

Тема Re: Ima bezplatni ot BG za BGнови [re: Cyber_SAS]  
АвторM_iro (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 14:34



Сори ако съм засегнал някой, но идеята ми беше няма ли един VoIP оператор в БГ да предложи безплатни разговори към всички телефонни провайдери в България само срещу такса дори тя да е по височка (както е в USA).



Тема Re: Ima bezplatni ot BG za BGнови [re: M_iro]  
Автор Cyber_SAS (Import freak)
Публикувано08.06.06 14:40



Ами давай де, аз ще съм ти първия клиент (като физическо лице)



- Всичко за VoIP

Тема Re: Ima bezplatni ot BG za BGнови [re: M_iro]  
Авторnope (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 22:28



Няма да предложи, щото българина от добро не разбира. Докато 1/2 нация чака някой да и спусне нещо на муфта та да може да лапа няма да се намери лудия да го направи.



Тема Re: Ima bezplatni ot BG za BGнови [re: nope]  
Автор Al. ()
Публикувано09.06.06 01:46



abe pichive vie kolko ste godishni????

Miro mai tova v pulsirashtia web deto si go pisal za shto e tova Voip mai ne si mnogo na iasno s tehnologiata a?
Kakvi bezplatni minuti kvi 5 leva?
I ne mi govori kak e v US i kak v BG razlikata mejdu dvete dyrjavi e pone 100 godin nazad mama i v liavo.
Dokato ima lakumi Telekomi ( mobilnte i BTK) v sluchaia bezplatno niama da ima !!!

Hodi gi zadavai tezi vyprosi na Mtel i drugite mobilarki moje i da ti pusnat giuvech.

i edno info za US cell phona mi tam kym T-mobil taksata mi za mesec e $50 = 75 lv.

koeto vkluchva 2,000 min. razgovori = 33.33 chasa. + free (kato ne mi se otchita ot tezi 2,000 min.) ot 9 vecherta do 7 sutrinta + sybota i nedelia ot 0-24 casa.

ti si napravi smetka za zaslikite m/u BG i US

i v BG mtel se opitaha da napraviat neshto s primite ot 9 do 5 sutinta , no dokolkoto cheta iz foruma na Mtel za da se svyrjesh triabva pone vednyj da si udaril 6-tica ot tototo shtoto ako e 5-tica na na 30-40 opita moje i da uspeesh .

ako go razbirash tova teto sym go napisal komentirai , ako li ne niama smisyl da pishesh i da se izlagash !!!!

ajde s zdrave



Тема Re: Ima bezplatni ot BG za BGнови [re: Al.]  
Автор Al. ()
Публикувано09.06.06 01:55



A zabravih da ti kaja , ako iskash da se pochuvstvash malko Amerikanec moga da ti spretna edna cena ot 29.99 unlimited za mesec da si govorish s evropa + us i canada na volia kolko to si iskash .



Тема Re: Ima bezplatni ot BG za BGнови [re: Al.]  
Автор Al. ()
Публикувано09.06.06 01:56



$29.99



Тема Re: Ima bezplatni ot BG za BGнови [re: Al.]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 21:28



???



Тема Re: http://i-connect.caнови [re: Г.Ивaнoв]  
Автор luboznatelniq (член)
Публикувано15.08.06 21:53



ПО колко купуваш минутата до Бг ( БТК и мобилни) като са толкова хубави цените им?





Тема Re: http://i-connect.caнови [re: M_iro]  
Автор luboznatelniq (член)
Публикувано15.08.06 21:58



Освен за VoIP да беше написал за TDMoIP малко






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.